reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

U mnie też prawy większy :-D

Malgo to rzeczywiście chyba masz mało pokarmu skoro mały wciąga 120 ml po 2 cyckach:szok: Mój jak miałam kryzys i po dwóch cyckach podałam bebilon to wypił 30 ml i więcej nie chciał.....przestał się wydzierać, beknął, ziewnął i zasnął :sorry2:
 
reklama
Czy ktoś karmi zwykłym Bebilonem?? Mogę sprezentować. Kupiłam dużą puchę niepotrzebnie a szkoda żeby się zmarnował, 900g,( w sklepie 42zł). Zużyłam jedną porcję. Jeśli ktoś byłby chętny to proszę PW. Oddaję a nie sprzedaję;)
 
WITAM SIE ZAGLADAM JAK MI ZAWIEJE NIE WEM CHYBA TO DLATEGO ZE WIECEJ CZASU NA DWORZE SPEDZAM ...
jesli chodzi o piersi zawsze mialam lewa wieksza od prawej ale nie mam znaczacej roznicy, dlatego zeby piersi nie zsotaly roznej wielkosci kaza przystawiacx raz z jednej raz z drugiej tak nam mowili na szkole...
jesli chodzi o anty to mnie pozostaje tylko guma ANNA mam podobny problem jak Karolinkaz tyje po tabsach ...
Malgoo niezly glodomorek jestem w szoku;-)
Myszka my sluchamy Vivy czesto i radio w aucie albo plyty;-)
 
Myszka - co do antykoncepcji to myślę że póki co wystarczy "ostrożność" i gumki. W ten sposób plus oczywiście przed ciążą obserwacja cyklu udało się nam przez 2,5 roku nie zajść w ciążę bo ta była w 100% planowana.Ja nie mam chyba zbytniego wyboru nawet bo hormony u mnie w jakiejkolwiek formie odpadają ze względu na cholestazę, którą miałam w ciąży i problemy z wątrobą.

ja mojej malutkiej puszczam Mozarta z serii "Muzyka dla smyka" ma jakieś jeszcze inne melodyjki (kołysanki i odgłosy natury) w swojej karuzelce a oprócz tego po prostu my włączamy sobie naszą muzykę z mężem w pokoju.

Ha a co do podróży samochodem to nasza mała ostatnio na 2 godzinną trasę spała 20min! a tak sobie patrzyła i gugała wytzreszczając oczy i otwierając buzię jak pzrejeżdżaliśmy pzrze oświetlony tunel :p

Beti - gin mi coś mówił o przyczynie tego ale zapomniałam :baffled: chyba coś z miejscem po łożysku??

No Malgoo apetyt to ma ten Twój Oskarek - a nie ulewa później sporo? Bo moja jak tak wtranżoli na 2 cyce a później za godzinę znowu to chyba połowę zwróci

staram się nadrobić wątek od mojego pobytu w szpitalu i trafiłam na Wasze życzenia zdrowia dla Karolinki już po porodzie - popłakałam się ze wzruszenia za dobre słowa i częściowo też bo pzrypomniałam sobie tamten koszmar. DZIĘKUJĘ jeszcze raz!!

edit. co do cycków to ja karmię naogół naprzemiennie więc notorycznie mam jeden większy drugi mniejszy:-D
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny :-)
Dzięki za rady odnośnie wyjazdu.
Młody pięknie zniósł podróż. Sama musiałam go wybudzać na jedzenie, bo taką miał melodie do spania, heh
Pogode mieliśmy piękną więc całymi dniami na dworze. Najgorsze jest tylko to, że spanie sobie rozregulował tym wyjazdem i teraz cały dzień przesypia, a w nocy urzęduje :eek:
Hmmm... mam nadzieje, że wróci wszystko do normy.
Pozdrawiam
 
myszka a czemu pozbywasz się mleczka? Macie alergię na białka ? Bo jesli nie to możesz szczelnie zamknąć i schować w suche miejsce i użyć potem. Mi dr tak poleciła, bo też mam puszkę bebilonu HA i użyłam 2 razy po porodzie zaraz i do tej pory 2 razy w odstępie miesiąca jak miałam kryzys cyckowy. Mimo iż walczyłam bez MM zawzięcie to taka jednorazowa dopitka momentalnie dawała piersią wytchnienie i się regenerowały..... I mały nie ma żadnych problemów potem z piciem z piersi......


shadow super, że wycieczka udana.
 
JJ ponieważ kupiłam niepotrzebnie (zamiast w porcjach?!- głupia) dużą puszke bo myślałam że Miki zle znosi Nan a okazało się że to nie wina mleka i zostałam jednak przy Nestle. Ale już nieaktualne:)
 
reklama
Super - poszukam. Ciekawe czy jest w wersji HA, bo taki bebilon podaje....U nas 100 ml jest ok. bo ja stosuję po cycochach w kryzysach na dopitkę :). Dzięki
 
Do góry