reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Anney jak siedzę to jest znośnie, ale jak się położę to masakra. Najgorsze jest to, że nie chce przejść ani mi ulżyć rzygiem... [emoji17]
 
reklama
Zuzzi, a ty który tydzien jestes?

Panikara, dobrze ze zwalniają, bo masz jeszcze kilka tygodni. Masz colę w domu? Weź 3lyki.

Ja nie mogę spać, bo mi sie szyjka rozwiera i ciągnie strasznie, do tego te upławy, sikanie co 15min.
 
Ale to raczej nie to... Nic innego mi nie dolega. Nawet nie mam twardnień. Ale mdłości ewidentnie nie od żołądka w sensie zatrucia tylko takie jak już kilka razy w ciąży miałam.
 
Zuzzi wiem co czujesz bo ja poprzedniej nocy miałam nudności a dziś już pełne wymioty.
Mam nadzieję że te skurcze to tylko pełniowy epizod i nie będę się teraz co noc męczyć jak wy dziewczyny. M zaczął opowiadać co tam w.pracy i mnie uśpił prawie tym więc idę trochę się kimnąć.
Anney jutro myślami jestem z Tobą
Zuzzi mam nadzieję że przejdzie bo to nic miłego.
 
Wczoraj podczyywalam Wasze dyskusje i przeznaczone szczerze, że mnie jakiś sresik ogarnia przed poniedzialkiem. Naczytalam się w necie o cc i pół kocyk się modlilam, żebyśmy wyszli tego cali i zdrowi. Poprzednie cc znioslam bardzo dobrze, ale byłam oduzona dolarganem, wiec nie w pełni i świadoma. A teraz będzie inaczej, bo nie z zaskoczenia tylko zaplanowane. Z drugiej strony lekarze robią tyle cesarek i wszystko jest ok.

Łóżeczko przygotowane, sypialnia tez, torby do szpitala zaraz dopasuje. Jeszcze musze laktator wygotowac i mogę iść rodzic. Ala wczoraj już scielila łóżeczko, powiesila karuzele, przyniosła zabawkę i bardzo się ucieszyła jak jej powiedziałam, że będzie najcudowniejsza starsza siostra na świecie :) a dzisiaj jedzemy jeszcze na urodziny do mojego Taty, bo ma dzisiaj :) będzie mnóstwo gości i grill i te pytania jak ja jeszcze daje rade :) a ja się od paru dni czuje cudownie!

Anney - niech dzisiaj będzie juz Wasz Big Day :)))) mocno trzymam kciuki &&&

Kto jeszcze planuje dzisiaj urodzić? ??? Trochę chętnych dziewczyn jest ;)
 
Uff... Przeżyłam! 2 godziny mnie te cholerne mdłości męczyły![emoji53] Spałam 4,bo właśnie szykuję się na rybki, ale cienie pod oczami jakbym dwie noce nie spała. Samopoczucie też marne.
Anney dawaj znać [emoji6] Kciuki za Ciebie i wszystkie z jakimiś objawami [emoji4]&&&&
 
To jeszcze Wam pokażę co mój m dostał od swojego taty[emoji4] Wikt u opierunek na pępkowe. ImageUploadedByForum BabyBoom1438403465.269112.jpg
Domowej roboty. Dwa lata temu dostaliśmy też dla gości na wesele. Było piwo domowe Cezary i nalewka domowa Zuza i na naklejce data ślubu [emoji16]
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1438403465.269112.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1438403465.269112.jpg
    26 KB · Wyświetleń: 58
reklama
Dziewczyny help!!!
Co zrobic z nawalem?
I twardymi piersiami?
Traktuje cieplem i masaz ale moze cos jeszcze bo to srednia ulga???
Troche tez sciagam laktatorem sle nie chce zbyt duzo zeby na nowo sie nienaprodukowalo za duzo.
Echhhhh. Poczatek karmienia piersia jest "cudny".

Mlody juz czesciej robi siusiu. Co prawda jeszcze nie po kazdym karmieniu ale chyba idzie ku lepszemu.
A teraz za to kupy nie robi. Zwariuje.
Dobrze ze mam ta polozna. Powiedziala ze jak bede miala problemy to wpadnie w tyg do domu...

Dziewczyny naprawde warto poszukac doradcy laktacyjnego....
 
Do góry