reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Nikos - ojjj ja nie bede gotowac!!! Mieszkamy w duzym domu - my z mezem na pietrze a moja mama na dole i prawie caly ciezar gotowania spada na nia (ale ona to lubi) po za tym te 11 osob to moi tesciowie + babcia meza i jego siostry, takze oni przywioza ze soba nawet za duzo jedzenia :)

Ja już chyba pisałam kiedyś, że Ci zazdroszczę!!!:-D

karola, kochana będę gnić sama w domu. Mój R ma służbę - jest w pracy!
 
reklama
Z praca jest ok, mój mały to aniołek i przynim nie trzeba duzo robić więc tesciowa sobie radzi, ale i tak mam popołudniówki wiec siedzi z nim tylko godz. A ogólnie z powrotem to wiadomo troche sie bałam ale jest dobrze. Normalnie bym nie szła ale nas przycisło i nie było wyjścia.

pozdrawiam serdecznie wszystkie mamuśki :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Kasia:):), jak miło,że wpadłaś. Masz ślicznego synka:). Oj,to jak ty juz w pracy to faktycznie z czasem jest cieniutko...tesknisz pewnie za synkiem jak cały dzień go nie widzisz...Boooże. Na razie w ogóle nie wyobrazam sobie powrotu do roboty i zostawienia tej mojej ślicznej gromadki:)...eeeee! koniec! święta idą i nie bede myśleć teraz o takich niemiłych;-) sprawach.

NIkos,ojojjj to moze faktycznie jakies ząbki...mmm..współczuję.
No,ale śniegu to zazdroszczę:):).

Buźki,miłej niedzieli kochane:)
 
My Wigilia u teściowej,pierwszy dzień Świąt u moich rodziców a drugi u znajomych :tak: mam zrobić tylko karpia,sałatkę jarzynową i rybkę po grecku,całe szczęście bo ledwo ze sprzątaniem się wyrabiam a raptem parę dni zostało :szok:

karola, kochana będę gnić sama w domu. Mój R ma służbę - jest w pracy!

Ja tak samo,mąż wyjeżdża właśnie w Sylwestra :wściekła/y: ale nie ma tego złego,dobrze że mam chłopców :tak: już sobie zaplanowaliśmy maraton filmowy i mega niezdrowe jedzonko :-p (oczywiście w większości dla nich z wiadomych-Laurkowych powodów) potem obejrzymy fajerwerki i spać o ile dotrwamy wogule ;-)


Kasica-synek prześliczny!!!


Czy matka karmiąca może sobie suplementować magnez? Pytam bo cholernie bolą mnie kości (???) dosłownie od stóp do głowy...nie wiem,może to stawy...bolało w połogu a teraz jak musze nosić mojego klocka-wróciło z podwojoną siłą :(
W ciąży na ból kości ogonowej pomagał magnez,może i teraz by pomógł,jak myślicie?
Do lekarza nie widzę większego sensu się wybierać,chyba że tylko poszukać przyczyny bo leki i tak zakazane....
 
Ostatnia edycja:
Jagienka ja biore magnez 1 raz dziennie ten sam co w ciazy

co do pieluchowania ja pielu****e prawie codziennie zakladam pieluche tetrowa, ale na noc sobie odpuszczam no i cwiczymy prawie przy kazdym przewijaniu
 
Jagienka, ja mam magnez w Femibionie Natal Classic, który biorę codziennie.
Myślę, że skoro można w ciąży brać, to można również podczas karmienia.

Mnie od kilku dni bolą nie tyle kości co stawy. Do lekarza nie mam czasu iść. Pewnie bolą od noszenia mojego klocka.
 
A ktore stawy/ kosci was bola? bo ja myslalam, ze bola mnie stawy od boreliozy a okazalo sie, ze wyniki na borelioze mam bardzo dobre (nie musze brac antybiotyku!!!!!) ale mam fatalne wyniki TSH - niedoczynnosc tarczycy - mam przepisane leki (moge karmic!!!!) teraz musze zrobic badanie krwi pod katem bolu stawow - mnie bola w kostkach, kolanach, nagarstkach, palcach i lokciach, kregoslup miedzy lopatkami) moze to jest zapalenie stawow spowodowane niedoczynnoscia tarczycy a moze cos innego... zobaczymy
 
To co dopiero teraz piszesz, że możesz karmić!!!;-)
Super, bardzo się cieszę.
Ja leczę się na niedoczynność już naście lat. Również zażywam leki. Brałam je przez całe 2 ciąże i karmienia:-)

Bolą stawy w rękach (prawej), dokładnie staw w dłoni i łokciu. Nie wiąże tego bólu z tarczycą, bo mam dobre wyniki TSH i ft4.
Chora tarczyca może powodować różne dolegliwości, więc mną się nie sugeruj.
 
reklama
Nikos - Ja niedoczynnosc odkrylam w 2007r ale po 2 dawkach Euthyroxu do tej pory mialam spokoj. Nawet moj lekarz byl zdziwiony, ze tak dlugo utrzymuje mi sie wzorowy wynik. ciaza jednak - burza hormonow i sie popsulo mam TSH 19,86, do tej pory najgorszy to byl 5.16, wiec sie MOCNO zdziwilam.
A juz kupilam 4 butelki, wielka pake bebilonu, podgrzewacz :) ale moze sie przyda w czasie swiat, bo maly ciagle wrazliwy na bialko, glten, wiec moze da sie przekonac do MM a ja sobie zjem karpika, sledzika, grzybowa, ciasta.... uhmmm rozmarzylam sie :)
 
Do góry