reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Witaj Mamo ciekawa historia jak zaczęłam czytać trochę się przeraziłam dalej uspokoiłam i ucieszyłam. Coraz więcej nas:) Będzie dobrze na pewno.. każda ma obawy ale po to tu jesteśmy, żeby się wspierać> Damy Radę bo kto jak nie my :):):):-)
 
reklama
AGNESSSS- cześć;-)dzieki za gratki...musi byc dobrze -widze,ze Ty tez po przejsciach:-(ach jak to życie nas doswiadcza...a teraz piekna doswiadczenia ciąży przed nami-ciąży ktora skonczy sie szczesliwie porodem:tak:


SAGAA- witam i Ciebie...no ja tez nie moge uwierzyc ,ze nadal jestem w ciązy i dlatego dopiero po wizycie uwierze na 100%...

życze Wam kobietki cudnej,książkowo nudnej ciąży:tak::rofl2::-D:-Di sobie też;-)
 
Ja tez grtuluję Mamo:) heh nom widze że też taki niedowiarek jak ja jesteś:):)
Agnes owszem ale tylko pęcherzyk 16 dowiem sie czy zarodek jet i serduszko wtedy będę spokojna :) Chocć innej opcji nawet nie chce brac pod uwage i nie biorę:)
Więc postresujemy sie wspólnie heheh Ja też nam wszytskim zycze szczęśliych już nie 9 a 8 miesięcy i szczęśliwego rozwiązania:):)
 
AGNESSSS- cześć;-)dzieki za gratki...musi byc dobrze -widze,ze Ty tez po przejsciach:-(ach jak to życie nas doswiadcza...a teraz piekna doswiadczenia ciąży przed nami-ciąży ktora skonczy sie szczesliwie porodem:tak:


SAGAA- witam i Ciebie...no ja tez nie moge uwierzyc ,ze nadal jestem w ciązy i dlatego dopiero po wizycie uwierze na 100%...

życze Wam kobietki cudnej,książkowo nudnej ciąży:tak::rofl2::-D:-Di sobie też;-)

wierze własnie w to że tym razem bedzie dobrze :) musi być i tego sie trzymam

a jeszcze jutro mam urodzinki i humor mi sie psuje ehh:(
 
Ja tez grtuluję Mamo:) heh nom widze że też taki niedowiarek jak ja jesteś:):)
Agnes owszem ale tylko pęcherzyk 16 dowiem sie czy zarodek jet i serduszko wtedy będę spokojna :) Chocć innej opcji nawet nie chce brac pod uwage i nie biorę:)
Więc postresujemy sie wspólnie heheh Ja też nam wszytskim zycze szczęśliych już nie 9 a 8 miesięcy i szczęśliwego rozwiązania:):)

to jeszcze sobie zyczmy zdrowych i duzych maluszków:)
ja chyba do USG zaczne odliczać :)
 
Witaj mama05 i Gratulacje. Mamy bardzo podobnie. Ja okres miałam 29 października, test również robiłam w zeszły czwartek a wizytę mam 16 grudnia ;-).
Agness nie daj się, na pewno poczujesz sie lepiej.




 
reklama
Do góry