reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Taycia, też tak myślę, że może wysoka po tacie, zobaczymy. Kasia da się zmierzyć ładnie stoi i się nie kręci, aż sama się dziwie bo Ona w miejscu nie usiedzi ;-) Przecięte dziąsło Kasia ma od dawna, ale jeszcze nic nie widać. Nie przejmuje się tym, jak wyjdą, to będą;-) Szymuś, na pewno będzie potężnym chłopcem, wagę ma naprawdę super :-) Kasia, też nie należy do niejadków, lubi zjeść. Chociaż ostatnio przez tą „jelitówkę”nie chciała za bardzo, ale teraz za to nadrabia ;-) Teraz nasze pociechy nie będą już tak przybierać na wadzę bo są bardziej ruchliwe, no przynajmniej moja;-)

Jagieńka, rozumiem i dziękuję za wyjaśnienie. Mam nadzieję, że mimo wszystko Twoi chłopcy nie będą mieli tego kryzysu i że szybko zaklimatyzują się w nowym otoczeniu i w szkole. Z Was wszystkich, to Laurunia ma najlepiej bo jest jeszcze mała i nie do końcaś wiadoma, tego co się dzieje. A do Polski, macie zamiar kiedyś wrócić? Jak będziesz miała okazje to wrzuć zdjęcia bo z Twoich opowiadań wnioskuje, że musi być tam pięknie :-)

Mama, u nas też. Kasi jest wszędzie pełno wchodzi gdzie się da. Wstaje łapie się wszystkiego i nie patrzy. Raczkuje po całym mieszkaniu i nauczyła się nawet schodzić z łóżka. Nóżkami w dół. Wczoraj weszła za łóżko ( nie z tej strony) i nie mogła wyjść, komicznie to wyglądało:-D

Nikos, dużo zdrówkadla dzieci ;-) Kasia w tamtym tygodniu przechodziła „jelitówkę”. Gorączka,wymioty i biegunka, także wiem co to znaczy… :-(
 
Ostatnia edycja:
cześć dziewczyny,

Wpadam tylko na chwilkę żeby Was 'uczulić'. Nie wiem czy każda z mam dziewczynek wie, że wargi sromowe mniejsze mają tendencję do zlepiania się/zrastania/jakkolwiek. I że należy to sprawdzać regularnie. Ja u Lilki sprawdzałam to praktycznie codziennie, albo najdalej co tydzień. No i potem (koniec lutego) miałam operację, nie zajmowałam się dziećmi(nie mogłam) i zaniedbałam ten temat.
No ale wrócił do nas niestety..już nie w ramach profilaktyki.
Zajrzałam ostatnio.. wargi zrośnięte. Byłam u pediatry, ale już jest za późno na jej pomoc. Jutro mamy zabieg u ginekologa dziecięcego w celu rozłączenia tych warg.
Dlatego, nalegam, nalegam - zaglądajcie tak często jak to możliwe i nie ignorujcie tej sprawy. Bo u mnie widzicie- pomimo świadomości, problem jest :/.


A tak poza tym to Was serdecznie pozdrawiam, nic więcej teraz nie napiszę bo lecę do lekarza z sobą. Operacja 'wyleczyła' jedno, a drugie ( i trzecie?:-D) cholerstwo nie chce mnie opuścić mimo tabletek ;-).
 
Hejka,
Karolinka dalej męczy się chorobowo: angina się leczy ładnie ale mamy pojedyncze świsty na oskrzelach :(( kolejny mocniejszy antybiotyk no i oby nie zeszło nam znowu na płucka.
jest teraz w domu z moją mamą i marudzi z obiadem (skubana inne posiłki zjada a obiadem pluje) a ja w pracy

a już zapomniałam co miałam komu napisać....
 
