reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Monila, sciskam Cie mocno i mnostwo sily zycze. Czasem mysle o wszystkich Aniolkach z bb i o ich mamach i jestem pewna, ze dla kazdej z nich przyjdzie jeszcze wiele radosnych dni i lat z ich pociechami.
 
reklama
Monila trzymaj się kochana, dobrze że wróciłaś do pracy. Życzę Ci żeby spełniły się wszystkie Twoje plany i marzenia... Masz dziś trzecią rocznicę tak jak ja:tak:

edit. byłaś już na konsultacji z tym nowym lekarzem??
 
nikos a nie zauważyłaś, ze Twoja córcia ma czasem płaczliwe dni, nakarmiona, przewinieta i nic jej nie boli a kweka? mało śpi itd...;-) u nas to tak jakoś się zbiega z tymi burzami na rysunku;-) ale nie zawsze tak dokładnie.

zauważyłam, ale zawsze to tłumaczyłam swoim złym humorem, zmęczeniem. Teraz mam realne wytłumaczenie;-)
 
Monila - bardzo Ci współczuję :-( i trzymam kciuki za powrót do pełni sił... ja często myślę o twoim Karolku i serce mi się kraja, gdy pomyślę przez co przeszliście :-(
 
Monila myślami często jestem z Wami. Trzymaj się kochana i nie poddawaj, jeszcze los się do Was nie raz uśmiechnie, musi tak być!!!!

A mój synek właśnie zalicza 3h snu w dzień - prawdziwy wyczyn, wszystko już zrobiłam i nie wiem za co się zabrać ;-) Taki mi dziś prezent zrobił :-)

Mlodam jak Ci się udaje nie jeść słodkiego?! Też mam taki zamiar, bo się uzależniłam dosłownie, a nigdy tak nie miałam...hormony we mnie powariowały
 
Ostatnia edycja:
Witajcie sierpnióweczki :)
Dawno tu nie zaglądałam.Troszkie się tu zmienilo .. ale mało coś piszecie. Chyba młode mamy nie mają zbytnio czasu.
Nasza mała klusia chyba jest przeziębiona. Ma dziwny głosik. Nie wiem czy przypadkiem sie nie przeziębiła. Chora napewno nie jest bo temp brak. Podaje jej panadol dla dzieci.Wy też juz to przychodziłyście?A jak tak to zadziałał ten syropek??
Monila-Jesteśmy z Tobą.
 
reklama
Do góry