reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

My super fotki, Kajtuś cudny chłopczyk a Ty ślicznie wyglądasz. Rozumiem i Ciebie i męża z tym drugim dzieckiem bo oboje macie rację :) Ale wszystko da się przeżyć ;)
 
reklama
Taka j. prawda, że jakoś można dać radę z dwójką? Ja się boję trochę jak to będzie, ale zdaje sobie sprawę, że lekko nie będzie. ..Nikt nie obiecywał, że będzie lekko :) my2013 - super zdjęcia :) Miłego dnia!
 
Hej dziewczyny
Jakoś nie mogę się zebrać żeby napisać jednak jestem na bieżąco bo cały czas Was "śledzę z ukrycia", hehe :-D
Gratuluje nowych ciąż :-) a Tobie Ewelinka życzę szybkiego i bezbolesnego porodu.
Powiem Wam, że z dwójką dzieci wcale nie jest tak strasznie źle, mam nawet więcej czasu niż miałam przy Sebastianie. Mała nie miała kolek, dzisiaj kończy 4 m-ce, duża, fajna dziewczynka z niej, przesypia całe nocki, najwcześniej budzi się ok godz. 6 , wypije mleczko i jeszcze pośpi aż brat wstanie. Sebastian przeważnie wstaje o godz. 8-9, niekiedy i po 9 :-)

Madziasek napisz co z małym, bardzo współczuję Tobie, ja jako dziecko niespełna roczne zostałam oparzona wrzątkiem :-(

O to moje dzieciaki: Adela i Sebastian
11745432_919369024788192_2457569011965836754_n.jpg

11028025_919921461399615_7342946583009281098_n.jpg
 

Załączniki

  • 11028025_919921461399615_7342946583009281098_n.jpg
    11028025_919921461399615_7342946583009281098_n.jpg
    25,5 KB · Wyświetleń: 39
  • 11745432_919369024788192_2457569011965836754_n.jpg
    11745432_919369024788192_2457569011965836754_n.jpg
    37,2 KB · Wyświetleń: 39
Kulka da się, da się, choć jak piszesz lekko nie ma, nie raz nerwy w strzępach itd. ale chyba im dalej tym powinno być łatwiej, potem z kolei są inne problemy, takie doroślejsze, dojrzalsze i chyba tak na prawdę nigdy już spokoju nie zaznamy :)

Madzialenak ja tak niestety nie mam, przy jednym to mogłam wszystko, teraz niewiele mogę ale to też dlatego, że nie chcemy korzystać za bardzo z pomocy, tylko jak to jest niezbędne bo doświadczeni wygadywaniem przy pomocy przy pierwszym synku nie chcemy powtórki. Ale masz kochane te dzieciątka, słodycz sama :)
 
Cześć mamusie !

Aga, dobrze, że nic Wam się nie stało !! zdrowie najważniejsze, a auto tak jak powiedziałaś- wyklupie się i tyle ;)
Madziasek, przytulam mocno:( nieźle się musisz teraz denerwować, a Miki swoje wycierpi :( oby szybko wszystko się wygoiło i wracajcie do domu, a Miki do zdrówka !!
Ewelinka, jeszcze w dwupaku? :D
Kulka, gratuluje !! a płeć już znacie drugiego malucha??:)
Madzialenak, fajnie, że córka już Ci tak ładnie nocki przesypia i Sebuś jak długo śpi.. mój to jak wstanie o 8 to mamy święto :p przeważnie o 7 już jest na nogach a jak chodzę do pracy to i o 6 się budzi:baffled: a dzieci masz śliczne ! ja to jestem na bieżąco bo na fb:-p:-D

My, ślicznego masz synka ! ja też bym już chciała drugiego malucha ale obiecaliśmy sobie, że zaczniemy starania w następne wakacje :)

Ja już po woli zaczynam się stresować wyjazdem.. niby się cieszę, ale też boję.. jak to będzie w podróży i jak skóra Kubusia zareaguje na upały i inny klimat.. Od jutra zaczynam pakowanie ! :-D
 
