reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Cześć dziewczyny :) ja dopiero teraz dorwałam się do neta;)wcześniej jakoś nie mogłam ... bo miałam od rana straszne mdłości.. i leżałam pól dnia w łóżeczku;)
a85 mi na mdłości troszkę pomaga leżenie:)noo i jak mnie mdli to nawet o jedzeniu nie myślę ..;) pozdrawiam
 
reklama
Wczoraj gin mnie oswiecil, ze bede miala dwie fasolki(5 tydzien). To, ze jestem w ciazy, zdazylam juz zauwazyc po sobie, ale 2 babobasy naraz... Jak to zorganizowac logistycznie?!
 
MissBean to gratulacje-niech rosną zdrowo Maluszki-co do rozwiązań,to nic sie nie martw,masz jeszcze troszkę czasu,aby wszystko sobie poukładać :-)
Na mdłości tak jak pisały wcześniej dziewczyny migdały,herbatka z imbirem,a jak wymotujesz to pij dużo wody!
agu_la Ty się nie stresuj.
 
MissBean super gratulacje;:) podwojna radosc:)super;)tez bardzo chcialabym miec blizniaki:) wesolo bedziesz miec;)

dziewczyny powiedzcie mi czy to ja jestem nie normalna czy wy tez tak macie..... potrafię się śmiać dobrze bawić i wogole jest oki a za chwile zalewam się łzami jak dziecko i nie mam na nic ochoty... momentami myślę sobie ze jestem stuknięta;)hah dziwie sie mojemu mezowi ze wytrzymuje zemną bo ja sama czasami nie potrafię wytrzymac sama ze soba...
 
Monila, ja się ostatnio rozryczałam bo mój facet zjadł prawie całą puszkę ananasów i zostawił mi tylko 1 plasterek. Płakałam ,że o mnie nie dba i myśli tylko o sobie a za chwilę śmiałam się z tego jak nie wiem. MASAKRA! Myślę,że spokojnie rozpłakałabym się teraz na brazylijskiej telenoweli. Ale cóż, nasi faceci muszą uzbroić się w cierpliwość chociaż zupełnie nie wiedzą o co chodzi:)
 
MissBeen gratulacje i to podwójne :) Jeśli chodzi o płacz podczas filmów to ja ostatnio rozpłakałam się na teleexpresie :)
 
reklama
Monila, ja się ostatnio rozryczałam bo mój facet zjadł prawie całą puszkę ananasów i zostawił mi tylko 1 plasterek. Płakałam ,że o mnie nie dba i myśli tylko o sobie a za chwilę śmiałam się z tego jak nie wiem. MASAKRA!

hehe, maggie dzieki za ta historyjke, rozbawilo mnie to strasznie. :):):)

U mnie mdlosci nie ma, czasem na wieczor cos mnie dopada, ale delikatnie i bez wymiotow - takze jest ok.

A powiedzcie mi czy jak lekarz nie dal mi jeszczce skierowania na zadne badania to jest ok?? Troche sie martwie bo Wy juz tyle tego mialyscie. Mi pobral gine. tylko krew i powiedzial zebym na poczatku stycznia dzwonila dowiedziec sie czegos odnosnie toxo.,bo to mnie najbardziej martwi. A nastepna wizyte mam dopiero 25stycznia. Wiec sama nie wiem kiedy ja te badania mam robic....
 
Do góry