reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Ja też dzisiaj mam straszne nudności i już nie daję rady:no::no: .Ja w ogóle mam dziwne te mdłości bo przez cały czas od rana do wieczora .Dzisiaj ledwo podniosłam glowe to już mnie odrzuciło a wieczorem jak idę spać nic lepiej. Czy wy też tak macie????
Aneczka ja w pierwszej ciąży miałam tak, ale do tego wymiotowałam. Potrafiłam wstać w nocy i wymiotować. I jeszcze miałam tak, że było ok i nagle tak mnie strasznie zemdliło, że raz nie zdążyłam i zarzygałam całe ściany (przepraszam), no ale tak było.
Mam nadzięję, że ta ciąża będzie inna.
 
reklama
Sagaa- umnkenła mi gdzieś twoja wiadomość wiec sie poprawia i gratuluje mężowi :D

Nadzieja-przykro mi ze starciłaś tamta ciąże :( Ta minie napewno szczesliwie :)
Ja chyba tez powiem rodzince (rodzice juz wiedza)...Wigila to taki magiczny czas...oczywiscie rowniez zastrzege ze to tylko wynik testu ciazwoego ze usg dopiero przede mna. Ale jakos nie wyobrazam sobie tego ukrywac przed nimi...no i ciezko bedzie sie przez 5 dni wykrecac od kieliszka wina :D
 
Dziekuję Wam dziewczyny razem i każdej z osobna to wiele dla Nas znaczy!!!;-)
Devi Twój mąż ma urodziny tak jak Ja :rofl2:Co do powiedzenia nasi rodzice z rodzenstwem wiedzieli przeed lekarzem po becie a reszta bliskich sie domysliła bo wiedzieli że sie staramy wiec nie zaprzeczalismy ale z kolei jak ktoś dalszy pyta odpowiadam ze nie wiem:p po wizycie będę krzyczeć jak wszystko będzie ok a wierze w to!!:-)
MNie tez dziewczyny niedobrze strasznie po zielonej herbacie....
 
Witam wszystkie sierpniowe mamusie! Termin mam na ok. 7 sierpnia, ale biorąc pod uwagę to, że będzie to moja trzecia cesarka najprawdopodobiej nasze maleństwo przyjdzie na świat pod koniec lipca. Mam nadzieje jednak, że przyjmiecie mnie do swojego grona.
Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie życząc dobrego samopoczucia, nastroju, dużo wytrwałości i cierpliwości.
 
Piszecie duzo o mdlościach... Ja sama nie wiem czy przypadkiem ja też ich nie mam :(. Czesto jestem głodna i sama nie wiem na co mam smaka. Jak zszykuje sobie jedzonko to zjem troche i normalnie "gula" mi w gardle staje i koniec jedzenie choc jeszcze głodna jestem... Jednak nie wymiotuje ( staram sie skupić wtedy na czymś innym - nienawidze wymiotować :( ). Denerwuje mnie to bo jestem głodna a mam tak jakby zatkane gardło :( Czy to mdłości ? - ale pytanie !? :laugh2:
 
Witam wszystkie sierpniowe mamusie! Termin mam na ok. 7 sierpnia, ale biorąc pod uwagę to, że będzie to moja trzecia cesarka najprawdopodobiej nasze maleństwo przyjdzie na świat pod koniec lipca. Mam nadzieje jednak, że przyjmiecie mnie do swojego grona.
Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie życząc dobrego samopoczucia, nastroju, dużo wytrwałości i cierpliwości.

Witaj KochanA ! Super że do nas dołańczasz :):) Już troszke nas jest :):) i jest coraz przyjemniej !!!! GRATULUJE i życze dziewczynki oraz spokojnej ciąży :) Pozdrawiam !!!! :-)
 
grilow75 witaj!

a co do mdłości w pierwszej ciąży też miałam przez całe pierwsze 3 miesiące w dzień i w nocy, wymiotowałam na przystankach, na zakupach, wszędzie, aż strach mi było z domu wychodzić - MASKARA, łączę się więc z Wami kobietki w bólu mając nadzieję że ty razem mnie to nie dopadnie.

miałam kilka sposobów które chociaż na chwilkę pomagały:
-banan albo biszkopty w łóżku przed wstaniem
- w trakcie dnia popijałam cole, fante albo wode mineralną gazowaną i przechodziło
niestety metody na ich całkowite pozbycie się chyba nie ma. Pozostaje paradoksalnie cieszyć się - bo to znak że hormonki szaleją czyli ciąża jest silna i zdrowa - bynajmniej tak argumentował to mój gim i tak sama siebie pocieszałam jak miała już dość.

no i umówiłam się na wizytę, ależ babsztyl był nie miły ;/ zmieniłam miejsce zamieszkania więc i gin nowy, ciekawa jestem jak to będzie... dowiem się 20 grudnia o 11 :-)

obiad się robi. na drugie będą mielone i ziemniaczki i jakąś surówkę muszę jeszcze stworzyć.
 
Grilow dziękujemy i witamy w naszym gronie:-) gratulacje:D
Devi będę miała 2 usg i wizytę 16 grudnia o 14:15 teraz w czwartek bo nie było jeszcze widać serduszka( była w 5,5 tyg ciąży od @) i dokładnie zarodka, tylko pęcherzyk dobrze umiejscowiony... a Ty chodzisz z nfz czy prv do gin???
Nadzieja masz mdłowsci bez wymiotów mam tak samo....tak mi sie wydaje;-P
 
reklama
Do góry