reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Cina piękności!

Nie udaje mi się nadrobić zaległości tak dużo piszecie, więc bardzo ogólnikowo gratuluję wszystkim rozpakowanym, a za te wyczekujące mocno trzymam kciuki!

Mam też pytanie- czy któraś z Was ma lekko zielonkawy czop? Od dwóch dni odchodzi mi taki zielonkawy/seledynowy i nie wiem czy ma to jakiekolwiek znaczenie czy taka moja uroda? Mały się rusza, może już tak nie wariuje ale się rusza.. hm...
 
reklama
Little, Martuszka - gratulacje!

Ja dziś po usg , mala wazy ok 2800 g i jest gotowa do porodu, ułożona główką w dół, także próbujemy sn - będę jak pierworódka :) Blizna po cesarce ok, także mogę rodzić sn - stresik mnie łapie :) w poniedziałek wizyta, zobaczymy jak u mnie sytuacja szyjka itd.
 
Ja juz po masażu. Rozwarcie bez zmian, szyjka zgładzona. Położna trochę poszerzyła rozwarcie. [emoji44][emoji44][emoji44]
Teraz czekamy na skurcze.
Jesli zacznę krwawic, albo odejdą mi wody, mam natychmiast jechać do szpitala.

Waiting game :)

Na ktg puls małej miedzy 100-177
 
Anney u mnie to plamienia cały czas jest ale skurcze albo brak albo bardzo sporadycznie. Tym plamieniem mam się martwić czy to jest normalne. Michas bardzo leniwy.
 
Cinamona - dzieciaki cudne! Maja jaka szczesliwa z bratem :) co do siusiu to dobrze że szukasz pomocy i że położna na miejscu jeszcze. Ja się zupełnie nie znam..
 
reklama
Pupui porod moze i latwiejszy..bo ja przrciez nie rodze :p moj organizm sie "tylko" szykuje do porodu.

Lilija no widzisz bo ja czekam az mama przyleci buhaha!

Love chyba organizm odreagowuje po dzwiganiu malego w ciazy.

Cina moj tez na poczatku malo sikal bo nir mial czym. Pierwsze dni karmienia to siara i prakrycznie calos zuzywa.
Wiadomo ze po mm wysika bo bedzie mial nadmiar.
Ja bym niedawala nic bo nawet woda zaburza jelita. Jak ciemiacxko ? Nie zapada sie ?

Sliczny Hugo !
O i z Majeczka ;) kochane dzieciaczki ;)

Lucalew ja bym chyba sprawdxila to plamienie. Tak na wszelki wypdek bo to juz ktorys dzien przeciez.

Ja po szpitalu.
Na usg nie zmierxyli malej bo robia to vo dwa tyg . Takze za tydzien mam usg znowu (jesli nie urodze)
Mialam ktg i co dziwne skurcze czulam a ktg nie lapalo bo z jednej strony miekki brzuch mialam ! Biała. Przelozylam sobie sama i juz lapalo alr doslownie chwilke..
Ogolnie skurcze do 60 dochodzily a nie byly jakos bolesne dla mnie..

Mala w kanalr 3/5

Wczoraj mi zle brzuch zmierzyla bo w pozycji pol siedzacej ! Dzis 37, 5 cm.

We wtorek następne ktg ze wzgledu na zlabsze ruchy.

A i wymaz na gbs pobrali bo mam proteiny w moczu i moze swiadczyc o infekcji.

Ala w trakce ktg tak sie ruszala ze calkowicie ucirkla z pod maszynki i tetna nie bylo wcale albo ponad 200.. po onownym znalezieniu jej bylo miedzy 120 a 160.

Mialam bardzo mila polozna dzisiaj naeet dxieci zapytala czy chca soku. Tak to suche stenie zawsze..

Mala juz w kanale i skurcze sa wiec pewnie na dniach urodze.. Emil 3 dni przed porodem mial glowke free i nic nie wskazywalo na pprod.

Polozna stwierdzila ze widac ze dziewczynka w brzuchu .. taka co musi na swoim postawic haha.

Anney ciesze sie ze szyjka zgladzona i ze masaz zrobili i ze poszerxyli rozwarcie. Teraz czekamy na rozeoj sytuacji..


A ja dzis oficjalnie weszlam w bezpiecxny tydzien bo juz 37 skonczony czyli 38 zaczety ;)

Zobaczymy czy Ala poczeka na babcie czy przywita ja juz w sukienusiach haha.
 
Do góry