reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Cześć kobietki!

Dominic dzielna z Ciebie kobieta, a łzy w takiej sytuacji są zupełnie normalne, każda z nas ma to przed sobą, a Twój Dominiczek przecież taki malutki to martwisz się podwójnie. Trzymam za Was mocno kciuki, a najbardziej za niego, żeby szybko na wadze przybierał

Sagaa szkoda, że mąż z Tobą nie pojechał. Taki masz ostatnio trudny czas a on w ogóle nie kuma, że jest Ci potrzebny jak nigdy....eh Ci mężczyźni....Przytulam Cię mocno, może to trochę pomoże rozwiac smutki...

Akutan męczy się ta Twoja kumpela długo...oby już było blisko końca...

I więcej chyba nie pamiętam...

Też już nie mogę się doczekać tego mojego maleństwa po tej stronie brzucha...ale to musi być piękne przeżycie...

Jadę się dziś pożegnać z moją drugą pracą...trochę mi żal, bo długo tam pracowałam...

Miłego dzionka Wam życzę! :-D
 
reklama
heloł :-D

Ja dziś z rana polazłam na badania krwi, jakas głupia pipa mi pobierała bo żyła mi pekła i nie zdązyła pobrac wystarczającej ilości, ale juz sie więcej nie dałam pff:dry:

Kurcze nie wiem jak u was ale u mnie wśród znajomych istne babyboom! Co nie wejde na NK to tam same fotki nowonarodzonych bobasów!!:tak: Namnozyło się tych dzieci że ho ho !:-)
Ja tez juzłapie stresa że to lada chwila! W niedziele spakuje torbe i bede czekac !
Wczoraj jak małż łóżeczko rozłożył to złapałam stresa ze to lada chwila :szok:

Buziaki dziewczyny rozsyłam bo jakos mam dziś dobry humor :-)
 
Hej sierpnóweczki!
natt gratulacje z okazji narodzin dzieciątek:-)

Dziewczyny bardzo wszystkim dziękuję za gratulacje i słowa otuchy i życzę wam szczęśliwego rozwiązania o terminie.

U Igorka jest coraz lepiej, we wtorek wyszedł z OIOMU na zwykły oddział, sam już oddycha. Wczoraj przenieśli go do zwykłego łóżeczka i mogłam go nakarmić butelką, ponieważ uczy się dopiero ssać więc pierś później. Dzisiaj mają być wyniki badań czy ma jeszcze infekcje na którą brał antybiotyki. Jest śliczny, robi słodkie minki i jest podobny do Wiki jak była malutka. No i już dojś sporo przytył waży teraz 3kg. Ja jeżdżę do niego 2 razy dziennie a mąż 4 bo o 9 i 21 jedzie zawieź mleczko, pije już po 50ml a ja nie wyrabiam z odciąganiem. Bardzo bym chciała żeby już był w domku ale to jeszcze trochę potrwa.
EwaK pytałaś się jak po cesarce - no więc coraz lepiej ale stwierdziłam, że w moim przypadku lepszy był poród SN (szybciej dochodzi się do siebie), podziwiam Oli.B że po cc po tygodniu pojedzie autem tyle km.
 
Cześć!

Nadrobić Was to czyste szaleństwo :-) wczoraj był cudny dzień...szkoda,że się nie ma urodzin codziennie :-) pojechaliśmy na obiad, dostałam piękny wazon i bukiet kwiatów, nawet napiłam się Karmi z sokiem porzeczkowym...miodzio :-D
Dzisiaj jednak już powrót do rzeczywistości :
Dominic - wiadomo,że się martwisz...ja lubię sobie czasami popłakać,bo przynosi mi to ulgę. Zobaczysz , z Synusiem będziesz wszystko w porządku, silny z niego chłopak !!!!
Akutan - nie zazdroszczę twojej koleżance... :no: biedna się męczy tyle czasu...
Sagaa - <przytulam>... facetów czasami się nie ogarnie....
Malgosia - hej hej..jak się czujesz?
Malgo - już bliżej niż dalej... jeszcze trochę i już będziesz tulić swojego bobaska :-)
Sylvi - och cudownie,że mały tak pięknie rośnie...jeszcze chwila i będziecie razem w domu tego Wam z całego serca życzę :-)

Ostatnio się dowiedziałam,że koleżanka urodziła w 36 tyg...:-D:-D
Muszę zabrać się za sprzątanie, prasowanie też czeka.... aaach chyba mam lenia :-D
 
Witam się i ja !

Na nogach już od 7,15 ale dziś dzień papierkowej roboty :baffled: teraz chwilka na kawkę to wpadłam....

Wczoraj na Grupie wkleiłam pismo z PIP.....niektóre już tam dotarły. Bossssszzzzze co ja się namęczyłam hihihi :rofl2:.

Dominic witaj - dzielni jesteście bez dwóch zdań. Synek szybko się zaokrągli na Twoim mleku.....zobaczysz, moment i już go bedziesz tulić we własnym łóżku. Powodzenia i kciuki zaciśnięte :tak:.

Malgo000 ja mam fryzjera i pedicure na 30 umówione.....a co tam :-D Najwyżej nie dotrwam....ale jak dotrwam to będzie świeżynka i nówka akurat na poród hehehe, bo teramin 3 sierpnia.

A z czopem to jest różnie - nie ma się co martwić. Mi wyszedł 24 h przed porodem. Teraz tylko przyglądam się każdej zmienianej wkładce i oglądam papier......na razie cisza.
 
A oto malutki Igorek
IMG_0746.jpgIMG_0747.jpg
 
Rany nas tez to czeka, zazdroszcze tym ciezarowka, ktore maja cc!

Pamiętaj, że to zawsze operacja. Ja nie chciałam cc, i nadal, jak już jestem po i słyszałam krzyki rodzących sn, nie chciałabym cc jeżeli taką miałabym możliwość wyboru. Mimo tego, iż 12h po cc doczłapałam już do Dominika a 15h po cc latałam po korytarzu w nocy szukając jakiejś zagubionej duszy, która zechciałaby mi zabić osę w pokoju bo spać przez nią nie szło a ja skakać jeszcze po ścinach zbytnio nie mogłam.

Kolejne odciąganko i zmykam do szpitala, pewnie odezwę się dopiero wieczorkiem. Trzymajcie się w kupie:-)
 
reklama
taycia - czuję się bardzo dobrze no i w końcu poszłam na wolne (tzn będę jeździć do pracy raz w tygodniu aby podpisać jakieś papiery ale to już tylko tak na 3h) więc mam mnóstwo energii którą teraz pożytkuję w końcu na jakieś pranie prasowanie wiesz jeszcze torby nie mam spakowanej bo w sumie nie mam rzeczy któe trzeba do niej włożyć :)))) ale najważniejsze że teraz już mam na to czas no i remoncik naszego mieszkanka się zaczął więc wszystko się zaczyna jakoś układać
 
Do góry