reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Agaulec to nie uroczystość, u nich jest odpust i po prostu chce wykorzystać okazję do spotkania rodzinnego bo jej się nudzi, do pracy nie chce chodzić więc siedzi sama w domu i ma nudy ale ten park to i tak nie pojedziemy bo mam dzieci przeziębione, starszak ciągle kaszle a mały ma wielki katar, nocka była kiepska z tego powodu, teraz też nie umie zasnąć, wolałabym posiedzieć z nimi w domu do wtorku-środy i podkurować ich ale teściowa tego nie uzna, będzie chciała, żebyśmy z chorymi przyjechali i się obrazi jak nie będzie nas, nie wiem co robić.

My obrazi się, nawet jak teraz mam przeziębione dzieci to będzie domagać się obecności, znam ją, powie, że lakarstwa mogę podawać równie dobrze u niej.

Venicee piękne zdjęcia, poznaję te lody!! :D Gratuluję chodzenia! Wakacje z przeszkodami a my też mieliśmy takie ale też mi się podobało i nie żałuję, że pojechaliśmy.
 
reklama
taka j nie przejmuj sie, obrazi sie to spokoj bedzie a dzieci sa wazniejsze, jak tego nie rozumie to niech sie uda do psychologa bo chyba chora jakas jest, u mnie w takim wypadku nie ma dyskusji, dzieci sa chore, nigdzie nie jade i dowidzenia
 
Ewelinka no właśnie dla mnie dzieci ważniejsze ale tutaj z mężem też przeprawa będzie bo to przecież wyjazd do jego rodziców no to jak my możemy nie jechać przecież, zresztą ten spęd rodzinny jest jutro a ja oficjalnie nic nie wiem tylko słyszałam jak mąż gadał o tym z nią i się domyśliłam i nie wiem czy przypadkiem już nie potwierdził, że przyjedziemy zanim pogadał ze mną. Wkurza mnie to. Raz, że dzieci mam lekko nie zdrowe, nie są w jakimś złym stanie ale po co jeszcze dokładać, myślę, że ten wyjazd raczej im nie poprawi zdrowia. Zobaczymy, znając życie pojedziemy, dzieci się rozłożą na maksa, teściowa stwierdzi, że to wszystko przez żłobek, że tam chodzi.
 
DSC_0014.jpg

dziewczyny to my w 4mcu :-)
 

Załączniki

  • DSC_0014.jpg
    DSC_0014.jpg
    14,4 KB · Wyświetleń: 41
Hejka :))dawno sie nie meldowalam, czasu brak paradoksalnie odkad starszak poszedl do szkoly!
My taka j dzieki Wam kochane za opinie nt mieszkania w domu :))
My ja w kuchni jasna podloge bede miala w maziaje delikatne, a w salonie plytki drewnopodobne srednio brazowe ;) meble kuchenne tj fronty kolory wybrane, robi sie projekt, teraz szukamy sprzetow agd...
Venice cudne fotki, dobrze ze wakacje udane mimo chorob!
My tez chorzy, kaszlacy, zakatarzeni... starszak wychodzi, gosia chyba tez, katar jej juz tak nie cieknie, neosine sie podleczyla no i psikaczami do noska, na ktory widok zwiewa gdzie pieprz rosnie ;)
All me moja juz biega, a zaczela tak na dobre dreptac ok 20 lipca.
Madziasek sliczny brzus, gratki dziewuszki, malgosia fajnie, bo mozna rozne wariacje stosowac :) ja ostatnio mowie Malgonia :)
Taka j zdrowka dla synciow!
 
Ewelinka trzymam kciuki za teścik :)

Grinula a dlaczego teraz mniej czasu jak starszaczka nie ma w domu?
 
reklama
Hej dziewczyny ! :)

My po wizycie u alergolog. Jestem zadowolona bo konkretna pani doktor, trzymała nas 40 min o wszystko pytała, radziła i nawet kazała do siebie dzwonić. Szczepienie mmr nam odroczyłam na 3 miesiące, a później zobaczymy.

Madziasek, śliczny brzuszek !

Ewelinka, trzymam kciuki za pozytywny test !

All me, mój jeszcze tak pewnie sam nie chodzi, tzn po mieszkaniu zdarzy mu się chodzić samemu ale często chce się trzymać za mój palec, a jeżeli chodzi i buciki to Kuba biega w kapciach bo mamy panele i inaczej się ślizga. Na rehabilitacji też mówili, że jak twarda powierzchnia to dziecko najlepiej jakby chodziło w bucikach :)

Venicee, super fotki ! wakacje z przygodami ale grunt że udane !

Taka j., kiedy wracasz do pracy ? :)
Zdrówka dla waszych maluszków !
 
Do góry