reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2013

Sprawdzilam I Ja liscie aut z isofixem jest auto moich rodziców. Dodam, że to renault laguna II z 2001 roku. Dość popularne auto, więc może i ktoś z Was takie ma. Jak przyjadą w piątek to wybadam tą tylną kanapę, czy są te isofixy.
Co do wyjazdu z rodzicami, to mój jest walniety na tym punkcie. Rok temu byłam z nimi na tydzień, przed operacją, bo chciałam się odstresować itd to jak wróciłam to się nasluchalam, że co to ja dziecko jestem, żeby z mamusią i tatusiem na wakacje jeździć itd. No i teraz raz poruszyłam ten temat, że z małym będę chciała jechać i z rodzicami, to odrazu mordę wydarł, że chyba sobie jaja robię. Że małe dziecko wezmę w taką podróż i że jeszcze z głupim psem ( mój pies, który na codzień jest u rodziców rzeczywiście wykazuje momentami adhd, ale bez przesady) . Ale powiedziałam mu, że jak będę chciała to pojadę bo nie mam zamiaru siedzieć z dzieckiem całych wakacji w betonie jak mogę jechać nad morze. Poza tym mam taktykę taką, że jak on będzie ograniczał małego w kontaktach z moimi rodzicami, to i ja nie pozwolę na kontakty małego z jego rodzicami. Oko za oko!
 
reklama
All-me ale wiadomość :-D gratulacje!!!! Nawet szybko poszło! I już możesz przytulić swoją Kruszynkę :-) wracajcie teraz szybko do domu ;-)
 
Mysiolek a co to są wielorazowe pieluchy? Moim zdaniem to właśnie tetra. Pierzesz,prasujesz,uzywasz wiele razy. A jednorazowe typu pampers to wprowadze dopiero ok 2-3 miesiąca. No chyba, że wymiekne ;-)
 
Quincy...wlasnie czytam, ze wizyta dobrze ci poszla! super. mysle, ze skoro po rozmowie z psychologiem wyszlo, ze lek przed porodem jest to nie ma co się oporować do tego.
co do wizyt to przecież możesz chodzic sobie do psychologa na jakas terapie, zawsze takie pogadanki dobrze na sercu robia!

All-me...gratuluje! ciesze się, ze z dzidzia wszystko ok! jak tylko wrócisz i będziesz na silach to czekam na relacje z cc...bardzo jestem ciekawa każdej opinii! dajesz nadzieje, ze jakby cos ze mna się dzialo to moja dzidzia w 35tc da sobie rade! a to już w czwartek...no ale wierze, ze jeszcze wytrzymam trochę!
 
All-me szok :szok: gratulacje!! Niesamowite wieści, super, że dobrze się czujecie i ładna waga bąbla :)

Quincy cieszę się, że jesteś zadowolona z wizyty i najważniejsze, że masz papier!
 
Jagoda - teraz to chyba kolej na ciebie ;D

Ja mam nadzieje nie rozpakować sie przed czwartkiem, chociaz ruchy malej juz od kilku dni sa "inne" wiec kto wie..
 
reklama
all me gratulacje! ale nowiny :-)

jagoda, to Iza też już się rozpakowała?? widziałam na fb że w szpitalu była ale nie sądziłam że się rozpakuje :-) pogratuluj jej na zamkniętym od nas :)
 
Do góry