reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Małgo jak mojej się łuszczyła na rączkach w kilku miejscach to kilka razy ciekłą parafiną w płynie smarowałam i pomogło, ale pewno każda dzidzia inaczej. Musisz sprawdzić. A i kąpie w emolium.
co do sudocremu to ponoć smaruje się ale za grubą warstwę.

my ostatnio też zalatani. dziś latałam po urzędach i mało co załatwiłam, poźniej z niunią na ważenie, potem do gina, jakiś obiadek i tak sie popołudnie zrobiło a raczej zaraz wieczorek

więc sytuacja wygląda tak.........
młoda waży... 4450 :szok::-):sorry2:w ciągu tygodnia przybrała 600gram wagę urodzeniową osiągnęła i przybrała więcej.
ja u gina wsio OK, torbiela nie widać, ale będę to kontrolować.
więc ogólnie dzień zaliczam do udanych
aha a wczoraj to odwiedziłam fryca i zrobiłam odrosty
 
reklama
Lekarz mi dzisiaj powiedział, że w tym tygodniu to on nie widzi mnie na porodówce, pod koniec przyszłego tygodnia obstawia.
Powinnam się do wrześniówek przepisać....
Liczę na to, że się grubo myli i że jak mnie złapie to pójdzie:-). A we czwartek mamy 4 rocznicę ślubu...myślałam, że to będzie taki prezent ode mnie dla męża i co d**pa. A na dodatek położna z którą chciałam rodzić idzie na urlop od poniedziałku. Lipton
 
Megmarion ja ważyłam w przychodni, raz w tygodniu. Z moją był mały problem, że nam spadła z wagi po wyjsciu ze szpitala, w 4 dni w domu zleciała 140gram, i dlatego tak ją ważyliśmy, sprawdzać czy przybiera, ale jest GIT i już nie będę latać ważyć ;-)

akutan trzymam za was kciukasy abyście się szybko rozsypali ;-) giny często się mylą oby było tak w Twoim przypadku ;-) a jak się czujecie?
 
Cześć babeczki :-)
U mnie sezon kolkowy się zaczął i dlatego nie mam w ogóle czasu na bb, w dodatku trzeba było ruszyć temat przeprowadzki, więc już godzin w dobie mi brak...
Mam nadzieję, że u Was z dzieciaczkami wszystko ok i że coraz mnie jest tych, czekających na rozpakowanie :-) Przy okazji gratuluję wszystkim nowym mamusiom!!!

Weszłam sprawdzić też co z dzieckiem Bishopki i co z naszą Muchą...ale nic nie znalazłam, albo nie wiem gdzie szukac, może ktoś mi napisze co u nich?
 
maggie wszystkiego najlepszego!!!! spelnienia marzen
akutan ja jesli nie urodze do czwartku to moze tez dowiem sie ze bede wrzesniowka!
tonya z tego co kojarze mucha dalej w dwupaku, a za maluszka Bishopki trzymamy kciuki, bo nie jest za wesolo- ale wierzymy ze bedzie lepiej!

u mnie nic ciekawego!!! juz mam dosc tego czekania!!!!
mam tak spuchniete stopy ze masakra i dzis caly dzien podbicia strasznie bola- bez dotykania!
 
No kochane... ja żegnam sie z Wami na jakiś czas, bo jutro rano zbieram się na oddział położniczy. Mam nadzieję, że pomogą mi i wkrótce dołączę do tych rozpakowanych mamusiek. Trzymajcie mocno kciuki.
Pozdrawiam
 
reklama
dominic - a co sie dzialo w szpitalu? jak mały sie czuje?
tonya - wspolczuje kolek, tez mamy. u bishopki bardzo zle trzeba kciuki mocno trzymac i modlic sie o lepszy obrot sytuacji.
shadow - kciuki zacisniete
najswiezsze informacje na FB sa teraz zazwyczaj tylko linka nie umiem wstawic ;/
 
Do góry