reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Obstawiam ze lola itak sie przestraszy i bedzie płkac wiec na nic Twoje piekne wlosy i paznokcie. ;-)


A tak serio, to dobrze ze humor dopisuje.
Jutro na 8 do szpitala?

Dawaj znac co i jak.

Ja zaraz spadam o jutro zapierd.olu cd.
 
Ale przynajmniej będę wiedziała, ze sie mamusi nie wystraszyła hahaha

Tak, o 8 mam dzwonić i max 8.30na oddział.

Śpijcie dobrze!!

Akuku.... Te noce maja coś do siebie.... Moze
I ty urodzisz!
 
Kciuki za was kochane :-*. Też mi się wydawało że miałam skurcze ale może to żołądek po herbacie z cytryną... Hehe. Dobranoc ka!
 
A ja nie śpię meczą mnie wymioty i ból brzucha. Nie ma sensu brać nospy bo zwymiotuję ją. Bóle niestety skurczowe od góry brzucha co 6 minut :( mam nadzieję że przejdzie bo to nie mój czas :(
 
Uuuuuuuuuu pełnia chyba jednak działa haha

panikara, współczuje. Zuzzi mocno niedobrze?

ja nie śpię bo mam skurcze,zgagę, kosmiczne ilości sluzu z krwią.
 
reklama
Ty się Anney drzemnij choć chwilę żeby mieć siły na poród. U mnie nic nie będzie bo teraz są co 8 minut. Nieregularne ale przypomniały mi co to skurcze. M wrócił z pracy zrobił mi herbatę i zobaczymy może zasnę albo chociaż skończy mnie mdlić to wezmę nospę
 
Do góry