reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Cześc dziewczyny! Mam do Was pytanie... strasznie boli mnie dzisiaj podbrzusze... w sumie to pierwszy raz... jest to raczej ciągły ból a nie kłucie... i nie wiem co myślec... bo jak rozciąga się macica to podobno ciągnie po bokach... a mnie boli jak na miesiączkę... hmmm.... trochę się martwię i nie wiem, czy wziąśc No-spe czy lepiej przeczekac... może przestanie
 
reklama
Cześc dziewczyny! Mam do Was pytanie... strasznie boli mnie dzisiaj podbrzusze... w sumie to pierwszy raz... jest to raczej ciągły ból a nie kłucie... i nie wiem co myślec... bo jak rozciąga się macica to podobno ciągnie po bokach... a mnie boli jak na miesiączkę... hmmm.... trochę się martwię i nie wiem, czy wziąśc No-spe czy lepiej przeczekac... może przestanie

Myślę, że no-spa, a jak nie przestanie to do lekarza

cokies tylko ja nie miałam żadnych mdłości i wymiotów do tej pory
Poczekam do jutra, i zadzwonię do mojego gina
 
aneli-ja bym szybko wzieła nospe.Mój lekarz zawsze powtarzał,że jak po nospie przejdzie to spoko w innym przypadku do szpitala
 
agu_la-GRATULACJE !!!!SYNUNIA najważniesze,że zdrowy:tak:.kOLEJNY MAŁY FACECIK DO KOMPLETU W SIERPNIÓWECZKACH:-D
Tak to właśnie jest niby się nie nastawiamy a podświadomie o czymś jednak marzymy cichutko.
Jedni chcą chłopca a mają dziewuszke inni dziewuszkę chcą a dostają chłopca:-)
Ja też wolałabym teraz chłopca o mam córcie i niby ma być ale na 100% okaże się 25 marca.
karolaola-gratuluję udanej wizyty:-) -pokaże co ma napewno następnym razem:tak:
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczyny!
Ślub załatwiony, będzie 26 marca, ale nie obyło się bez krzyków :p haha za wszystko w tym kraju trzeba płacić. Latać z jednego miejsca do drugiego. Obrączki wybrane. Będą około 23 :) ale nie umiałam się zdecydować i ostatecznie to jutro tam jeszcze zadzwonię i zmienię na inne :)))
jutro mam to badanie z obciążeniem glukozy, czy jak się to tam zwie :p
a teraz to padam i ide do lozka! dobranoc :))
od jutra zaczynam szukac sukienki, bo czasu to nie mamy za duzo :)
 
a85 gratuluje załatwionych spraw ślubnych.:-) ciesze sie bardzo ze udało sie taki szybki termin załatwic:-) i daj nam znaka jutro po badaniach co i jak:-D

ja już tez zmykam do łózka bo padam na twarz a jutro wizyta.:-)ehh nie wiem czy uda mi sie dziś zasnąć z wrażenia...:-)

dobranoc kochane spijcie dobrze:)
 
reklama
a85-gratulacje:-)-fajnie ,że wszystko Ci się udało i powodzenia życzę w pposzukiwaniach sukieneczki:-)
 
Do góry