reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Karola, rozumiem Cię ;-) Póki masz okazję to lepiej się położyć i pospać. Ja mam o tyle dobrze,że Kasia już mi się nie budzi w nocy i wstaje o 6. Tak jak już wcześniej pisałam to jestem nie wyspana rano jak położe się przed 22. Przeważnie idę spać po 23. Ostatnio nie spałam do 3 w nocy jak Kasia gorączowała, to czuwałam przy Niej. Ja to jestem taki "nocny marek":tak: Za panne po imprezie nie spałam 30h teraz to już raczej bym nie dała rady:-p
 
reklama
imprezy.... matko już zapomniałam co to ;)) zrobiłam się taki śpioch, że szok. w ciązy malo balowaliśmy, ale jak już to do młodej godziny. w tego sylwka zostaliśmy z Natalką w domu i poszliśmy spać... 0.30 :D:D :))) założę się, ze po 3-4 głębszych kiwałabym się ;))))

wogóle domatorka się zrobiłam. dziwnie to zabrzmi, ale nie chce mi się. łubie się wyspać, odpocząć. w domu w ciszy wieczór spędzić. matko, chyba starzeję się ;))) chyba, że po 40 mi odbije druga młodość :D
 
Hej.

Jagieneczko, dzieciaki już zdrowe. Mała sama się wykurowała, bez żadnych leków.
Mnie za to tak choróbsko złapało, trzymało długo, na szczęście już przechodzi. Objawy miałam podobne do zapalenia zatok. Totalnie zatkany nos i taka chrypa, że mówić nie mogłam przez kilka dni (co pewnie cieszyło mojego męża).
Bardzo się tego bałam, żeby to zapalenie zatok nie wróciło. Dwa lata temu miałam 4-krotną punkcję zatok. Nic miłego. No ale przechodzi.

Pflaume, gratuluję zębulka.
 
imprezy.... matko już zapomniałamco to ;)) w ciązy malobalowaliśmy...
Ja też już zapomniałam co to imprezy. Odkąd jestem mężatką, nie mam ochoty na imprezy. Ja całą ciąże to leżałam w łóżku i uważałam na siebie żeby tylko donosić Niunie ;-)
w tego sylwka zostaliśmy zNatalką w domu i poszliśmy spać... 0.30 :D:D :))) założę się, ze po 3-4głębszych kiwałabym się ;))))
My też ;-) Wskoczyłam grzecznie w piżamkę i poszłam spać :-)Ja też bym pewnie szybko odleciała po 9 miesięcznej abstynencji :-D
wogóle domatorka się zrobiłam.dziwnie to zabrzmi, ale nie chce mi się. łubie się wyspać, odpocząć. w domu wciszy wieczór spędzić. matko, chyba starzeję się ;))) chyba, że po 40 mi odbijedruga młodość :D
To tak jak i ja. Widzę, że coś nas łączy. Jakoś domowez aciszę sprawia mi większą przyjemność niż chodzenie po zatłoczonych pubach itp. Chyba, rzeczywiście się starzejemy .Odbijemy sobie na starość i będziemy chodziły z naszymi Dziewczynami :-D Moje przyjaciółki się śmieją, że Matka Polka jestem, tak jestem i super się z tym czuje :-)
 
Ostatnia edycja:
Kochana, faktycznie dużo nas łączy :D ja od zawsze wolałam domówki ze sprawdzonymi znajomymi niż kluby.
a teraz właśnie lubie spędzać czas we troje, a jak Natalka zaśnie to albo każdy ma czas dla siebie albo coś majstrujemy z mężem :)))
 
Nikos, dziękuję pięknie :-)
Cieszę się, że Lenie samo przeszło ;-) No patrz jak nie urok, to sr...ka. Mam nadzieję, że szybko się wykurujesz :-)

Renata, to dokładnie tak jak my. Uwielbiamy spędzać czas we troje. Wieczorami to najczęściej mamy trochę czasu z M. osobno dla siebie albo razem coś porabiamy, to zależy :-)
 
reklama
Hej!

Daję tylko znać,że byliśmy u lekarza i okazało się ,że Szymcio ma trzydniówkę :-:)-( mam nadzieję,że szybko mu minie,bo gorączka ciągle wysoka, biegunka i brak apetytu :-:)-( no i mamy też 4-tego ząbka!

Pflaume - gratuluję pierwszego ząbeczka u Kasiuni!
 
Do góry