reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
flower słodkie :-)
jagienka no to przygotuj sie juz niedlugo...Maja tez dosc dlugo sprezynowala

lece zaraz spac, maz ma byc ok 24 w domku na dwa dni :o)
 
pflaume nie do konca bo okazalo sie ze mezowi koncza sie badania okresowe wiec bediz elatal po przychodni, lekarzach echh...

pozniej sie odezwe lece na male zakupy papap
 
Aha, no to rzeczywiście nie odpoczniesz, ale zostaje jeszcze wieczór :blink:

Co tu dzisiaj takie pustki?:szok:
 
Witajcie
Jesteśmy po wizytach,lekarzach,jak ja nie znoszę stać w kolejce do specjalisty..wrrrr
Pan chirurg zaproponował mi blokadę w staw palca wskazującego ale że karmię-zalecił się wstrzymać i od poniedziałku przez cały tydzień mam chodzić na zabiegi laserowe...mam nadzieję że choć troszkę pomogą....
Powiedział ze to prawdopodobnie "gangrion" (??) mi się zrobił i on tak boli-prześwietlenie nic nie wniesie,nie pokaze zmiany...tak usłyszałam...tak więc pozostaje mi zaufać lekarzowi :sorry2:

Mała waży 9,500g,wszytsko ok poza motoryką,w tym miejscu Pani dr radziłą rehabilitację bo moje dziecko powinno już samo siadać,podejmować próby raczkowania i stać postawione..:eek: już zgłupiałam...przy Olim się nie czepiała a on był ruchowo dużo bardziej do tyłu-wszystko nadrobił :confused:

Pflaume,czy to dzisiaj Twój tatko ma mieć lekarza?
 
Hejka!
Jagienka - wizyta w poradni rehab na pewno Wam nie zaszkodzi to nie jest żaden wyrok ani stwierdzenie że mała źle się rozwjia - to określi właśnie specjalista. lekarka podpowie pewnie jak stymulować małą do większej ruchliwości i tyle:tak: Tak mi się pzrypomniało że czytałam jak pytałaś o foteliki samochodowe - sprawdź sobie bo mi się wydaje że oglądałam kiedyś program albo czytałam artykuł że w krajach skandynawskich jest nakaz albo zalecenie??(już nie pamiętam) żeby dzieci jeździły do 4 roku życia tyłem do kierunku jazdy! zapadło mi to w pamięć bo nie wyobrażam sobie 4 latka gapiącego sie w oparcie tylnej kanapy...

Karolinka wczoraj weszła na czworaczkach po schodach na piętro (stymulowana telefonem komórkowym przez tatę i asekurowana przeze mnie):-)
i tu mi się pzrypomniało: karolaola to ty pisałaś że mały "sunie" do przodu podciągając się obydwoma rękami zamiast naprzemiennie raczkować? - Karo robiła tak samo a poźniej sama jakoś zaczeła od czasu do czasu naprzemiennie (jak się nie spieszyła), później coraz częściej a teraz to już wogole nie "suwa" się tylko pięknie raczkuje więc pewnie Igorek też sam "dojdzie" do tego jak raczkowac

hmmm wydaje mi się że zobaczyłam wcozraj po kąpieli u małej takie jakby wgłębienie/łódeczkę z dziąseł w miejscu lewej dolnej jedynki, ale jak probowałam jeszcze raz zerknąć dokładniej to już pstro widziałam - jutro kontrola u lekarza więc zobaczymy.
 
Ostatnia edycja:
Jagieńko, to przynajmniej wiesz już co i jak z twoim palcem. Mam nadzieje, że zabiegi Ci pomogą i obejdzie się bez blokad bo są podobno bardzo bolesne. Moja mama miała kilka lat temu w stopę.

Laurunia, ładnie waży. Jestem bardzo ciekawa ile Kasia przybrała, przekonam się 30 maja bo chcę iść z Nią na bilans. A z tą motoryką to trochę dziwne wcześniej Synka się czepiała, a tu zleciła rehabilitacje… Zdecydujesz się na rehabilitacje?

Tato był wczoraj u lekarza. Stwierdził, że faktycznie wyniknie ciekawy i skierował Go na biopsje…

Karolinka wczoraj weszła naczworaczkach po schodach na piętro (stymulowana telefonem komórkowym przez tatęi asekurowana przeze mnie)
hmmm wydaje mi się że zobaczyłam wcozraj po kąpieli u małejtakie jakby wgłębienie/łódeczkę z dziąseł w miejscu lewej dolnej jedynki, alejak probowałam jeszcze raz zerknąć dokładniej to już pstro widziałam - jutrokontrola u lekarza więc zobaczymy.
Karolinka, zdolna dziewczynka, gratki ;-) Co do tego "wgłębienia/ łódeczki", to my też coś takiego mamy, ale póki co, nie widać zęba...:dry:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Flower,dzięki a'propos tych fotelików-powiem męzowi żeby się dowiedział :tak:
Jesli chodzi o rehabilitację to ja nie mam nic przeciw,nie odebrałam tego jako zarzut że z małą coś nie tak,tylko mogła mi o tym powiedzieć wcześniej,teraz już nie zdążę pochodzić,w przyszłym tygodniu wyjeżdżamy :no: a tam,w Norwegii nie wiem jak to rozegrać...zobaczymy...idę jeszcze do tej lekarki z młodszym synkiem to zapytam o skierowanie,może chociaż na jedną wizytę pójdę,niech mi pokażą jak małą stymulować :tak:

Pflaume,własnie chyba chodzi o to że ona te umiejętności osiągnie tylko można jej w tym pomóc :tak: tak to odebrałam. Oliś robił wszystko naprawdę późno,np usiadł sam jak miał 10 m-cy,raczkował mając rok a poszedł mając 15 m-cy, do dzisiaj jest misiek,na wszystko ma czas ;-)
A z czego będą tacie robić biopsję? Jeśli chcesz o tym pisać oczywiście...

Z moim palcem to nie wiem tak do końca czy diagnoza jest trafna...jak czytam o tych wszystkich GANGLIONACH to one robią się na nadgarstkach lub rzadziej-stopach i na zewnątrz,są widoczne a u mnie nic nie ma,nawet wyczuwalnie-pod naciskiem,no i z reguły nie bolą...mam jednak nadzieję że laser pomoże...

Aaa,przypomniało mi się,lekarka oglądając buzię małej powiedziała "mamy tu dwa ząbki" :-) w domu zajrzałam i faktycznie! Tym sposobem się dowiedziałam :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry