reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Jagienka torcik pierwsza klasa i pewnie wszyscy docienili to, że własnej roboty! Wszystkiego najlepszego dla Twoich dzieci :-)

Pflaume fajnie, że impreza udana :-)

Nikos dla Laury też spóźnione 100 lat!!!

Oli to mój synek pomimo tego, że ruchliwy połowy tych umiejętności co ma Fifi nie posiada...oj przestanę wieść beztroski żywot jak zacznie chodzić ;-) Ale u Filipka to od początku zanosiło się na takie akcje :-D

Powiem Wam, że ostatanio mam kryzys monotonnych dni i stałego schematu (chyba mój pierwszy)...a tu jeszcze rok siedzenia w domu mnie czeka...Myślę o tym, że to mój jedyny niepowtarzalny czas z dzieckiem i to mi pomaga, ale szkoda, że chociaż wieczorem nie mogę gdzieś wyskoczyć na babski wieczór (nikogo tu nie znam)...zaczynam też tęsknić za pracą...eh...te co siedzą w domu - też tak macie? Pewnie tych niepracujących na forum coraz mniej jest...
 
reklama
Powiem Wam, że ostatanio mam kryzys monotonnych dni i stałego schematu (chyba mój pierwszy)...a tu jeszcze rok siedzenia w domu mnie czeka...Myślę o tym, że to mój jedyny niepowtarzalny czas z dzieckiem i to mi pomaga, ale szkoda, że chociaż wieczorem nie mogę gdzieś wyskoczyć na babski wieczór (nikogo tu nie znam)...zaczynam też tęsknić za pracą...eh...te co siedzą w domu - też tak macie? Pewnie tych niepracujących na forum coraz mniej jest...
mam to samo, dodam jeszcze z enajgorsze jest to z enie mam sie nawet do kogo odezwac wieczorem, wyjsc na spacer ogolnie dobijajace jest to w sob czy w piatek bylam na spacerze- jak zawsze praktycznie samotnym, spotkalam babki 5 kolezanek z wozkami i mi sie znow smutno zrobilo.. ta amotnosc kiedys mnie dobije...


najlepszego dla wszystkich dzieciaczkow
 
Tonya,Karola,ja tego nie mam,mimo że już 6 lat siedzę w domu :-p tylko że uwielbiam to wszystko co robię,a teraz jak chłopcy w taki fajny wiek weszli to już wogule mogłabym całymi dniami tylko z dziecmi siedziec,czasem zatęsknię za koleżankami ale wtedy spotykam się z kimś i szybko mi przechodzi ;-)
Powinnam jednak nadmienic że ja typ samotnika raczej jestem :tak:
Przez kolejny tydzień musze się tą beztroską nacieszyc bo ...od przyszłego pn do pracy :sorry2:

Tonya,Może u Ciebie to wynika z perełki w brzuszku? Jednak coraz ciężej i nastroje podwójnie zmienne?
Spróbujcie (z Karolą) nawiązac jakieś znajomości,może poszukajcie na forum regionalnym albo po prostu w parku czy na placu zabaw,ja tak poznałam masę koleżanek jak się przeprowadziłam do Polic :tak:
 
Jagienka, cudny torcik:-) Najbardziej podoba mi się Lord Vader:tak:
Tonya, przeprowadziłaś się??
Każdego dopada taka rutyna. Najgorsze jest to zasiedzenie w domu. Kiedy nie chce się wyjść na głupi plac zabaw czy do sklepu.
Mam zrobić badania i normalnie będę musiała się zmusić żeby z domu tak wcześnie wyjść.
 
Jagienka, torcik super :-)

Tonya, ja też tak mam i pewnie nie tylko ja. Ja chyba jestem jedyną mamą na forum która nie pracuję. Oczywiście nie chodzi mi o to, że nie pracuję bo mam takie widzi mi się, ale po prostu nie mogę. No chyba, że mnie niedługo ZUS uzdrowi… ;-) A poza tym uwielbiam być mamą na pełen etat :-)


 
Ostatnia edycja:
Oj dziewczyny każdy ma gorsze dni. Ja też "siedzę" w domu. I też czasem mam wszystkiego dość! Ale nie wyobrażam sobie tego świata bez moich dzieci! Pozdrawiamy wszystkie dziewczyny i oczywiście dzieciaczki. A my dziś mamy małe święto. Hania skończyła roczek!
 
jagienka no ja to raczej nie jestem typem samotnika, lubie towarzystwo, zawsze mialam duzo znajomych, co do poznawania ludzi w parku- nie potrafie jakos tak zagadac, tym bardziej ze u nas chodza praktycznie zawsze "grupami"..
 
reklama
Do góry