reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Jagieńka, może i masz racje. Sądzę, że brak zainteresowania był przez to, że cały dzień praktycznie Niunia nie spała i była marudna…

Karola, skoro to tylko znajoma to masz racje. Lepiej się wybrać z mężem na jakieś „disco” ;-)

Ania, witaj. Gratuluje Wiktorii pierwszych kroczków ;-)

Czy tylko moje dziecko mając 8,5m-ca jest tak mało aktywne? Większość już podjęło chociaż próby raczkowania aLaura nic
Każde dziecko rozwija się indywidulanie i według swojego tempa. Cierpliwości, a za nim się obejrzysz Laurunia będzie już biegać ;-) Moja raczkuje, wstaje i zaczyna się puszczać, a za to nie ma ani jednego ząbka... Nasze maluchy na tym etapie rozwoju każdego dnia uczą się czegoś nowego.

Ja dziś zamówiłam pana metkę. Możegłupio ale zapytam ile kosztował kocyk?

Do nas dzisiaj doszła paczka z "Panem Metką" Też jestem ciekawa, ile kosztuje kocyk w metusie?

Ania, wiemy, że większość dziewczyn przeniosła się na FB i tam piszą…

To jest link do „Pana Metki”: http://www.calineczka.pl/sklep/kids-metka-ksiazeczka-plyta-p-8064.html

A do kocyka to może, któraś z Dziewczyn wrzuci bo ja nie mogę znaleźć... ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pflaume,kocyk o którym pisałam uszyła nasz forumowa koleżanka akutan,link do jej prac wkleiłam wcześniej razem z cytowanym postem ;-) żeby zamówić wg własnego uznania wystarczy do niej napiać pw :tak: na allegro są "gotowce" np marki Snoozebaby ale możecie mi wierzyć chowają się przy tym który ja kupiłam :tak:

Zobaczysz że Pan Metka zyska aprobatę :tak:
 
anna sliczna niunia
jagienka witaj w klubie, Maja tez nie bardzo rwie sie do raczkowania, a do postaw ja na nozkach super "chodzi "podtrzymywana, ale ostatnio tez sie zastanawialam czy troszke nie przystopowala z rozwojem, siadac jej sie nie che- ciezka dupa :tak:
 
Bishopka ile ja się o Was namyślałam...strasznie strasznie mi przykro, że Was rozdzielono z Szymusiem. Współczuję Ci ogromnie i przytulam od serca. Trzymaj się kochana, dzielna kobieta z Ciebie. Oby Bóg dał Ci drugą szansę.

Witajcie dziewczyny po długiej przerwie...nie obiecuję, że wracam, bo pewnie będzie mi trudno, ale może częściej do Was zajrzę niż dotychczas. Od wczoraj jestem mieszkanką Bielska-Białej :) A więc zmiany zmieny zmiany u mnie... Arturo fajnie się rozwija pomimo tego, że jest trochę wiotki. Pełza, siada sam i ćwiczy pozycję czworaczą. Najważniejsze, że zdrówko dopisuje - nie miał jeszcze nigdy kataru ani gorączki i niech tak zostanie :) Staramy się o drugie, trzymajcie za nas kciuki :)
 
Blackberry, to nie chodzi o CRP, niestety :-( Też tak sądzę, że na jednym badaniu się nie skończy… Jak będzie trzeba to poczekam, oby było tylko wszystko dobrze.

Jagieńko, dopiero teraz zauważyłam, że wrzuciłaś linka do „metusia”. Pisaliśmy mniej więcej w tym samym czasie posta i dlatego nie zobaczyłam, że napisałaś ;-) Pamiętam, że tek ocyki robi Akutan :-)

Zobaczysz że Pan Metka zyskaaprobatę
Też tak sądzę ;-) Tym bardziej, że uwielbia metki... Musi siętylko "oswoić" z nową zabawką i taką ilością metek w jednym miejscu:-D
 
Tonya, fajnie, że napisałaś:-) Cieszę, że u Was wszystko w porządku;-) Pisz cześciej jak będziesz miała czas. I życzę udanych starań o Dzidzusia:happy:
 
hej dziewczynki

Bishopka(*)(*)(*)...trzymaj sie


a ja dzis bylam na rozmowie w sprawie pracy i sie dostalam.....zaczyna,m jutro o 4,20 rano:eek:...do jakies okolo 12 tej...potem na 14 do 17 kurs ksiegowosci:nerd:...oj dlugi dzien bede miec:-D
no ale dobrze.....troche ciezko bedzie ogarnac czasowo wszystko ale dam rade:-Djakos to bedzie.....

ja tam nie mam chyba zadnej z Was na FB:eek: no ale .....co tam:-D

pozdrawiam wszystkie,gratuluje zebolkow i postepow u dzieciaczkow( my nadal bezzebni i nieraczkujacy:-D) a w srode mamy bilansik to przynajmniej wiedziec bede ile kilogramow ma te nasze malenstwo i ile cm:-D:-D

dobrej nocy
 
Pisałabym częściej :) Ale od kiedy dziewczyny przeniosły sie na fb zaczęłam tam pisać.Dzisiaj miałam straszny dzień.Mała strasznie marudna :( jesc nie chciala... padam z sil.

Co za metki?Podeślijcie


gratuluje pierwszych kroczków!! jestem pod wrażeniem :)

Tonya, trzymam kciukasy za powodzenie!!!


Aga_irlandia gratuluje nowej pracy!! kopa na szczęscie wysylam :D

My jutro o 8.30 mamy kontrole w poradni wcześniaka, ten nasz mały bobas to niezły klocuszek sie zrobił. i obstawiam ze 80 cm przekroczyła, bo przewijak coś za krótki się zrobił ;)) Mam nadzieję, ze lekarz dobrze oceni jej rozwój- yyyyy tzn mam nadz ze dobrze i harmonijnie sie rozwija ;D
 
reklama
Do góry