reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Witajcie, właśnie zerknęłam na pierwsze posty z tego tematu. Jejku WY piszecie ze sobą od samego początku ciąży. Niesamowite!!Czemu ja wcześniej nie wpadłam na pomysł poszukania jakiegoś forum, tyle spraw byłoby łatwiejszych:szok:
 
reklama
hej marthha:-)

Tak to leci:

Moje ustawienia

Twój Profil

Edytuj Sygnaturę


Wyskakuje Wam okienko jak na tekst

Tam klikacie w obrazek typu globus z "poziomą" ósemką :p - - - w załączniku

I należy wkleić link do suwaczka Który macie podany po jego wykonaniu na stronie np. Suwaczki na wszystkie okazje! - suwaczki.com

Najpewniej to będzie ten najkrótszy


a tu stronka, z której to wzięłam;) https://www.babyboom.pl/forum/jak-korzystac-z-forum-f42/wklejanie-suwaczkow-33990/index3.html



U nas katarku ciąg dalszy, ale koleżanka wczoraj nam pożyczyła inhalator- cud kobieta- zostawiła miesięczne dziecko z mamą, żeby mi go przywieźć:tak: i dziś zakupuję te cudo. No z milionem pobudek, ale nie dziwię się jak nos pełny:no: Nie śpimy od 7.45 jak na nas to wcześnie:-D



taycia a ile Twój synuś waży?

karolap zleci;-) mój ma 2 dni urlopu- dobrze, bo w weekend się prawie nie widzieliśmy.

Nikos jak po chrzcinach?

tonya, mlodam, jagienka, moniek, miriam, mycha żyjecie??
 
Witam.

Już po chrzcinach. Całą mszę malutka przespała, nawet kiedy ksiądz polewał ją wodą święconą się nie obudziła.
Strasznie zimno było w Kościele, wrrrrr.
Na przyjęciu super. Około 18 zwinęłam się do domu, bo mała już marudziła bardzo.
Na szczęście już po wszystkim.

Miłego dnia!
 
Super, nie ma jak to suwaczek;)
Też miała termin na 22.08 -bardzo mi się ta data podoba;-)
Dopiję kawkę, nakarmię małego i wyjdziemy na spacer- śniegu u nas mnóstwo:-)

Nikos super! odetchnij i wracaj na bb:-D
 
Witam :-D

Nikos fajnie, że chrzciny udane :)

Karolaola super, że żyrafa się sprawdza, oby tak było dalej. Nam wciąż pomoga więc powinien Ci synek naprawdę lepiej zasypiać :) Przykra sprawa z tym wędzidełkiem, oby się dobrze skończyło.

Taycia mój mały ostatnio dużo śpi, noce przespypia całe - 11h potem po dwóch godzinach ma pierwszą drzemkę, którą wydłużył sobie do 1,5h potem druga na spacerku kolejne 1,5h albo w domu i wtedy różnie czasem tylko 30-40min. i jak drugą śpi krótko to jeszcze trzecie 40 min. zalicza - no nie narzekam na niego ostatnio :tak: Oby Tobie Szymek też zaczął dłużej w dzień spać, bo ten czas wolny się zawsze przydaje :-)

Wczoraj ugotowałam pierwszą zupkę dla małego :-D
 
Karolaola - Szymuś waży 9 kg
Nikos - super,że Chrzciny udane i,że córcia była grzeczna
Tonya - my gotowaliśmy zupkę jarzynową wczoraj ( znaczy Mąż) :-):-):-) zaraz będziemy próbować czy dobra :-D
 
reklama
Jesoo, jak mnie tu dawno nie było. Dużo nowych osób doszło. Witajcie :-)

My dziś po szczepieniu. Mała waży 7100. I dziś ugotowałam pierwszą zupę dla młodej. Nawet mi smakowała.

Co do glutenu, na razie nie wprowadzam. Poczekam jeszcze z tydzień. Któraś pisała, że wprowadza gluten i daje kaszkę kukurydzianą, tak? Ale w niej chyba glutenu nie ma:baffled:

Pozdrawiam :)
 
Do góry