reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

reklama
no właśnie ja sie zawsze zastanawiałam jak wychodza te chleby z mieszanek i czy to ma sens?
piekłam kiedyś swój chlebek taki bardzo ziarnisty uwielbiam ciemne pieczywo!
 
Witam,


Loleczka
- trzymam kciuki za dobry rozmiar kurtki

zaczarowana - dzięki za wyjaśnienie tego WKU ;)

franek - a kto gra? bo ja, ani mąż piłki nożnej nie oglądamy ;P

ewcik - ja miałam że chory musi leżeć, jak miałam na początku krwiaki. Teraz" mogę już chodzić" :)

kasiarj - zdrówka! co z tym Twoim bolącym brzuszkiem? oby szybko przeszło.

Ja dziś chyba pierwszy raz od urodzenia synka mam "gorszy dzień" i co chwile krzyczę na małego ;/ w końcu wygoniłam go na góre do łóżeczka i już śpi. Albo on był śpiący i marudzący, albo to ze mną coś dziś nie tak, albo i jedno i drugie ;/ nie mam dzis po prostu cierpliwości do niego... ehhhh
zresztą teraz jak już zdrowieje to pokazuje mega charakterek lwa ;/ coraz częściej wszystko jest na NIE!
 

Kasiarj
- mnie też brzuch boli, nie wiem jaki to u Ciebie ból,a le mnie złap[ie dość mocny i zaraz puszcza, przestraszyłam sie i dzwoniłam do lekarza, a on mi na to że rzadko ale czasami już w tym tygodniu mogą się zdarzać te pierwsze skurcze... i ze jeżeli nie jest to regularne to mam sie niczym nie martwić. W poniedziałek zresztą już wizyta :)
Mnie boli w zasadzie przez cały czas. Mam dość twardy brzuch ale nie jestem pewna czy są to skurcze czy jednak rośnięcie macicy....
 
kasiarj- no to chyba faktycznie nie skurcze bo z tego co wiem to one są takie mocne przez chwilę i puszczają... ale wiadomo u każdej z nas moze byc inaczej :)

ktr
- smutno Ci? a moze budyń?:) przypomniała mi sie ta stara reklama :) a poważnie to ja tez tak niestety, ze mam mega gorsze dni,ale właśnie jak sie zastanowiłam to one mi sie pojawiają wtedy, kiedy miałabym normalnie okres.... moze wtedy hormony szaleją?
 
Ewcik, bardzo cię przepraszam, to przez tą sklerozę... Widocznie z wczoraj czytałam że idziesz na wizytę i jakoś zakodowałam... a do wątku o wizytach jeszcze nie dobrnęłam:-) Cwietka, chyba coś ściągnę z Waszego bloga.. Jeszcze zobaczę..Na obiad mam dzisiaj leniwe z bułką tartą, masełkiem i cynamonem:-)
Franek, dokładnie, lekarze wet też.. a jak będziemy mieć konie? albo szarika? A tak poważnie to lek. wet, są traktowani na równi z lek. med., w razie czego zastrzyk podasz, i sprawdzisz co jest..lekarz to lekarz, w końcu Wasze studia, nie lżejsze niż medycyna.. Szacun za wyrozumiałość i cierpliwość do zwierząt...:-) Pandorka, , raczej nie z losowania... prędzej dlatego że była na farmacji... Chyba że to jakaś gmina z deficytem innych zawodów i wystarczy że kobieta, ale z tego co wiem, to są ściśle określone zasady jeżeli chodzi o kobiety, także Maghdallena uważaj, bo też możesz dostać zaproszenie z twoim fachem... Taka pomoc jest bardzo przydatna.. A pytałaś czy o czymś nie wiesz, nie , wojna narazie nie nadchodzi, no chyba żecoś wypadnie, ale państwo musi mieć zabezpieczenie zawsze na wszelki wypadek:-) franekkimono, ja i mecze to raczej.. mało zgrany duet, oglądam tylko jakieś super.. ale szczczetze mówiąc, mam niechęć do naszej zasmarkanej reprezentacji, co to boji się grać, bo a nuż kontuzja, a tam kontrakciki czekają, i co będzie jak taki Lewy nóżkę skręci? Al mój straszy nie odpuści..Przecież piłkarz:-)
 
Ktr - uszy do góry :) Będzie dobrze. Oh jak ja bym sobie wypiła szklankę coli.... Ale trochę się boję. No a poza tym nie chce mi się do sklepu lecieć.. I wypiłabym sok z marchewki, taki świeżo wycisskany, tylko marchewki też brak :(
 
reklama

AleksandraMaria
- Wojskowa Komisja Uzupełnień. Musiałam sie stawić i wyrobili mi książeczkę wojskową! nawet namawiali na roczną podyplomówkę! ja oczywiscie zacofana i nie wiedziałam ze po prostu wszystkie pielęgniarki muszą sie stawić w WKU :p hahah cała rodzina miała ubaw że dowojska idę :p

też mam książeczkę wojskową, bo mam podobną branżę ;-)a powiedz mi, jakie studia Ci zaproponowali?? pytam, bo mnie zawsze wojsko interesowało..
 
Do góry