Mucha, no to ładnie nas "uczuliłaś"...A przynajmniej mnie bo ja nawet się przestraszyłam, a nie tylko "uczuliłam"...:baffled:

Flower, biedna Karolinka, dużo zdrówka dla Małej ;-)
 
Hej Kobitki.
Poczytywalam Was ale nie mialam sil skrobnac. Mlody ząbkuje na calego. Ida teraz 3 zeby tak mi sie wydaje maruda maruda i nic poza tym. Jak widzi ze sie oddalam to wpada w histerie jesszcze troche to wysikac sie nie bede mogla. Zaczal wszedzie sie wspinac mamy juz 2 guza. Najlepszedo wspinaczki bylo krzeslo barowe musialm wyniesc z domku bo caly czas wisial na nim. Wczoraj o 2 w nocy zrobil sobie przerwe godz w spaniu na zabawe. Mamy zaliczony 1 upadek z naszego lozka. Rehabilitacja zbliza sie ku koncowi ladnie wstaje na calych stpokach :))Ja jestem zmeczona, a mam zalecenie od hematologa wypoczywac bo krew mi ostro poleciala. Koniec marudzenie jutro bedzue lepiej.
Jagienka fajnie ze chlopcom sie podoba no i Tobie tez. :)jak cycuchy??
Taycia jeszce troche i bedziesz miala 2 malenstwo. Synek ladna ma wage u nas miesiac temu bylo 8,5. jest szczuply a dlugi. Ja waze 48kg, i 170cm M 88kg i 190cm.
Nikos duzo zdrowka dla dziecieczkow,
Mucha powodzonka jutro, 1 dzien bedziecie w szpitalu? Duzo zdrowka Tobie. Nie wiem czy czytalas sposoby na zrosniete wargi na www.uronef.pl jest pare cennych inf
Flower niech Karolcie chorobstwa szybko opuszca ile kurcze mozna wrrrr.......
Jak komus nie odp to przeprszam
 
cześć dziewczyny,

Wpadam tylko na chwilkę żeby Was 'uczulić'. Nie wiem czy każda z mam dziewczynek wie, że wargi sromowe mniejsze mają tendencję do zlepiania się/zrastania/jakkolwiek. I że należy to sprawdzać regularnie. Ja u Lilki sprawdzałam to praktycznie codziennie, albo najdalej co tydzień. No i potem (koniec lutego) miałam operację, nie zajmowałam się dziećmi(nie mogłam) i zaniedbałam ten temat.
No ale wrócił do nas niestety..już nie w ramach profilaktyki.
Zajrzałam ostatnio.. wargi zrośnięte. Byłam u pediatry, ale już jest za późno na jej pomoc. Jutro mamy zabieg u ginekologa dziecięcego w celu rozłączenia tych warg.
Dlatego, nalegam, nalegam - zaglądajcie tak często jak to możliwe i nie ignorujcie tej sprawy. Bo u mnie widzicie- pomimo świadomości, problem jest :/.


zaglądam codziennie przy okazji.........kąpieli:tak:
 
Dziewczyny, ale te problemy z wargami to chyba nie takie częste przypadki? Bo wtedy pediatrzy kazali by to mam kontrolować. Tak jak jest w przypadku jąderek u chłopców..

Ostatnio przy myciu Niuni nic takiego nie widziałam, teraz będę to kontrolować reguralnie. Nie miałam pojęcia o takim problemie:szok:
 
reklama
Mucha - biedna coreczka! no i Ty tez. Trzymaj sie zlota kobito!!!!!!

My odciagamy napletek przy kazdym kapaniu... moj Maz nie mial odciaganego i musial miec zabieg w wieku kilku lat. Wiem,ze sa rozne opinie na ten temat,ale nawet polozna radzila nam to robic.

Mama - tak, placze w nocy,wiec biore go do lozka i sie uspokaja,ale apetyt ma mniejszy no i gryzie mnie ciagle :baffled: (nie martwie sie az tak o ten apetyt :tak:)

Nikos, Flower - duzo zdrowka dla Pociech!

Aanka - mam identycznie z ta histeria. Juz normalnie mam dosyc. Wszedzie go musze ze soba zabierac,bo jest furia jak mnie nie widzi :-(

A to my kilka tygodni temu ( nie wyglada na Grubaska prawda? :-D)
527018_324271620966343_91838880_n.jpg
 
Do góry