reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Anney &&& by szybko poszlo!

Gratuluje rozpakowanym :-)

A my wrocilysmy z patologii. Mimo tego, ze mamy juz 37 tydzien ciazy wstrzymali mi akcje porodowa. Siedzialam w szpitalu 4 dni, dostawalam leki przeciwskurczowe. Stanelo na 2 cm rozwarcia. Mala dostała zastrzyki na plucka. Wrocilysmy i meczymy sie ze skurczami. Mam nadzieję, ze jednak szybciej moje dziecko zechce wyjsc. Bo koncowka mnie meczy. A lozysko juz 3 stopnia.

Pozdrawiam
 
reklama
Anney trzymam kciukasy za Ciebie, od rana jestem myślami przy Was.

Mnie dalej bolą plecy i brzuch, teraz ból się nasilil ale skurczy jako takich nie mam. Ciśnienie mam w normie ale mam zawroty głowy. Nie wiem w sumie co robić. Czuje się tak jakbym miała rodzic poraz pierwszy...
 
Kopfer, biedaku... Dobrze, ze juz po i jestescie juz razem bezpieczne.

&&&&& za rodzace.

My sie dzis pasiemy u dziadkow, 200 km od domu :-) takze ja do pon nie rodze, hahaha
 
Kopfer - się nameczylas kobieto! Jesteś dzielna! Dobrze że już po wszystkim.

Anney - czekamy na Lole :-)

My dziś skorzystaliśmy z tego że jest już z nami moja siostra i pojechaliśmy razem do parku narodowego w pobliżu nad rzekę położona wśród skał. Przepięknie tam jest! Odpoczelismy, zjedliśmy trochę i do domu.
Poza tym spakowalam w końcu torbę do szpitala, i trochę więcej odpoczywam bo siostra pomaga z córcia :-)
 
Oj prawie każda już "prawie" rodzi ... To będą ciekawe tygodnie :). Oby owocowały w szybkie akcje z jak najmniejszą ilością bólu.

Mnie rozpiera energia. Prałam, gotowałam, umyłam podłogę, posprzątałam kuchnię. Podłoga schnie więc wcinam zasłużone lody ^^.
Po będę malowała szafkę na buty z przedpokoju

Buziaki :*
 
Lunerka, baw sie dobrze! Miłego weekendu.


A lola to twarda sztuka ;)

Skurczy konkretnych dalej brak mimo 2h prostaglandyn [emoji44][emoji44]

Pospalam sobie trochę, obok mnie babka rodzi, ja mam tylko
Twardnienia.

Jestem słoniem ;) zdecydowanie 12miekseczna ciąża pasuje do mnie bardziej hahahaha

Ale mam fajna położna!
 
reklama
Do góry