reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

A ja znowu obudziłam się z katarem i bolącym gardłem :confused2:

Kupciusia, DHA czyli w mleku jest omega3 i jakiś probiotyk.. ten bebilon pepti dha jest od stycznia dopiero i tylko na niego jest recepta.. normalnie się nie opłaca kupować bo puszka 450g kosztuje 33zł..
Kubuś też ma często bok wysypany.. u mnie to na pewno nie skaza bo pijąc pepti też ma te plamy.. ale czytałam żeby efekt był to przynajmniej 3tyg musi go pić ;-)
U nas z mlekiem też ciężko dziś o 11 wypił tylko 50ml za to słoik zjadł cały.. :confused:

Taka j., powodzenia na imprezie ! oby Kubuś wam nie marudził ! :-)

My o 16 mamy rehabilitację.. teraz go przetrzymuję żeby jeszcze nie spał bo potem jest marudny..
 
reklama
basia89 i jak tam rehabilitacja??

mój mały wczoraj sie zbuntował i na kolację zjadł tylko 60ml kaszki gdzie norma u niego to 210 na dobranoc. Ale grzeczniutki i pomimo tego całą noc przespał. Zobaczymy jak dzisiaj będzie.
 
Czesc,

Zabila ciesze sie ze z serduszkiem juz ok :-D
zagladaj do nas czesciej i pochwal sie fotka Pawelka!
zazdroszcze calonocnego spania, u nas 2-3 razy wstaje do malego i
tez nie zawsze zjada tak duzo na kolacje jak zazwyczaj.

Aga milego wypoczynku i udanego pobytu w Krynicy ;-)
Basia odstawilam kaszke z bobovity i nie bede juz malemu podawac.
zdrowka zycze!!!

Kupciusia tez zgupialam jak zobaczylam ze Mikolaj mial wysypany brzuszek z suchymi plamami bo tylko na lokciach i nozkach mial wiec skad to sie wzielo nie wiem...heh
 
Żabila, dzięki, dzisiaj było lepiej, chociaż i tak trochę poplakal.. Twój maluch zjada 210ml?! Zazdroszczę! U nas 150ml to max.. I przy dobrej nocy mamy jedna pobudkę..

Madziasek, mój znowu dziś mocniej wysyłany.. Chyba się do tego muszę przyzwyczaić, ze dwa razy w tyg jest tego więcej.. W poniedziałek mamy wizytę u dermatologa..

Pisze do was siedząc na łóżku przy łóżeczku.. Cicho, Kubuś się juz nie wierci to myślałam, że zasnal, a ja się obracam i wyłoniły mi się wielkie oczy gapiace się w mój telefon haha aż się wystraszylam :p cwaniak położył się na brzuchu i tak podniósł na rączkach żeby dojrzeć co robię :p
 
Cześć, dawno nie zaglądalam ,ale w tym tygodniu sporo miałam do załatwiania i brakowało mi czasu.
Żabila to wspaniale,że z serduszkiem już dobrze.
taka j. wydaje mi się ,że na zwykle mleko jednak za wcześnie, ja Maksowi zwykłe to chyba zaczęłam podawać jak mial 1,5 roku albo nawet 2 lata. Już zapomniałam.
Lena jeszcze nie śpi, leży zadowolona w leżaczku
 
dziewczyny podawalyscie dzieciom sinlac?? moj jest na piersi i mi kuzynka polecila bo do tego nie dodaje sie mleka i strasznie mu posmakowalo, daje zamiast kaszki na wieczor i dzisiaj zjadl 100 mli juz nawet cyca nie chcial a kaszki zawsze tylko ok 60 ml zjadal, zobaczymy ile pospi, wczoraj zjadl duzo i jeszcze mlekiem popil ale za 2 godz sie obudzil z placzem i w nocy po 3 tez obudzil sie i wiercil, plakal troszke i nie mogl zasnac
 
ewelinka, ja nie podawałam sinlacu, tylko słyszałam , że ponoć to sam cukier, ale ile w tym prawdy to nie wiem :)
ja z kolei polecam wszystkim kaszki holle, są to pyszne niesłodzone kaszki, m.inn. orkiszowa, jaglana, owsiana i inne.dawałam je młodszej córce i bardzo nam smakowały :)
 
Ostatnia edycja:
ewuncia moj slodkich nie chce, bananowej z bobovity nie tknie nawet, a to jest slodkawe ale nie tak bardzo jak kaszki i mu smakuje a lekarz mowil kuzynke ze to jest bardzo dobre szczegolnie dla alergikow i ze jest wartosciowe, ja sie ciesze ze je bo juz sie balam ze nic na wieczor nie bedzie jadl oprocz mleka
 
reklama
Basia89 no Pawełek to 210 zjada kaszki i to taka normalna porcja jego. Bo czasem to zje całą kaszke i jeszcze mlekiem zapija. Ale mleka to wtedy z 50-60 ml. No noce już od 3 miesięcy przesypia całe bez pobudek, czasem słyszę że się obudził i gada sobie ale zasypia po chwili więc nawet nie wstaję. Do 3 miesiąca to budził się raz na karmienie koło 3 w nocy. Spać chodzi kolo 20 i tak do 6-7 spi. Zazwyczaj budzi się jak mąż do pracy wstaje to wtedy szykuje mu mleko i czasem jeszcze pośpi z godzinę, ale za to w ciągu dnia ma 3 drzemki. Dwie po 30 min i jedna godzinna albo 1,5h.

Ewelinka12 ja nie podawałam sinlacu choć mam w domu tak na wszelki wypadek :p i gratki 5m-cy
 
Do góry