reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Bishopka, nigdy nie mów nigdy. Moja mama miała problem żeby wejść po schodach, jakby mogła to by wjechała samochodem do domu. Socjal minimum ruchu. Któregoś dnia postanowiła schudnąć, więc schudła (ok. 30kg). Przy tym zaczęła biegać, te sprawy, zrobiła sobie małą siłownię w domu, popracowała nad kondycją, potem zaczęła od 'mniejszych' gór, a skończyła na Mount Everest jakoś 2 miesiące temu. Stała się zupełnie inną kobietą. Oczywiście, ona zawsze była przebojowa i te sprawy, ale to co odpicowała przez ostatnie lata to sama jestem w szoku :-D.

Kasica, bardzo się cieszę.
 
T odp: "noooo wczoraj zauważyłem masaakra"
Siedzę zgarbiona w bluzce bez stanika patrzy i mówi "Ojeeej a jamniczki to dzisiaj na dół patrzą" (co dokładnie oznaczało, że mi zwisają:-D) taak, bo on na moje cycki mówi jamniczki :-D.
Przepraszam ale się mało co nie posikałam. Mąż agent i mistrz ciętej riposty!
Kasica- ekstra wieści
Co do wesel- to my też mamy jeszcze 2 tym roku- jedno w połowie sierpnia a drugi miesiąc później, oba oczywiście 500 km stąd. Czyli chcąc nie chcąc nie damy rady.... Ciesze się, że się na to jedno chociaż zdecydowaliśmy co niedawno byliśmy. Co się objadłam, nagadałam to moje:d
wytrzymałam do 1.30- ale brzuch mnie bolał okrutnie a mały od tego hałasu to chyba pod wątrobę się schował tak się bał.
KG nie liczę na razie, ostatnio jak się ważyłam a było to 1,5 tyg byłam 9 kg na +. Co do piersi- to moje bycze C jest takie rozlazłe... wolałam moje zgrabne B. Ciekawe jak to bez brzucha wygląda? No i ten cellulit- łaaaaa! chyba tylko na oczach nie mam- a i to pewnie kwestia czasu.
 
Dobrze tu zaglądać, bo choćbym nie miała humoru to przy Was wraca zawsze:-)
Jamniczki, sumiki- uśmiałam się strasznie:laugh2:

Kasica super wieści! Masz nowe mieszkanko, Grzesia- oby już zawsze się Wam tak układało...

Monila ["]["]["]piękny ten Twój aniołek!

mucha dołączam do grona smarkatych:-D
 
A no właśnie zapomniałam o wieku- faktycznie jesteście młodziutkie laseczki. A mi się wydawało, że ja wcześnie zaczynam... mam 29 lat. Czuję się jak gówniara, nic nie wiem o życiu... a tu jeszcze na głowę mi wejdzie dzieciaczek. Nie mam w planach takiego macierzyństwa z prawdziwego zdarzenia. Będzie musiał za nami nadążać, bo o ile to możliwe nie chcemy zmieniać sposobu życia.
 
reklama
Do góry