reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

jagienka witaj w klubie, Maja tez nie bardzo rwie sie do raczkowania, a do postaw ja na nozkach super "chodzi "podtrzymywana, ale ostatnio tez sie zastanawialam czy troszke nie przystopowala z rozwojem, siadac jej sie nie che- ciezka dupa :tak:

:-D mojej chyba też za ciężko :-D a postawiona na nóżki-sprężynuje...:baffled: nie stanie tylko podskakuje :confused:

Tonya,biedroneczka-owocnych staranek :tak:

Na pewno ciężko było z przeprowadzką przy małym dziecku...mnie to czeka niebawem...

Aga,gratuluję udanej rozmowy,oby dobrze Ci się pracowało chociaż przestawić się będzie ciężko ;-)
Napisz koniecznie jak będziecie po wizycie ile urosła Wiki :tak:
Ja mam profil na fb ale kompletnie nie umiem się tam poruszać :baffled:


My jutro o 8.30 mamy kontrole w poradni wcześniaka, ten nasz mały bobas to niezły klocuszek sie zrobił. i obstawiam ze 80 cm przekroczyła, bo przewijak coś za krótki się zrobił ;)) Mam nadzieję, ze lekarz dobrze oceni jej rozwój- yyyyy tzn mam nadz ze dobrze i harmonijnie sie rozwija ;D

Trzymam kciuki,na pewno wszystko będzie dobrze :-)
Ja z kolei ide dzisiaj spowrotem do chirurga..."cudowna" maść nie pomogła,licze na rtg...ale czuje że się przeliczę :sorry2:

Dzisiaj sama prowadzę Olego do szkoły także zaraz musimy się szykować ;-)
 
reklama
Tonya, Biedroneczka- kciuki zaciśnięte za owocne staranka. Powodzenia!
Aga-gratulacje pracy.Jesteś dziarska dziewczyna, ze wszystkim sobie poradzisz.;-)
Co do wymiarów to moja waży 8.300 a wzrost około 78. Więc raczej z tych drobniejszych dzieci ,ale i my za bardzo rośli nie jesteśmy. Chociaż mój pan ostatnio jakiś brzuchaty się zrobił;-)
Renatka-daj znać co i jak z małą.
Moja też raczej z tych leniwszych.
Jagienka-powodzenia na wizycie. Idę karmić dzieci bo już marudzą.
Nikos-widzę że Twój synuś kończy już 7 lat. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.:tak:
 
Wow, mama dzięki wielkie!!!:-):tak:

Kubuś od rana chodzi cały szczęśliwy, nie może doczekać się dmuchania świeczki. Cukierki do przedszkola przygotowane:-D
Nie ma to jak mieć 7 lat.
 
Witam sie z rana :)
Kocyk od akutan kupiłam juz kilka miesięcy temu. Pan Metka bardzo fajny :)
Kurna mam tyle roboty w domu. Musze poprasować,posprzątać a o 12 musze wyjsc z domu.Jak sie wyrobie to bedzie cud :)
A Wy jak tam porannie żyjecie?? Maluszki wstały?
 
Bishopka bardzo mi przykro z powodu Szymonka:-( szacun i wileki uklon za postawe;-) fajnie ze sie odezwalas, ciesze sie ze radzcie sobie i wsio jest ok Pozdrawiam Cie serdecznie;-) Jagienka Wiktor tez len nic sie nie martw ;-)
 
Witam sie z rana :)
Kocyk od akutan kupiłam juz kilka miesięcy temu. Pan Metka bardzo fajny :)
Kurna mam tyle roboty w domu. Musze poprasować,posprzątać a o 12 musze wyjsc z domu.Jak sie wyrobie to bedzie cud :)
A Wy jak tam porannie żyjecie?? Maluszki wstały?

Moja już od 5,30 nie śpi. Do 6.00 posiedziała sobie w łóżeczku, no ale w końcu mama musiała wstać, bo Lenia kupę zrobiła.
O 8,00 zasnęła, spała tylko godzinkę. Nieraz rano śpi nawet 2 godziny.

Teraz oglądamy TV i cieszymy się sobą. Tak koło 12.00 trzeba będzie zabrać się do pracy - obiad i porządki.

Miłego dnia:tak:
 
Witam pourlopowo!
Karolinka (nadal bezzębna) jak tylko wróciła do domu to zniknął też apetyt no i znowu problemy i nerwy... ehhh skaranie boskie z tym moim niejadkiem:-(
od wczoraj miała 1 dzień w żłobku nowym (dostaliśmy się do państwowego więc z prywatnego się przenieśliśmy - niestety sytuacja fin nas zmusiła bo od kilku miesięcy żyjemy tylko z mojej pensji na dodatek okrojonej przez zmniejszenie etatu:-(bo mąż rozwija własną firmę)

- co do wózków to my mamy Wózek spacerowy Infinity Lira 4 lekka spacerówka (2317895494) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i mogę polecić z tym, że my w "teren" mamy Jane Nomada a to jest małe, lekkie(waży jakieś 7,6kg) i bardzo pakowne (mieści się za siedzeniem kierowcy) a wg mnie 100 razy bardziej wygodne dla malucha niż standardowa parasolka przede wszystkim przez regulowany podnozek i pozycję prawdziwie leżącą (moja siostra kupiła X-landera XS i narzeka)
-a już zapomniałam co miałam komu po nadrobieniu więc tylko: gratki nowych ząbków i umiejętności i powodzonka dla naszych staraczek
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie dziewczyny. W domu wiecznie robota. Moja wstała o 5.50. Ja nie lubię poranków. Mój ciągle ma 1 zmiany a dzieci moje to wszystko chcą naraz. Jedno jeść drugie coś tam a ja sama. Ale radzimy sobie jakoś. Zupa dla małej już się kończy gotować, dla nas też dziś zupa już nastawiona, potem jeszcze zrobię naleśniki o młody się domaga;-)Mała na szczęście śpi to trochę ogarnęłam w domu. Prasowanie to było wczoraj-cała fura!
Dziś po południu jedziemy jeszcze na zakupy bo pustki w lodówce.
Saga-witaj i zaglądaj częściej bo przecież jesteś założycielką tego tematu;-)
Ja właśnie popijam kawkę, chwila spokoju bo zaraz pewnie Hanuś wstanie. U Was też taka bylejaka pogoda? u nas bardziej jesień niż wiosna:tak:
JAgienka-u Ciebie do przeprowadzki to chyba już tuż tuż?
O moje dziecię już się wyspało.
 
Do góry