reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Lucalew koniecznie powiedz ze maly mniej ruchliwy. Lepiej zeby Cie przebadali w razie w niz pozniej zalowac.

Ja tez moze panikuje ale wole to niz zeby cos sie stalo.

Dwoja froga dziwie sie ze mimo ladnyh ruchow na ktg i dobrego wykresu zapisali mnie na koleje we wtorek i w piatek..

A mala czuje miedzy nogami juz haha.

Mam skurcze ale znowu nie bolesne. W nocy mnie duzo bardziej bolaly.

Chyba dzis ubiire malej kolyske i porpasuja ta resztke ciuszkow ;)
Dopakuje do torby aparta ladowarke i zaniose do auta ..
 
Lucalew sprawdź to.
Moja pucia tez mniej ruchliwa i to dużo mniej i jesli beda 4h Benz ruchu wracać so szpitala.

Po masażu, jak mała po głowie posmyrala, zaraz sie mrowa ruszyła haha.


Nie mam ani jednego skurczu [emoji15][emoji15] jedziemy jeszcze so domu, mam nadzieje, ze jakiś postęp bedzie. No a jak nie, to jutro 8 [emoji7]
 
Lucalew koniecznie powiedz ze maly mniej ruchliwy. Lepiej zeby Cie przebadali w razie w niz pozniej zalowac.

Ja tez moze panikuje ale wole to niz zeby cos sie stalo.

Dwoja froga dziwie sie ze mimo ladnyh ruchow na ktg i dobrego wykresu zapisali mnie na koleje we wtorek i w piatek..

A mala czuje miedzy nogami juz haha.

Mam skurcze ale znowu nie bolesne. W nocy mnie duzo bardziej bolaly.

Chyba dzis ubiire malej kolyske i porpasuja ta resztke ciuszkow ;)
Dopakuje do torby aparta ladowarke i zaniose do auta ..

Dzwoniłam ginka kazała liczyć ruchy a plamienie jest z szyjki. Generalnie obserwować ale jak co to się nie zastanawiać i jechać do szpitala. Mówiła że mały może być mniej aktywny bo się porod zaczął.

Ja wczoraj wszystko poprasowalam co chciałam. Zostały mi tylko moje rzeczy do ułożenia i jedna szafa do przejrzenia.

Też bym już torbę wozila w aucie.
 
Cześć :)

Dziś byłam na pobraniu krwi do badań, bo we wtorek czeka mnie wizyta u lekarza, mówił że ostatnia, chyba że by się coś działo to wtedy mam przyjechać. Zostało tylko pobranie Gbs i wszystko gotowe :)

Torbę też już mam całkowicie spakowaną do szpitala więc może już wychodzić jak będzie chciała :)
Póki co brak skurczy, tylko jest bardzo aktywna :) w końcu ma jeszcze 25dni :)
 
Lucalew to obserwuj. Moze byc tak ze sie porod zaczal ;) tego Ci zycze. Dobra dziewczyny ktora chce urodzic dzis a ktora jutro ? Haha.

Mi sie podoba 1.08 ale w sumie 5.08 tez fajnie hahaha.

A ja nie prosilam o znadanie rozwarcia bo stwierdzilam ze niech mi tam nie gmera bo lepiej bym dotrwala do przylotu mojej mamy.. wiadomo jak ma sie zaczac to sie zacznie bez gmerania.
 
Lucalew sprawdź to.
Moja pucia tez mniej ruchliwa i to dużo mniej i jesli beda 4h Benz ruchu wracać so szpitala.

Po masażu, jak mała po głowie posmyrala, zaraz sie mrowa ruszyła haha.


Nie mam ani jednego skurczu [emoji15][emoji15] jedziemy jeszcze so domu, mam nadzieje, ze jakiś postęp bedzie. No a jak nie, to jutro 8 [emoji7]

Dzięki Anney. Tak zrobie bo dzisiaj naprawdę leniwy aż Dopplera wyciągnelam bo już się zaczęłam stresować bo zero reakcji na szturchance, nawet słodkiego soku się napilam i nic.
 
reklama
Akuku jak coś to ja od czwartku jestem dyspozycyjna bo jutro rybki, w niedzielę wyprzedaż garażowa a w środę idziemy z m do kina [emoji16] Hahaha jasssne! Już to widzę jak się mnie posłucha![emoji12] Ma to po tatusiu [emoji13]
 
Do góry