reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Nie nadrobie was dziewczyny. Ale gratki dla wszystkich mam rozpakowanych. Jak burza ruszylysmy do przodu!
Trzymam kciuki za kolejne- dawajcie dziewczyny.
My jeszcze w szpitalu. Czekamy na lekarza zeby malego sprawdzil i do domku możemy iść. Juz mi sie marzy bo padnieta jestem. Leos cyca sobie upodobal i nie chce sie odłączyć :D Wszyscy zakochani w nim. Dziękuję wam za kciuki!!!! Wrzuce relacje z porodu juz z domku jak kompa odpale. Buziaki dla wszystkich
 
reklama
Tak zabraniaja zwyklego syropu na kaszel albo jakis kropli w malych ilosciach a alkohol mozna ? Chyba producent anlko dal niezla lapowke tym co te badania niby przeprowadzali..
Ja uwazam ze zadnych uzywek w ciazy..ogolnie uzywki nie sluza a co dopiero dziecku ktore sie rozwija.

Little super ze niedlugo do domku ;)

Beatka gratuluje ! Ciesze sie ze masz to juz za soba ;)

Mi przyszla paczka z pl ostatnimi rzeczami. Pikrowce na przewijak i kocyk i podusia i rajstopki dwie pary hehe i caly zetaw lekow na kolki haha w razie w lepiej miec ;)

Takze ja juz moge rodzic za 4 dni.
 
Brak siku jest z powodu tego ze mlody nie bral piersi dobrze. Niby ladnie ssal ale nie bral jednak tak jak powinien. Polozna pokazala mi jak mam to robic.
Po powrocie do domu Hugo zsikal sie tak ze wszystko poszlo do prania[emoji3]
Staram sie bardzo podac mu piers dobrze ale jeszcze chyba nie jest idealnie[emoji16] jednak nie odpuszczam...

Zaraz jedziemy na pobranie krwi z pietki.

Kciuki za Was dziewczyny!!!!
 
Lunera tak w doplera nawet przywalil hehe Poszłam do sklepu i w drodze powrotnej zaczął wariowac no urwis mały tyle strachu. Niech już wychodzi bo osiwieje.

Odnośnie wina ponoć w UK to normalne że od czasu do czasu lampka wina jest ok. Ja w tej ciąży przyznaje wypilam z przyjaciółką po 3 łyczki.
 
Cinamona pierwsze słyszę żeby sposób ssania miał wpływ na siku [emoji15] Dobrze wiedzieć i super, że trafiłaś na kogoś kto się zna i Ci pomógł.
 
Mnie tez dziwi takie podejscie do wina...

Cinamona, super news, pierwsze zasikanie zaliczone :-) powodzenia w karmieniu!!!

Lucalew, i po strachu. Ciesze sie, ze juz wszystko dobrze. Oj beda nas testowac z cierpliwosci jeszcze nie raz.
 
reklama
Cinamona, super wieści! No i pierwsze porządne osikancze pranie [emoji16][emoji16][emoji16]

Lucynka, dobrze, ze sie rusza maluszek!
Moja sie tylko przeciąga.


Ale muszę wam powiedzieć jakie to dziś śmieszne było, kiedy przed masażem puls małej był 110-120 spokojna, zero ruchów. Masaz taki bardzo konkretny, mowi ze palcem ja posmyrala po
Głowie i nagle, tętno 170, ruch sie zrobił, skakało to
Tętno hahaha a położna: dzień dobry, kogoś obudziłam [emoji16] mała
Ewidentnie zdziwiona
Co sie cholera dzieje, coś w glowe ja posmyralo haha kochana.

Także taki skok był dobrym skokiem, ale potem znow sie wyciszyła i znow 107-120

Pytałam położnej, skąd taka zmniejszona ilośc ruchów. Mówiła, ze jesli przepływy sa dobre, to tego nie wie nikt i dlatego wola dziecko wyciągnąć.
Mówiłam jej, ze te 10lwt temu jak jozia rodziłam nikomu sie nie spieszyło. Powiedziała, ze 3 lata temu bardzo zaostrzyły sie wytyczne, wlasnie ze względu na dużo uszkodzeń okołoporodowych.


Co do alkoholu, dla mnie to jakaś paranoja. Chyba love kiedyś linkowała program wlasnie o pijących matkach.
Łyka bym nie wzięła w ciąży, a znajoma Japonka np. Nie ma problemu z piciem sake......
 
Do góry