reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Nikose ja boje sie strasznie przejscia na butle bo Maja nie umie pic z butelki, bawi sie smokiem wiem ze ten dzien kiedys musi nadejsc ale jakos nie spieszno mi
 
reklama
Nikos My już tylko butla. Z pewnością będzie Wam coraz trudniej skończyć karmieniem, bo maluch już takie mądre.

taycia kochana gratulacje!;-) Na kiedy termin? ;-) Podziwiam i cicho zazdroszczę, ale my jeszcze poczekamy z kolejnym maleństwem.
Co do siateczki to mojemu nie przypadła do gustu:no: a kawałka jabłka też mu nie podam bez niej, bo ostatnio 'odgryzł' i w ostatniej chwili moja mama mu wyciągnęła go.
A nie wiesz co u Tonyi?
 
OOOO Taycia GRATULACJE!! a jednak a pamiętam że pisałaś że cosik @ nie masz ale byłaś u gina i nic nie potwierdził wtedy
nonono to teraz bedziesz miała niezły kociołek :)updatuj nas ciągle co tam u Ciebie i jak się czujesz jak badania :D

kubek niekapek też mamy z TT ale mała nie używa bo ... NIE PIJE NIC!więc Jagienka moja też ewenement :tak:generalnie do niedawna myślałam że ona po prostu nie potrafi pić z butelki ale okazało się jak poszła do żłobka że potrafi pięknie wypić mleczko za to wody nei chce i koniec bawi się smoczkiem tak jak pisała Karolap

czy u Waszych maluchów też wykształcił się już ten precyzyjny chwyt? Karolinka wybierała w weekend okruszki z dywanu a jak jej dałam szyneczkę taką domową na stół to pięknie sobie chwytała w paluszki i wkładała do buzi oczywiście czasem samo powietrze :p
Generalnie nie chciała mi w sobotę nic jeść tylko ode mnie z talerza zbierała a to żółteczko a to szyneczkę, chlebusia na obiad akurat miałam pierś z brokułami robioną w zepterze i pzryprawianą tylko tymiankiem więc też wcinała

edit.
Karolaoala pewnie o większości rzeczy wiesz ale moja siostra była teraz z małym tydzień u rodziców a ja byłam na weekend i:
- spory wybór wózków i fotelików jest w sklepie KIDI jak się jedzie na cmentarz komunalny po lewej stronie (tak schowany w bramie)
- o dziwo w Brzdącu mimo że normalnie drożyzna to chusteczki Bobini (jak dla mnie najlepsze zwłaszcza że z zamykaniem) są w cenie 5,3
- w Coccodrillo są fajne czapeczki (po 9 i 15) i buciki tekstylne/skórkowe (chłopięce moja sis kupiła po 20 i 25)
 
Ostatnia edycja:
Dzięki Dziewczyny!

Karolaola - u Tonyi wszystko w porządku . Starali się o Maluszka,ale niestety ma torbiela na jajniku i gino polecił się wstrzymać im na jakiś czas. Wiem,że bardzo chciała zajść w ciążę w niedalekim czasie,ale wierzę,że uda im się raz, dwa :-):-)

Flower - no właśnie. Jaja jak berety,bo 18 lutego byłam u ginekologa i wtedy byłam już w 3 tygodniu,a ona wykluczyła ciążę. Potem poszłam tydzień temu,a babka,że dziecko ma ponad 8 tyg. :szok::szok:

Planowaliśmy dzidzię na 2013,ale jak zwykle życie samo zweryfikowało nasze plany no i mam termin na końcówkę października :szok::szok::szok: a jak się czuję? gorzej niż z Szymkiem. Jestem bardzo przemęczona, od 2 dni mam brązowe plamienia i kucie brzucha co nie powiem bardzo mnie denerwuje i martwi :-:)-:)-:)-( ciężko dbać o siebie,gdy się ma 10,5 kg Kluchę w domu i pracuje,ale mam nadzieję,że Fasolinka będzie silna i da radę...
Buziaki!
 
taycia wszystkiego dobrego ,dbajcie o siebie
jagienka mojej znajomej synek - w tym samym wieku co nasze bobasy tez odmawia inego jedzenia niz cycek , miala isc teraz znim do lekarza i podpytac o to- jak bede cos wiedziala to napisze co lekarz powiedzial
 
taycia trzymamy kciuki za fasolinkę!! Musi być dobrze:-)

flower
dzięki za informacje. Buciki skórkowe to ostatnio kupiłam w brzdącu ?:dry: chyba tak się nazywa ten sklep-koło PKS. Z 79zł n a 25 przecenione- super, ale do cocodrillo się wybiorę po jakieś czapeczki:tak:

Idziemy na spacer:-)
 
reklama
kubek niekapek też mamy z TT ale mała nie używa bo ... NIE PIJE NIC!więc Jagienka moja też ewenement :tak:)

Karolcia chociaż je :tak: Laura nie chce dosłownie NIC :no: ani jeść ani pić...

jagienka mojej znajomej synek - w tym samym wieku co nasze bobasy tez odmawia inego jedzenia niz cycek , miala isc teraz znim do lekarza i podpytac o to- jak bede cos wiedziala to napisze co lekarz powiedzial

Będę wdzięczna za każdą wskazówkę :tak:


Jutro zamierzam ją posadzić do krzesełka,dać w miseczkę kaszkę i..no właśnie,to wszystko,niech sobie pogrzebie rączkami,pobawi się,może ją to zachęci..:confused:

Taycia,dbaj o siebie kochana,dasz radę chociaż łatwo nie będzie,w końcu masz malutkie dzieciątko,jednak myślę że dużo korzyści przyniesie tak mała różnica wieku między rodzeństwem ;-) życie weryfikuje wiele planów i decyzji które nierzadko musimy zmieniać,ja np bardzo chciałam małą różnicę wieku ale niestety się nie udało,mimo że się starałam :sorry2:
 
Do góry