reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Naila - dzieci tak chyba maja,ze na Mamy inaczej reaguja (tzn. wiedza,ze moga sobie na wiecej pozwolic). No Szymcio u mnie taki nie jest,bo mnie wiekszosc czasu nie ma {wrocilam do pracy kiedy Szymon mial 6 miesiecy, teraz jeszcze pracuje},wiec plakac nie placze tylko idzie za mna jak gdzies sobie pojde... a jak sie obudzi to mowi : Ma i to takie slodkie jest :tak: Moze powinnas czesciej wychodzic?
 
milo mi, ze calkiem o mnie nie zapomnialyscie. w miare jak tylko bede miec czas to bede pisac na biezaco co u nas :)

moniek 24 kg to faktycznie troche sporo, nie chce sie wtracac, ale nie martwi Cie ta waga? co do nocek to moze faktycznie zeby... na pocieszenie moge napisac, ze moj nadal nie przesypia calych nocy, moze ostatnim czasy jest odrobine lepiej,ale i tak musze do niego wstawac :blink:

Dziewczyny czy wasze dzieciaczki tez takie mamusine, bo moj to by mnie momentami na krok nie odstepowal i w dodatku zazdrosny jak np widzi, ze A. mnie przytula i daje buzi to sie zlosci, albo dzis kolezanka byla, siedzialam z nia przy stole i chcialam wypic kawe, ale oczywiscie Kuba zly ze to komus innemu poswiecam uwage a nie jemu :baffled: zaczal strasznie marudzic i musialam sie nim zajac.. czasem naprawde bywa to maczace... Jak to jest u was??
to normalne, lęk separacyjny...
Moja na szczęście z tatą uwielbia spędzać czas i z babcią...
Jakoś dajemy radę z tym przylepem:-):-D
 
Taycia, kawał mężczyzny z Szymusia :-) Braciszek też pewnie będzie spory…
Moniek, to się wyjaśniło ;-)
Jagieńka to ładnie :-)

My z Kasią dziś byliśmy u lekarza bo doszła gorączka i okazało się, że ma zaczerwienione gardełko :-(
 
U Nas też katar :-:)-( :-(Dawno takiej nocy nie było...płakał co godzinę,nie mogliśmy opróżnić mu tego noska biednego, poza tym już 3 dzień w ogóle nie ma apetytu i chyba katar spływa mu do gardła,bo zdarza mu się kaszleć. Katar biały,ale będę go obserwować. Ogólnie jest pogodny i żywy,ale jest mi przykro,że znowu się gdzieś przeziębił.

U mnie coraz bliżej porodu,a ja daleko w d... rzeczy niepoprane, niepoprasowane, ja niespakowana... oddaje Szymka do Niani w pn i wtedy postaram się ogarnąć...

W pracy zostało mi tylko 2 tygodnie.

Zdrówka wszystkim chorującym Dzieciaczkom...
 
reklama
Witam
Wpadam powiedziec ze z fasolka wszystko ok, po dzsiejszej wizycie sie uspokoilam, fasolinka mierzy ok 5 mm. Zobaczylam tez bijace serducho :tak:. Od kilku dni zajadam sie kiszonymi ogorkami na noc, to samo bylo w poprzedniej ciazy hehehehe.
A poza tym mala coraz wiecej rzeczy uczy sie i nasladuje, ostatnio pomaga mi wkladac posciel do lozka, od miesiaca sama zanosi brudna pieluche do kosza.
No nic zmeczona jestem po dzisiejszym dniu, pozdrawiam was wszystkie, zdrowka dla chorych dzieciaczkow
 
Do góry