reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

akutan, myślę że powoli odchodzi się od tego, że dziecko powoduje absolutną zmianę trybu, konieczność rezygnacji z własnych planów, z siebie.. Chyba jest coraz wyższa świadomość własnej osoby, i myślę że to co piszesz jest zupełnie normalne i pewnie większość z nas tak będzie miała, że nie poświęci się w 100% (pomijając początki :-) )

LANA, jak uważasz że to takie śmieszne to ja się chętnie zamienię mężami :p Zobaczymy, czy jak posłuchasz takich soczystych tekścików chociaż tydzień to pozostaniesz taka sama, bez śladu na psychice :-)

edit. Tonya, moja mama też ma 18... od kilkudziesięciu lat :-D.

karolaola, już się pogubiłam ;-)
A co do pasji, to się zgodzę, moi mają ich tyle że aż mnie zawstydzają tym :-D. Ale zawsze byłam przez to z nich dumna, i nie mogłam się w lepszej rodzinie urodzić:-D. Poza tym są bardziej teraz rozrywkowi niż ja. Wkurza mnie to, że moi jeżdżą na koncerty, czy tam festiwale (cięższa muzyka), a ja siedzę i przeżywam jaką kupę Li zrobiła :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
LANA, jak uważasz że to takie śmieszne to ja się chętnie zamienię mężami :p Zobaczymy, czy jak posłuchasz takich soczystych tekścików chociaż tydzień to pozostaniesz taka sama, bez śladu na psychice :-)
mucha-mój małżonek to by sie nawet nie ośmielił z podobnym tekstem wyjechać-wiedziałby co mu grozi :-D tak na serio to ja bym po takim tekście focha na maxa strzeliła i z takim bym mu tekściorem wyjechała,że więcej by sie nie odważył nic podobnego powiedzieć.Coś mi sie wydaje,że Ty nie jesteś mu wcale dłużna -co????:tak:i takie przekomażania są u Was na porządku dziennym:-)- to wszystko napewno z miłości :tak:
 
Ostatnia edycja:
No to jestem najmłodsza :-D Czuję się na 18! :-D:-D:-D
Właśnie, niewazne ile się ma ale ważne na ile się człowiek czuje :-D
Mucha podziw wielki dla mamy, musi mieć silna wolę, ja się odchudzałam ale dałam rade tylko tydzień :szok: teraz jak i przed ciążą mam "dietę cud" tzn. jem wszystko a jak schudne będzie cud :-D;-)
 
witajcie :-)
ja po wizycie, opiszę gdzie trzeba.
Postanowienie na jutro: zakupić do szpitala co brakuje i spakować torbę w razie W ;-)

co do wieku to do najmłodszych tutaj to ja nie należę ;-) ale w życiu się na swoje okrągłe w tym roku nie czuję ;-)
 
Ostatnia edycja:
Tonya! po prostu czesto mnie bola...tak,ze jest mi niedobrze...
i ogolnie nie nadaje sie wtedy do zycia.
U mnnie cala rodzina ma problemy z nerkami,lacznie z piaskiem i kamieniami.
OJ tak,duze te nasze dzieci,a swoja droga,to my mozemy razem brac udzial w zawodach,- ktora pierwsza!!! mamy tylko pare dni roznicy :tak::tak:

Co do urodzin,to ja bede obchodzic swoje w sobote!!
sama pamietam,gdy moja mama miala 32 lata:szok::rofl2::rofl2::rofl2:
Jak ja bede swietowac,jak ledwo dysze???
mam strasznie duszno w domu!:confused::confused::confused::confused:
 
macie poczucie humoru maskara Mucha wymiatacie tekstami :-D Mame podziwiam :-)
co do wesel tez mielismy pojsc 23 lipca a termin mam 30/31 wiec litpon tym bardziej ze licze iz Wiktor poslucha mamusi i wyjdzie wlasnie w week 22/23 lub 24 lipca;P
jesli chodzi o kg mam o wiele wiecej niz Wy ...
co do wieku wlasnie ja tez nie czuje sie na swoj wrecz przeciwnie;-)
tak jak WY Akutaan nie zamierzamy rezygnowac z przyjemnosci i innych rzeczy bo mamy dziecko choc bardzo chcielismy malego i planowalismy ...
Kasica bardzo pozytywne wieści nie podiadasz sie z radosci nie dziwie sie 3 mam z to kciukasy:-)

Monila piekny Karolek
[*]....
 
Masakra ile naskrobałyście dzisiaj. Nie muszę chyba pisać, że cedziłam czytając o jamniczkach. I już wiem skąd u muchy taki pociąg do pudelka. To przez jamniczki!:-D

Do mnie zaczyna docierać, że za jakieś 2 miesiące zostanę mamą i zaczyna mnie to też przerażać. Ciekawe kiedy włączy się panika. I jak sobie przeholuje młody to wyjdzie w dniu urodzin mojego taty. Objadę dwie imprezy za jednym razem;-)
 
reklama
choliwa dzisiaj cały dzień miałam takie przytłumione bóle miesiączkowe a teraz tak boli jak w najgorsze miesiączki straaaasznie- mam nadzieję, że to tylko przepowiadające... jutro na 8,40 mam wizytę- dotrwam?
 
Do góry