reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Ja tak jak napisałam wcześniej od wczoraj nie jedna a dwie kwasu, no i zapomniałam zapytać o wapń czy mogę bo zęby mi się sypią:( mam nadzieję że w aptece mi doradzą czy mogę bo strasznie się boje o moje uzębienie biorąc pod uwagę jak w ciąży zniszczyły się mojej mamie i mojej siostrze....to tyle.
 
reklama
hello :):)

Jeśli chodzi o kwas foliowy to powinno ( tak zalecal moj gin) sie go brac nawet 3miesiace przed staraniem się o dzidziusia. Ja zaczełam brac miesiac przed staraniami. I z tego co wiem to najwazniejsze zeby go braz przez pierwszy trymestr ciąży ! Jeśli chodzi o witaminiki dla ciężarówek to ja biore Falvit i zaczełam je brać jak tylko zobaczyłam 2kreseczki :) i jes się bierze przez cała ciąże oraz póżniej jak się karmi piersią :) To wszystko wiem od mojeg ginka i tak robie :) ...

Ja właśnie się umówiłam z moim lekarzem i dopiero na 21grudnia !!! Masakra mam nadzieje ze mi szybko i bezproblemowo zleci :) Bo przecież musi być dobrze !!!!!!!!!!:)
 
Hej dziewczyny :)
Ja dzisiaj w domku leze bo brzuch mnie od rana boli tak okresowo, wziełam nospe ale dalej tak samo a w dodatku mi niedobrze, dzwoniłam do lekarza no ale nic konkretnego mi nie powiedział:( nie bede tak smęcic
Witam nowe dziewczyny:)
 
AGnes Kochana mnie tez przed chwila wziął ból ale na szczęście minął ...leż spokojnie i odpoczywaj odpręż się i mysl o czymś przyjemnym:)
 
Siedź ja właśnie w pracy sobie zwaluje sniega pada a musiłabym wyjśc na miasto na chwile a jakos brak natchnienia. Kiedy masz Agnes nastpna wizyte???
 
czesc babki;-)
ja tydzien temu w czw.zrobilam tet i II potem w piatek i tez II ....ale w sobote krwawienie jak na @-wiec myslalam,ze po wszystkim,ale nie mialam zadnych boli,"tylko" krwawienie(a w 9t.c. poronilam pierwsza ciaze i wiem jak to jest) a ndz.krwawienia przezlo w plamienie a w poniedzialek juz nie bylo sladu wiec test i slabe II kreski,potem test we wtorek i srode i czwartek i za kazdym razem II kreski-dzis zrobilam też i bardzo mocne II krechy:tak::-Dwiec dociera do mnie ,ze chyba sie udalo:tak:
ostatni @ mialam 30 pazdziernika-termin wychodzi mi na 4 sierpnia:-pja jestem z 27 lipca,syn z 30 lipca,corka z31 sierpnia i znowu "letnie"dziecko;-):-D:-Dtylko mąż wiosenny bo z kwietnia:rofl2:

wizyte u gina mam 14 grudnia to bedzie 6,5 tyg.ciąży wiec mam nadzieje,ze potwierdzi!!!!

iczywiscie obawy jak u kazdej z Was...dzwonilam do gina powiedzialam jak to wygladalo i zalecil lutke dowcipnie 1 ran i 2 na noc i tak robie..kiedy moge to leże.walczylismy o tą dzidzie 10 miesięcy:sorry2:mam nadzieje,ze latem nasza rodzinka bedzie w komplecie:tak:

a tymczasem pozdrawiam wszystkie mamuski i mam nadzieje,ze milo nam tu bedzie Sierpnióweczki:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry