reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

Powiem wam, ze jak słyszałam ten ich kochany rechot prEz telefon, ten
Cudowny śmiech szczery, ich głosy... To przełknąć juz lez nie umiałam.

Ja sie nie nadaje do dłuższej rozłąki. Totalnie.
Jedyne
Co mnie trzyma to to, ze wiem ze maja super czas! I ze jest im dobrze, a jak im jest dobrze
To i mi jest, choc tak na prawde wcale nie jest.
 
reklama
Anney dwa dni temu trafiłam na to u licowej w starych wiadomosciach. Lepiej zakończyć temat. Po głowie tylko chodzi niepotrzebnie
 
No.

I to sa
Takie rzeczy, na ktore nikt nigdy nie jest przygotowany.
A sa częścią życia.
I mimo iż jestem
Optymistka, zawsze biorę pod uwagę ten drugi wariant i o ile ja miałabym juz gdzieś to
Co sie ze mną wydarzy, gdyby coś sie stało, o tyle wiem, ze osoby ktore zostają, często wertują te ostatnie chwile i
Mam taki nawyk przeproszenia za coś co
Naskrobalam, zostawiania dobrych chwil i słów jął gdzieś jadę dalej, czy jakiś zabieg mam, czy lot, cokolwiek, co niesie za sobą większe
Ryzyko 'niewyjscia' cało.
Zycie maj lejdis.
 
Bardzo ciężki temat.

Dlatego ja każdy dzień staram się kończyć tak, by nie żałować.

Ja ostatnio zadałam pytania A. czy by sobie poradził jakby mnie zabrakło, bo wszystko się może wydarzyć....
 
Także drogie panie foremki haha

Ja was przepraszam za moje gadulstwo nieposkromione [emoji16] choc dobrze mi z tym....
Czasami [emoji12]


Jesteście absolutnie cudowne, choc wkurzyć człowieka nie umiecie.
Do przesady miłe [emoji48]
Nie da sie z wami
Podroczyć!
No nie da!
[emoji48][emoji48][emoji48]
Ciagle zadajecie podobne
Pytania [emoji24][emoji24][emoji24] i za kaDym raEm z taka sama pasja
Czytam o tym samym w nadzieji, ze na pewno jakiś symptom porodu mi umknął, a nóż widelec akurat pasuje do moich!
Hahaha

Wiec
Wiecie....

Jesteście absolutnie najlepsza, najmilsza, bogata w wiedzę o bezdyskusyjnie najladniejsza(!!!) grupa wsparcia jaka mam
Przyjemność poznać.


No.wiec jutro kurna lepiej oddychacie ze mną, bo listy noe uzupełnię [emoji48][emoji48][emoji48][emoji48]
[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
 
Bardzo ciężki temat.

Dlatego ja każdy dzień staram się kończyć tak, by nie żałować.

Ja ostatnio zadałam pytania A. czy by sobie poradził jakby mnie zabrakło, bo wszystko się może wydarzyć....

Pupui, dokladnie to samo pytanie zadalam sebie I dalam dziś instrukcje moim rodzicom w wiadomej sprawie.
 
reklama
Do góry