Hejka!
Basiu, jeszcze nie znamy płci. W pierwszej ciąży jakoś od początku miałam przeczucie, że będzie chłopiec. Teraz na początku nic, ale ostatnio coraz częściej wydaje mi się, że będzie dziewczynka :-) Za 2 tyg mam usg, to może zobaczymy :-D
Dziś poczułam pierwsze ruchy Maleństwa:-) Jakieś mocniejsze były niż pierwsze Wojtkowe...:tak:

Miłego wieczoru
 
Hej!
Madziasek- siły życzę, aby przetrwać ten czas, a synkowi aby jak najszybciej wszystko się zagoiło.
Aga- współczuje tych przeżyć
u nas bardzo zalatany czas, dopiero co skończyliśmy ćwiczenia optyczne ze starszą, teraz zaczęliśmy rehabilitację. Chcę jak najwięcej takich zajęć zrobić w wakacje, dziś byliśmy na diagnozie w Poradni Ped.-Psychologicznej w sprawie odroczenia pierwszej klasy i odroczenia nie dostałam. Niby nie wszystko jest takie cacy, są pewne niedociągnięcia ale zdaniem pani psycholog do wypracowania i nie są podstawą do odroczenia. Cieszy mnie to i smuci, cieszy bo te niedociągnięcia nie są duże, a smuci bo musimy się zderzyć ze szkolną rzeczywistością. Córcia jest wcześniakiem, jedna z najmniejszych w grupie. Gdybym się uparła to niby mogłabym pójść prywatnie a tam raczej bym dostała to odroczenie. Ale poza mną raczej nikt nie zrobiłby odroczenia więc to raczej przyniosłoby nam więcej niekorzyści. A jutro jedziemy z innymi matkami do wójta prosić aby utworzył 3 mniejsze liczebnie grupy zamiast dwóch większych. I tak nam wakacje mijają, może uda się wyskoczyć choć na 3 dni do Kazimierza. A mały niedawno gorączkował przez 3 doby, przez ten czas 9 razy podawałam środek przeciwgorączkowy, po tych trzech dobach na szczęście minęło.
Dobrej nocki.
 
A jeszcze mi się przypomniało
Venicee - co to za syrop z białego bzu?O czarnym słyszałam ale o białym to nawet nie miałam pojęcia,że takowy istnieje?
 
Aurelia to mam nadzieję, że wykorzystasz te wakacje najbardziej jak się będzie dało. A wójt jest fajny, taki do gadki człowiek?

Basia kiedy wyjeżdżacie? Baw się dobrze i nie stresuj, dacie radę! Wyjeżdżacie jakoś w nocy, na wieczór?
 
reklama
Hej! Trochę doczytałam z tego jak mnie ńie było.
aga dobrze że nic się Wam nie stało, już się otrząsnęłaś? Ja mam nowe auto od 3 tygodni, niby prawko mam od 2005 roku i ciągle gdzieś śmigam ale nowego z salonu jeszcze nie miałam i teraz jakoś głupieje na drodze, jakbym była jakimś swieżakiem, tylko patrzeć jak dzwon zalicze...
kulka
gratuluje ciąży, no i pierwszych ruchów, to jest cudowne uczucie, pamiętam, choć chciałabym sobie przypomnieć już niedługo, czas leci...
Basia
urlopuj się, wypoczywaj, oby małemu nic nie było!
Aurelia
powodzenia na spotkaniu, oby się udało wszystko pozytywnie załatwić!
taka j
już zapomniałam jaki ranny ptaszką z Ciebie!
Dziewczyny żadna z Was nie ma kłopotów ze stulejką u synka? Jak nie macie to dobrze! Ja już nie wiem co zrobić, każdy lekarz co innego gada, a małego boli jak mu tam grzebiemy i to chyba nic nie daje, ehh
dobrej nocy, u nas wieje mocno!
 
Do góry