reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Ewa, mail wyslany!

Malinowa, jestesmy prawie sasiadkami, bo ja mieszkam w Leeds i tez mi strasznie czeresni brakuje! :-(

Maggie78, ja dzisiaj mialam takie uderzenia goraca, ze musialam wyjsc wczesniej z pracy. Myslalam, ze przez okno wyskocze, caly kark i dekold mialam doslownie mokry, zadna zimna woda ani oklady nie pomagaly i w koncu poprostu wstalam i wyszlam z biura! Jestesmy w tym samym tygodniu, moze to przypadlosc 31 tc?:szok:

Co do balsamow, to Was laseczki podziwiam. Ja tylko paste na rozstepy wcieram i nic wiecej juz mi sie nie chce...
 
:( mam nadzieję,że wszystko u nich ok....

dawno też nie było edyty.editt...

Edyta była niedawno, o wózkach się wypowiadała chyba, ona w ogóle rzadko zagląda.

A tak w ogóle to mój ślub dalej aktualny (tak dla niedowiarków-Oli;-))
I już wstępnie wybraliśmy obrączki, cudne są. Chciałabym Wam je pokazać, ale nie wiem czy wystarczy mi odwagi, żeby poprosić jubilera o możliwość zrobienia fotki:-D
Ach..i taka zakochana się czuję:-)
 
Ostatnia edycja:
Malgo000 , ja tam będę się smarować, może chociaż to poskutkuje, bo niestety codziennie smarowanie brzucha kremami na rozstępy nie przyniosły rezultatów,bo mam je po obu stronach brzucha. Lekarzowi się pochwalilam ostatnio swoimi tatuażami , to na początku nie skumał, a później zaczął sie brechtać , że możliwe , że rzeczywiście zostaną mi na stałe i kazał mi szczypać brzuch, tylko jest problem, bo cieżko złapać go ... i już obawiam się , jak je po ciąży zlikwiduję:-:)-:)-(
 
reklama
szuszu gratulacje, czasami chcialabym jeszcze raz przezyc te przygotowannia hehe,
popros jubilera - ciezarnej nie odmowi;-)

Witaj Ania czemu tak pozno?, ale lepiej pozno niz wcale :-)
 
Do góry