reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

reklama
Dziewczyny napiszcie mi na priva jak się nowy wątek otwiera, to się zajmę wpisywaniem maluszków. Chyba, że ktoś inny chętny np. Ewelinka, bo ma info z pierwszej ręki.
 
Kupciusia fajny pomysl z tym kolega ;-)
oby to pomoglo!
Co do porannego bzykanka, bo maz tez wczesnie wstaje, nazywamy to "poranniakiem"
bo tez nieprzytomni jestesmy...
mezowi wystarczy ze dupke wypchne :-D

Taka j musialbys sie na brunetke przefarbowac :laugh2::laugh2::laugh2:

Doriq to najlepiej cos pod przescieradlo wlozyc? Myslalam ze wody raczej w czasie snu nie odchodza :confused:

Kupciusia z uwagi na duza ilosc ciuszkow, maz sie nabija ze bede malego kilka razy dziennie przebierac i strzelac mu fotke ;-)

Kamu widze ze tez masz dobrze z siostra :-D

Doriq gdzie Ty taki program widzialas? Normalnie szok! Az mi sie niedobrzez zrobilo jak sobie to wyobrazilam, fujjjjjj
Tez jestem zdania ze faceci homo nie powinni wychowywac dzieci!

zadzwonila moja polozna tak wiec na 15sta jade na ktg ;-)
a sasiad przyniosl ogorki, koper i chrzan heh bede musiala meza do piwnicy po sloiki wygonic i kiszaki zrobic :baffled:

dobra zabieram sie do wozka!
 
Doriq, wystarczy, że wejdziesz na stronkę gdzie są wszystkie nasze tematu i tak na górze po lewej stronie jest : Dodaj nowy temat.
Reszta jak przy zwykłym wpisywaniu odpowiedzi na forum :)
Co do męża to ja nadal tak mam, że patrzy na mnie jakbym już rodzić miała :-D

Madziasek, powodzenia na ktg ! może coś w końcu wykaże po tym seksie :-D

Fajnie wam, że macie tylko ciuszków:-)

Kupciusia, dobry pomysł z tym namierzaniem :-)

Ja też często oglądam takie programy ;P nie żeby mi się to podobało ale jak w nocy nie umiem spać to oglądam TLC, a tam zawsze jak nie młode matki, to wstydliwe choroby itp :-D
Ja też nic do homoseksualistów nie mam ale żeby dzieci wychowywali i adoptowali to jakoś mi się to w głowie nie mieści..
 
Ostatnia edycja:
Basia thx, tak to było TLC dobrze wiedziałaś:-D Program się nazywał Transseksualni rodzice

MadziaSek ja nie wiem czy przez sen mogą wody odejść, ale pół dnia w łóżku leżę, temu się ubezpieczam.
 
HEjka :)

Ja ciuszków też mam w miarę sporo, bo dostaliśmy 4 kartony od znajomych i trochę jeszcze nakupowałam w lumpkach :) Tyle, że mnie jeszcze czeka pranko i prasowanko tego wszystkiego... nie lubię prasować i nie wiem jak to zniosę... brrr

Kupciusia - dobrze, że go puszczasz, skoro wiesz co i jak :) później może miałby Ci za złe, jakby się okazało, że w tym czasie nic się nie stało... Ja bym sama się na taki spływ też wybrała... W zamian M proponuje w niedzielę wybrać się na jakiś rower wodny :D Trochę lżejsza forma, ale może coś wynagrodzi ;-)
 
ja w ogole nie prasuje ciuszkow, poprostu po praniu je poskladalam i wygladaja po miesiacu jak poprasowane prawie, polozna mowila nam ze nie ma sensu prasowac ciuszkow maluszka bo to strata czasu chyba ze ktos ma go za duzo, a wy prasujecie wszystko???
 
Hej dziewczyny no i mamy SIERPIEN!!! Można rodzić haha :D

No mi humor znów dopisuje zwłaszcza jak wasze posty poczytalam ;))

Jem sobie sniadanko w lozeczku- chyba juz lepiej nie będzie ;)- a co dziwnego jem to czego normalnie nie lubie.. Lol

Doriq- się usmialam z twojego podsumowania hihi, co ty za programy oglądasz, no "niezla parke" filmowali.. Wow:), niestety teraz tylko dziwactwa się "sprzedają" w tv, fajnie ze możesz sobie wziąć kogoś do pomocy, jak widać może z pracą tak źle tam nie mają..skoro cisza..hmm, ja to będę zdana na mojego co do gotowania i sprzątania- boję się że "zdechne" z głodu i brudu :confused: przy nim haha ;).... :p

Kupciusia- ale jesteś zorganizowana! Jestem pod wrażeniem :), a jakim cudem masz gps na męża :)? Też bym była takim cackiem zainteresowana haha :cool:
Dobrze wymyslilaś z tym splywem, każdy coś zyskuje a ty przedewszystkim spokój o męża :), ktory swoją drogą naprawdę dużo ci pomaga, chyba mojego T muszę wysłać na "nauki" do twojego męża i kolegi może by coś wyniósł z tego hhehe ;))

Madziasek- wow praca wre u Ciebie :D, ciekawe czy szybko cię "ruszy" - też stawiam ze pojdziesz pierwsza ;) - ja dopiero zaczynam "wywolywanie" :))

Kamu- ale masz dobrze z siostra ;)))

Wody mogą odejść obojętnie kiedy, podczas snu też

Mi materac doszedl i stelaz na baldachim jeszcze jutro lozeczko, no i do ikei po komode i duperele jakieś- masakra naprawdę na ostatnią chwilę się dopiero "organizuje" - ale ciuszki zrobione poukładane w kolysce, no i do szpitala też gotowa więc az tak tragicznie to chyba nie jest ;))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ewelinka ja prasowalam wszystko, ponoc bakterie sie w ten sposob wybija, ale zreszta ladnie wygladaja takie uprasowane ;-) tylko na poczatku bede prasowac a potem sobie odpuszcze bo to strasznie meczace i klopotliwe jest :-D

Miciurka to pochwal sie co wciagasz?
 
Do góry