reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Hej! Dziekuje za gratulacje. Poki co jestesmy w szpitalu . Mlody najpierw mial problemy z oddychaniem,potem mu cukier spadl i trafilismy na intensywna terapie. Mikus urodzil sie w 35 tyg 2 dniu. Waga 3080 g mierzy 54 cm,wiec jest sporym chlopcemna ten tydzien. Moze po weekendzie juz wyjdziemy. Chcialabym bardzo... Tesknie za mezem i Szymciem. Porod bajkowy. Od 9.30 skurcze, na porodowke wjechalam o 11.30 , czekalam w bolach na M. O 12 akcja porodowa. 12.26:MIKUS byl juz z Nami. Pozdrowienia
 
reklama
Saga dzięki że pytasz u nas wszystko ok:-) mała miała lekkie przejścia po szczepionce odra , świnka , różyczka :-( do tego szły jej cztery czwóki jednocześnie - z czego dwie się już przebiły a dwie już lada dzień myślę, że się pojawią. przez to była bardzo nerwowa i nie poznawałam dziecka - była bardzo płaczliwa i nic jej nie pasowało.
Agacioch jeszcze nie chodzi - ma dziewczyna na wszystko czas - chodzi sobie przy meblach ale żeby sie puścić to jest bardzo ostrożna , zrobi kroczki przy pchaczu ale nic więcej . ja jej nie zmuszam wiem, że późno siadała, wstawała w łóżeczku więc chodzić pewnie zacznie koło 15 miesiąca. ma za to talent do szybkiego uczenia się - bardzo dużo już mówi jak na swój wiek, pokazuje każdą część ciała - włącznie z rozróżnieniem lewej i prawej nogi , gdzie ma paznokcie, pępuszek itd, jak głośno liczysz to pokazuje paluszki do trzech :-) w książeczkach które zna pokazuje co jest na obrazku, rozpoznaje zwierzaczki i naśladuje icj odgłosy. Mama, tata , baba, dziadzia umie od dawana teraz już od jakiegoś czasu mówi jeszcze wuja i ciocia. to że tyle umie to zasługa dziadków z którymi zostaje jak ja jestem w pracy - siedzą z nią i dużo z nią czytają i rozmawiają.
to sie rozpisałam ;-(
Waży prawie 10 kg i ma coś koło 77 cm
P9253926.jpgP9253945.jpgP9264045.jpgP9264048.jpgP9294132.jpg
 
Ostatnia edycja:
Od soboty jesteśmy już w domu. Mikuś to aniołek. Jest naprawdę kochany... je, śpi, je, jest aktywny, je i znowu śpi. Oby ładnie mu waga rosła,bo jest na cycku i się stresuje żeby ładnie przybierał...
Szymcio ząbkuje,a co za tym idzie jest strasznie marudny i absorbujący. Dzięki Bogu M. jest ze mną ,bo szczerze nie dałabym rady na dzień dzisiejszy...

Agulaula- ależ Ona śliczna !!!!!!!!! i bardzo mądra...

Monila - co tam u Ciebie?
 
Witam
Wpadam sie przywitam u mnie troche czasu brak, dzis mialam zlecenie od gazety na zdjecia z koncertu, musialam mala u dziadkow zostawic i smigac ze sprzetem, teraz siedze i bede obrabiac zdjatka, no i przy okazji zagladam co tu sie dzieje, pozdrowionka dla wszystkich.
W piatek lece na wizyte, 2 tyg temu widzialam juz serduszko bijace w mojej fasolince, ciekawa jestem czy teraz zrobi mi USG mam nadzieje ze wszystko bedzieok

agulalula piekna cora
taycia nie stresuj sie karmieniem, bedzie dobrze
 
Agulaula - czuję się wyśmienicie. Bardzo szybko doszłam do siebie po porodzie. Fakt faktem trwał on bardzo krótko i nie pękłam,więc może dlatego. Tak rodzić to ja mogę codziennie :-D:-D:-D Szymcio bardzo kocha Mikołajka. Ciągle chce go dotykać ( ale bardziej bije niż dotyka,bo jeszcze nie ma wyczucia), jak pyta się go gdzie Mikołajek to zaczyna go szukać. Akceptuje go na pewno i od kiedy byłam w szpitalu bardzo zżył się z Tatą,więc spokojnie pozwala mi się zająć Małym biegając za Tatą :-D

Biedroneczka - super,że serdusio dobrze bije ,daj koniecznie znać po wizycie !

Oto 5 dniowy Mikuś :
DSCN4327.jpg
 
reklama
to super, że nie jest zazdrosny - myślę, że taka mała różnica wieku ma dużo plusów ! między mną a bratem jest dokładnie rok i 2 tyg różnicy i bardziej się czułam jak z bratem bliźniakiem niż że jest młodszy . Szymuś jest jeszcze chyba za mały żeby to zrozumieć że dużo uwagi poświęcasz też Mikołajowi - tym bardziej że prawie do samego końca pracowałaś więc był przyzwyczajony do tego że nie jest 24 h na dobę z mamą tylko. Tobie na początku może być ciężko ale przy wsparciu męża i zachęcenia Szymka do pomocy - chciażby podawania czegoś Tobie dacie sobie świetnie radę !
 
Do góry