reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Nawet nie wiesz, jak Cię rozumiem, dokładnie tak samo sie czułam. Tyle, że moje krawawienie obfite podłączyli pod endometriozę, więc generalnie zanegowali wszystko. Lekarz na koniec stwierdził, że jak chcę koniecznie potwierdzić, że to była ciąża to mam szybko biec robić bete. Nie poszłam bo stwierdziłam, że i tak wiem jak sie czułam i niech głupiej ze mnie nie robią. Chyba musiałyśmy to obie z siebie wyrzucić...mi jest lepiej a Tobie?
Mnie też:-) nikt ko nie znalazł sie w takiej sytuacji jak My tego niezrozumie..
 
reklama
ooj jak ja bym chciala L4...
troszke czuje sie tu pominieta... ja tez musze czekac na usg do konca stycznia.... jest to dla mnie czas nieskonczony, zwlaszcza ze juz raz czekalam zeby zobaczyc fasolke i niestety(*)
Przykro mi Kamilaedi dlaczego tak długo musisz czekac na usg????
Dziewczyny ja też poszłabym na l-4 w pracy nudno albo nerwowo;/ale nie ma co narzekac jesli wszytsko bedzie oki to po 16 wezme l-4 a co:)
Ja pojedzona zamowilam sobie zlewozmywak bo urzadzamy sie jeszcze i lecem na spotkanie z przyjaciółkami:-)
Oli wierz mi ja czuje się jak balon nie dość, że mam sadło to teraz już nawet nie umiem wciagnąć brzucha i wyglądam na 4 miesiąc tak czUje sie napowietrzona ze swoim sadłem <lol>:-)
Musia widzisz jakie piekne ukończenie nienajlepszego dzionka:-)
Kasicca wiem że rasość rozpira i najgorzej jak powiedzieć nic nie możesz. Bardzo sie cieszę że fasolka rośnie zdrowo:)
Skarby lecem do jutra:*
 
Ostatnia edycja:
Cześć!
Jestem mamą Aniołka, mamą 1,5 rocznego Kubusia i zostanę mamą sierpniową.
Widzę, że już się dość dobrze zadomowiłyście tutaj :), mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona i będziemy razem przeżywały ten piękny aczkolwiek czasem ciężki czas ciąży. Ja mam termin z OM na 08 sierpnia, a suwaczek wstawie po wizycie, jak zobaczę serduszko.
 
Dziewczyny przepraszam ze jestem wiecznie tak opóźniona :( ale nie mam za duzo czasu siedziec na komputerze :( Znaczy poprostu jestem poza domem !!! Ale nie myślcie sobie ze nie czytam !!!! bo zawsze lekturke przerabiam jak tylko wejde na BB :):)

Jeśli chodzi o brzuch to nie wiem ja mam dopiero 6tydz. a tez wydaje mi sie że jest inny albo sobie wkrecam :) :) hehe

Kasica piekne zdjecia :):) ja sie nie moge doczekac kiedy ja bede miala usg :)

Pozdrawiam Was !! Ide robić gofry bo mnie naleciało :) postaram się jeszcze zajrzeć :) cmokas :*
 
hej hej

Kamilaedi to nie prawda, ze nie masz co liczyc na wczesniejsze usg z NHS!! Po pierwsze musisz isc do swojego GP i powiedziec mu o swoich obawach,nadmienic zejestes wstesie, bo stracilas juz fasolinke-to jest jeden z powodow do wczesniejszego usg w UK!! jesli GP bedzie krecil nosem warto uzyc slowka "insist"!!! 3mam kciuki!!!

uspilam wlasnie core, nie sypia mi w dzien od 3ech dni paskuda :p maz w pracy a ja mam chwile dla siebie samej :)


allaa witaj :) twoj synio jest tylko 2 dni starszy od mojej cory :)
 
Witaj w gronie sierpniówek allaa :-)
Tak czytam, że sporo z Was jest na L4 albo planuje iść...ja mam zwolnienie do piątku a od poniedziałku wracam na te moje 1,5 etatu i szczerze mówiąc jestem lekko przerażona. Nie wiem jak dam radę tyle godzin pracować bez kawy i nie sypiając w ciągu dnia...
Ale mój gin się nie przejął moją historią i stwierdził, że jak fasolka ma się utrzymać to się utrzyma. No cóż trzeba będzie zacząć się troche obijać...
 
reklama
Do góry