reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Widzę, że ten dzisiejsza aura nie bardzo sprzyjająca była...

karolap mam nadzieję, że jutro sprawa przybierze nowy, korzystniejszy dla Was wymiar. Że też człowiekowi w takich momentach musi wiać wiatr w oczy...

Blackberry jesteś bardzo, odważna. Podejrzewam, że mało która z nas potrafiłaby nazwać sprawę tak jasno, jak zrobiłaś to Ty. Bo przecież jak można płakać, bo ma się syna a nie córkę. Przecież jak to mówią wszystko jedno byle zdrowe, ale jak widać nie jest tak i warto te emocje nazywać i dzielić się nimi oczywiście z osobami, które zrozumieją, doradzą a nie osądzą...Dziewczyny napisały Ci już tyle wspaniałych słów, aż sama z radością je przeczytałam. Dołączam się i wierzę, że przyjdzie czas na nieograniczone szczęście ;)

Ja też po wizycie i będę mamusią synusia;))
 
reklama
Lemoniada zadnych innych pism nie dostawalismy - jesli tak to wszystko szlo na adres tamtego mieszkania o czy na nawet nie wiedzielismy bo nie przekazano nam zadnego awizo ani listu!!!!

dizewczyny dizekuje za wsp[arcie jutro sie odezwe- jak bede w stanie pisac
 
Dzisiejszy dzień faktycznie jakiś kiepski... Dobrze że się kończy...

karolap oby wszystko dobrze się ułożyło

Gratuluję udanych wizyt.

Idę spać bo mi głowa pęknie.
Dobranoc brzuchatki!
 
Maggie, W "W oczekiwaniu na dziecko" właśnie wyczytałam (str. 130), że jak puchnie twarz, powieki albo dłonie to trzeba się skontaktować w lekarzem. Nie były podane powody, było tylko napisane, żeby się skontaktować (możliwie szybko).
 
Maggie mozliwe ze od pudru dostalas uczulenia. Ja raz tez tak mialam, puchlam jak pileczka pilam wapno i alertec tylko wtedy nie bylam jeszcze w ciazy.
Karolap zycze powodzenia na dzisiejszym spotkaniu z prawnikiem.
Jestem od pon na l4 i codziennie wstaje o 6 az jestem zla na siebie zamiast wyspac sie polezac dluzej to oczy same sie otwieraja i nie dam rady dluzej lezec.
Zycze udanego dnia i sloneczka u mnie narazie same deszczowe chmurki wisza nad domkiem
 
Cześć wam.

Karolap- powodzenia u prawnika. Mam nadzieję, że wyjdziecie z tego bez szwanku a odpowiedzialność poniesie osoba która powinna.
Aankaa84- pewnie wstajesz tak wcześnie jeszcze z rozpędu- przywykniesz do leniuszkowania i zegar ci się przestawi.

W krk słonko niemrawo zerka zza chmur w okienka. Oby było ładniej niż w ostatnie dni. Jadę oddać próbki do labolatorium bo coś ostatnio kiepsko było i muszę powtórzyć.
 
witam Dziewczyny:)

Mam nadzieję,że humorki dzisiaj lepsze:)

Blackberry jak u Ciebie? Troszkę to źle wczoraj ujęłam ,że są większe tragedie w życiu. Absolutnie nie chciałam pomniejszać Twojego problemu. Jeśli Cię uraziłam to przepraszam.... Na pewno będziesz cudowna mamą dla swojego synusia:) tymczasem korzystaj z nieobecności męża, wybierz się na babskie ploty ( tylko może nie z tą koleżanką co będzie miała córkę:) , oglądnij sobie jakiś durny babski film i rycz do woli póki mąż nie widzi... Trzymam kciuki za poprawę humoru.

Taycia mam nadzieję,że u ciebie tez lepiej:)

Marcelina a ty przez remont tak się denerwujesz?

Bishopka gratuluję synka! A te ciuszki sobie licytuj bo ja mam córkę:) Ta dziewczyna co jakiś czas wystawia takie zestawy startowe dla noworodków i są naprawdę super i prawie wszystko nowe. Troszkę trzeba kasy wydać jak na jeden raz ale naprawdę wg mnie są cudne.

Karolap trzymam mocno kciuki zarówno za usg jak i za spotkanie z prawnikiem. Daj znać od razu jak wrócisz...

Mam nadzieję,że o nikim nie zapomniałam:)
 
reklama
zapomniałam o sobie:)
Uczulenie minęło, zażyłam wczoraj wapno i dzisiaj jest już ok. Podkład na wszelki wypadek odstawię. Jakaś alergiczna zrobiłam się w tej ciąży. Balsam do ciała używam dla dzieci bo inne mnie uczulają:(
 
Do góry