reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

anuszek- ja ostatnio tez dzownilam zerejstrowc sie do gin. i pytam sie babeczki kiedy jest jakiś wolny termin, a ona do mnie :" co ja encyklopedia jestem ?"...noż kurde, przeciez po to siedzi na rejsetracji zeby takie rzeczy wiedziecz:wściekła/y: . przeciez ja jej nie kazalm mowic z pamieci tylko sprawdzic w zeszycie czy na kompie

sagaa- chodze do gin. na nfz. Babeczka fajna wiec nie chce jej zmieniac i badana za free :)Już dziś dostałm cała kartke ze skierowaniem na krew i mocz:D
Tylko troche trzeba poczekac na wizyte (do 2 tygodni) choc mozna z rana czatowac pod gabinetem no i tzreba sie uzerac z paniami z rejstracji :D

u mnie mdłosci póki co brak...no moze delikatne w okolicach południa...ale u mnie jeszcze młodziutka ciąza
 
reklama
Dziewczyny dziekuje za miłe przyjęcie!
Co do mdłości to na razie mnie to omija. W poprzednich ciążach na szczęście tylko (!!!) mnie mdliło, ale tak że aż mną rzucało - zaczynało się po południu i trwało do wieczora.
U lekarza byłam w piątek (10.12), ale na zobaczenie serduszka było jeszcze za wcześnie, widac było tylko (a raczej...ażżż!) osadzony w macicy pęcherzyk. Jednak mój ginek zlitował się nade mną i zapisał mnie na USG na 23.12 - widział chybą moja lekką panikę w oczach - toż to trzecia ciąża, trzecia cesarka, ten wiek (mam 35 lat), ale co tam TA KRUSZYNKA TO NAJWIĘKSZA i NAJLEPSZA NIESPODZIANKA W NASZYM ŻYCIU.
 
Devi ja na następna wizytę będę musiała czekać miesiąc z nfz a usg to nie wiem....teraz 2 wizyty prv bo inaczej nic bym nie widziała....Ja tez jeszcze musze jutro restze badan zeby wyniki byly na czw a Ty jakie masz zlecone badania???
Grilow fajnie że udało Ci sie ubłagac nie każdy lekarz jest taki miły/.....;-)
 
Sagga- nie moge sie rozczytac z tego skierowania ale napewno grupa krwi(bo nie mam zadnego papierka potwierdzjacego), morfologie, TSH, HBS i tyle sie doczytam :) i jeszcze prywatnie powinnam zrobic toksoplamoze.

gin. powiedzial mi ze moge pojsc sobie przed swietami prywatnie zobaczyc fasolke ale wtedy mam do niej przyjsc na usg dopiero w 12 tygodniu :( wiec chyba wole poczekac i u niej wszytsko robic
 
Jasne masz racje hmm tsh nie wiem co to??? hbs tez mialam wr i toxo sama sobie zrobilam a jutro morfologia mocz i glukoza....
 
witam nowe ciężarówki po nikach nie pamiętam
ja przy pierwszj ciąży wymiotowałam od 2 miesiąca chyba do końca ( bynajmiej mam takie wrażenie ) teraz mnie sporadycznie mdli i to przez 5min.
wizytę u lekarza mam w piątek, jutro idę zrobić badania krwi i moczu mam nadzieję że do piątku będą wyniki
usg już miałam robione ale ja tam nic nie widziałam to było 03.12 miesiąc po ostatniej @ gin niby coś tam zaznaczał ale ja nic nie widziałam
mi wystarczyła beta i 3 pozytywne testy no i że mi zwolnienie napisał
 
reklama
HEj Wam:)

Chyba także dołączę do tego grona bo ostatni okres miałam 6.11. Wizytę u lekarza mam w piątek więc pewnie czegoś sie dowiem.

Ps. Mozecie mi powiedziec gdzie sie wstawia suwaczki? hehehehe :)
 
Do góry