reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Aga, odpukać, od kilku dni jest dużo lepiej.. mam nadzieję, że tak zostanie bo jakby się budził co chwilę to kuzynka mnie chyba na tych wczasach udusi :-D

Venicee, a ja jakoś wolę gumki.. mam chociaż naoczny dowód ;P jakby pękła to od razu bym wiedziała, że coś może się wydarzyć, a tak.. brałabym tabletki, pewnie bym z 10kg przytyła i znając mnie i tak miałabym za każdym razem schizy, że może nie działają.. :-p
U nas od jutra też ma być 14 stopni..

Taka j., tak to jest w naszym państwie.. niby polityka prorodzinna, a człowiek musi się zastanowić czy go na dziecko stać :baffled: u nas z dwójką już będzie ciężko przy kredycie, dość wysokim czynszu i niskich zarobkach.. szkoda słów..
 
reklama
Basia my też mamy kredyty, masę kredytów, opłaty spore ale z dwójką jest ok ale więcej to już chyba nie powinnam, wiesz jak to jest, jak już masz dziecko to chcesz mu coś dać a nie ciągle mówić "nie mam pieniędzy" "nie dostaniesz". A masz możliwość lepszej pracy, lepiej płatnej? Albo mąż?
Ja biorę tabletki i chyba je będę brać do końca życia już :) Gumek mój mąż nienawidzi.
 
Na razie nie myślę o zmianie pracy bo mamy państwowe.. z jednej strony fajnie bo weekendy wolne, 13ski, wczasy pod gruszy itd a z drugiej strony o podwyżkach nie ma mowy.. Mąż założył firmę, ale wiadomo jakie są początki.. Mąż trafił do takiego wydziału, gdzie też o awansie nie ma mowy.. jedynie na co może liczyć, to przejście na emeryturę faceta, który z nim pracuje a jest na wyższym stanowisku.. ale to za jakieś 4-5 lat..
 
Basia to twój mąż pracuje w jakiejś firmie i oprócz tego założył swoją działalność? A jaką założył?
 
Maz pracuje w urzędzie marszałkowskim, a od dwóch miesięcy mamy firmę zajmująca się organizacja szkoleń. Ale ciężko w tej branży bo przeważnie wszystkie urzędy czy inne instytucje maja juz firmy z którymi współpracują od lat..
 
Basia musicie chyba szukać wśród takich małych świeżo założonych firm.
 
Musi mąż coś pokombinować, ja na razie się w to nie mieszam.. Jedno szkolenie już się odbyło. Masakra ile sobie wykładowcy życzą :baffled: Babka za 6 godzin wzięła 3,5 tyś.:baffled:

Dziewczyny, trochę śmieszne pytanie, ale czy wasze maluchy dotykają swoich intymnych części ciała?? Kuba od paru dni jak tylko ściągam pampersa to szarpie się za siusiaka :-p w wannie to samo.. :szok:
 
MAdziasek, wielkie gratulacje!!!!!!! :)

basia, mój Mikołaj tak się ciąga za siusiaka i jajka ,że się dziwię, że jeszcze nie urwał ;), a jak się przy tym cieszy ;)....typow facet, myślę, że wszystko w normie u naszych synków, hehe
 
reklama
o matko, Venicee, ale sobie pomyślałam ,gdzie Ty kobieto pracujesz, że wszyscy faceci smyrają się po jajkach w Twojej obecności :), no i dopiero potem skojarzyłam co to za faceci ;)
 
Do góry