reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Cinamona,
Ale slodziak!!!
Ja tam nie pamietam, zebysmy sprawdzali siusianie, wiec chyba bylo ok. Akuku dobrze mowi, ze ciemiaczko sie zapada jak odwodniony. Daj znac co po wizycie poloznej.

Luca,
Moze to i porod sie zaczyna. A o tej porze normalnie sie ruszal? Bo moj to raczej wieczorem, w ciagu dnia slabo to czuje.

Anney,
Juz niedlugo!!!!! To pilnuj teraz Seby :-)

Akuku,
Jednak kazdy porod inny. Brzmi na to, ze dziewczynki chyba troche bardziej kaprysne, co?

Marand, to przynajmniej ci sie czas juz w szpital tak nie dluzy, co? Jak to naswietlanie? Kiedy konczycie?

Love, mnie wlasnie od karmienia bolaly plecy, dlatego najwygodniej na lezaco bylo...

Anciikowa,
Moj byl zawsze rozowawy. Jestes pewna, ze to czop?

Ala, to faktycznie bedzie twoj pierwszy raz :-) moja kolezanka tak rodzila 2ga core po pierwszej cesarce. SN bardziej jej przypadl do gustu, ze wzgledu na szybsze dojscie do siebie.

Lidia, to juz niedlugo! Ale widze ty juz gotowa :-)

Zuzzi,
To sie przekonany teraz czy Olek bedzie sluchal sie mamy :-) na co idziecie?
 
Ja już rundke na wysypisko smieci zrobiłam. Jutro ciąg dalszy.

Cały back yard drewna do wywiezienie i syfu. Ile tego jest...

Zaraz skacze na strych żeby powynosić niepotrzebności.
 
kurcze, ucielo mi posta.

moje gin kazala mi liczyc ruchy malego codziennie zeby bylo min 10 w ciagu wybranych 2 godzin. a Maly dzisiaj jakis leniwy.. chyba sie wybiore na ktg.
 
Lunera generalnie wieczorem był najbardziej aktywny ale jak zjadłam czy rano czy obiad to też się kręcił. Rano dołączyłem tylko 5 ruchów po śniadaniu a po obiedzie może z 2 a raczej było ich do 10. Napilam się soku bo szturchance nic nie dawały. Po soku tylko cukier wysoki a on nic więc wyciągnelam Dopplera.
 
Zuza, idź. Przezornego pan bóg strEze.

Pupui, jesteś niesamowita!! Haha hardcorowa dziewczyna haha

Dzis bedac na ktg, zabrali jedna babkę na cc prosto. Dziecku puls słabł.
Jakie szczęście, ze na ktg była.


My w domku, ostatnie rExzy seba przygotowuje, ja idę sie przespać, nogi mi drętwieją.
Skurczy dalej brak, szyjka krwawi.
Oby odeszły mi wody ;)

Widzicie, 3(!!) Masaże szyjki i to konkretne, 3,5cm rozwarcia, czopa juz wogole nie ma, a ja ani drgne.
Zawsze ta sama historia.
 
reklama
Anney jesteś naprawdę ewenement. Ja już mam wrażenie że Lola się miesiąc rodzi ;) ale ale bez strachu bo już konkrety znasz więc teraz się już młoda nie wywinie przed pojawieniem na świecie ;)
 
Do góry