reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Maghda - jasne, ze kiszone :-D Z takim zwykłym i to jeszcze zimowym ogórem to by musiało być okropne :-D Myślę, że Twoje żeberka i moja wołowina bardzo podobne ;-)

Eweli - jasne, ze sie podzielę :-) O ile mi wyjdzie ;-)

Mysiolek - uważaj z tym chlebem ;-)Jak się zaczyna samemu piec, to już się kupnego nie chce jeść ;-) Ja zwykle robię raz w tygodniu akcję: pieczywo i potem mrożę. Wyjmuję tyle, ile zjemy, więc jest zawsze świeże.

Zaczarowana - daj znać, jak ci słodkośc wyjdzie :-)

Franek - brrr! Ja bym chyba nie chciała, żeby mnie weterynarz leczył :-D
 
reklama
Ewcik- proponowali mi studia podyplomowe, są trzy miejsca w Polsce gdzie można studiować Warszawa, Łódź i Wrocław?(chyba :p) no i to jedyne studia faktycznie darmowe, opłacaja noclegi, wyżywienie potrzebne materiały naukowe i co miesąc około 1000zł kieszonkowego, jednak warunkiem jest umowa. podpisujesz że po ukończeniu mogą Cie wysłać do każdej jednostki is ie zgodzisz, a jak sie nie zgodzisz musisz oddać im całą kasę.

Maciejkaa- gratulacje połowinek!

dziewczyny zepsuła mi sie klawiatura, co zrobic jak zamiast y wyskakuje z i odwrotnie
 
Cwietka - no ja trochę mam taką nadzieję, że się przestawimy, bo M coraz częściej ma zgagę po chlebie takim zwykłym z piekarni... Siedzi teraz w piekarniku, już nie mogę się doczekać aż zjem świeżutką kromeczkę z masełkiem :-) Tylko trochę mnie to denerwuje, że to tak wszystko długo trwa, najpierw 30min, potem 45 min czekania a teraz jeszcze 60 w piecu :/

Damagi - na dole na pasku, po prawej stronie jest taka mała klawiaturka, musisz tam przestawić na opcję "polski (programisty)" i powinno być git ;-)

Czy Wam też tak makabrycznie jak mi mylą się strony - prawa z lewą? :szok:
 
Ale jestem głodna przez te wasze posty;) ja z racji tego, że dziś wypoczywam muszę zrobić jakiś awaryjny obiad. Może paluszki rybne znajdę w zamrażalniku. Kurczę nigdy nie robiłam leniwych a teraz bym z chęcią wciągnęła:) Ponieważ rano oddałam siusiu na posiew to pozwoliłam sobie zapodać jeszcze furagin, na wypadek gdyby to była jakaś infekcja to lepiej już zacząć działać. Teraz czekam na efekty:D
Damagi w poprzedniej ciąży miałam czynność skurczową chyba od 22 tyg i w życiu bym nie powiedziała, że mam jakieś skurcze. Pobolewał mnie właśnie brzuch, ale wtedy też skracała się szyjka a teraz jest podobno dobra. Także masz rację, że każdy to odczuwa inaczej i pewnie w każdej ciąży inaczej. Mam w każdym razie nadzieję, że to nie to samo tym razem
 
mysiolek- działa! Bóg Ci to wynagrodzi w dzieciach hehehe

ej laski! zmusiłyscie mnie! dzisiaj piekę chleb! no choćbym nie chciała to teraz juz musze bo mam taaaakiego smaka :p

kasiarj- a moze sie przemęczyłaś? albo zestresowałaś? i stad ból? ja jestem właśnie w 22tyg. moze to faktycznie czynność skurczowa u mnie jak mówi lekarz? a wydawało mi sie to takie...nieprawdopodobne że juz.
 
cwietka oj tam oj tam ;-) nieraz słyszałam od klientów co przychodzili ze zwierzakami że jakby ludzccy lekarze mieli takie podejście i tak by leczyli jak weterynarze to służba zdrowia całkiem inaczej by funkcjonowała.
 
damagi - póki co jedno już dał :) teraz oby zdrowe było :) Nie przejmuj się - mnie się to y z z przestawia często :)

A apropo weterynarzy - widziałam już nie raz - tak jak Franek pisze, że mają oni większe zamiłowanie do leczenia niż większość normalnych 'ludzkich' lekarzy. I chyba w razie potrzeby, jakby nie było nikogo innego w pobliżu wolałabym weterynarza niż ponosić konsekwencje braku leczenia jakiegokolwiek...
 
Weterynarz to przecież też lekarz ;-)
Ja dziś robię spaghetti :-D

mysiolek
Prawa lewa to mi się myliła tylko raz w życiu - na kursie prawa jazdy - masakra hehe
 
Dziewczyny, ale wy macie tępo pisania, czytam was z przerwami od 3 godzin i już zapomniałam co kto, gdzie i kiedy;-) Jak tak dalej będzie to prześcigniecie "moje lipcówki 08" gdzie piszemy już ponad 5 lat:-)
Domagi to faktycznie mogę być hormony, a nawet więcej niż pewne, może jakaś czekolada na poprawę nastroju
Ewcik a może szefowa się boi aby nie było sytuacji,że przyjdzie kontrola do firmy i ona mogła by mieć problemy ,że ty w miejscu pracy jesteś, co oczywiście nie usprawiedliwia jej tonu.
kasiarj, a na te bóle nie zaleca brać nospy? Ja w pierwszej ciąży miałam takie skurcze, to mi zalecała brać nospe.
Moje chłopaki poszli do lekarza, za długo się już młodemu gorączka utrzymuje, mam nadzieję,że obejdzie się bez antybiotyku.
Wywaliliśmy z D wszytkie ubrania z szafy i robimy segregacje, trzeba na wiosnę zrobić trochę porządków, bo już nie ma miejsca w tych naszych szafach a i tak w większości się nie chodzi
 
reklama
o kurcze, wyszedł chleb :-) Cuuudny, ciemny, żytni :) Mieszanka z Lidla - polecam - jest pyszny, zaraz chyba sama zjem pół....:zawstydzona/y:
Cwietka - miałaś rację, te ze sklepu się nie umywają... Moze jak mi starczy czasu wypróbuję jeszcze te Twoje bułeczki jogurtowe :D
 
Do góry