reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Tak mi przykro z powodu mamy :( ... Powiem wam ze ja staram się być dobrej myśli ale za razem staram sie ( jesli wogole sie da...) być gotowa na najgorsze... Strasznie się boje - pewnie jak Wy wszystkie !!! Pozdrawiam i ściskam !!!

Uściski dla mamy!!!!!
 
Hej dziewczyny, ja jestem z wątku wielodzietnych. Przepraszam, że tak włażę tutaj do Was ale sledze info o naszej mamie. u nas kontakt tel ma dziewczyna która teraz urodziła i chwilowo nie pisze. więc podpatruję co tam u mamy. Mam nadzieję, że się nie gniewacie. Wszyscy się denerwujemy, Tonya:) ale to mocne kiedy tyle osób życzliwie patrzy na człowieka w trudnej chwili. Sama to pamiętam kiedy byłam po starcie mojej malutkiej Zosi. Dziewczyny stąd mi pomogły.
Bądźmy dobrej myśli :)

Wam wszystkim życzę też szczęśliwego rozwiązania i zdrowych maluchów.
 
przepraszam was kochane ale byłam jeszcze u znajomych, u mnie wszystko w porządku fasolka rośnie i serducho bije. Słyszałam je aż mi sie miło na sercu zrobiło.
Mam fote ale jutro wstawie. A co najlepsze to lekarz powiedział że wygłada na 8tydz, i wogóle przez te moje nieregularne cykle to nawet nie bede do konca wiedzieć kiedy urodze, bo to wszystko jakieś pomieszane ale sie ciesze.:-)

A z Mama wiadomo cos dalej,
w sumie troche mi głupio pisac o mnie jeśli któras z nas cierpi:-(
Ja uciekam i pozdrawiam was do jutra
 
izulko mama potrojna ty sledzisz tu, a ja i tu i u was na potrojnych choc sama mam dopiero jedno :)
wszyscy probuja znalezc gdzie sie da jakies wiesci od mamy... masakra jakas...
 
izulka to prawda, takie wsparcie bardzo pomaga. Dziewczyny na 3 watkach czekaja na informacje o mamie. mame to chyba wszyscy bardzo lubia :-D ale ja sama sie bardzo martwie i czekam na chodzby sygnal o mamie.

kasica to dobrze, ze twoja fasolka rozwija sie prawidlowo i wszystko jest ok :)) Chociaz jedno swiatelko w tym dniu nieszczesc ...
 
reklama
Do góry