reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Ufff wydatki na ten rok zakonczone ;p
Byłam dzis kupic małemu paputki takie jak pani doktor kazała .Kupilismy Daniele koszt 78 zł no ale mam nadzieje spełnai swoja funkcje....:) No i zrobilam do konca zakupy prezenty i juz luz :)
Własnie wstawilam bigosik a jutro reszta bedzie ciezko bo M idzie na sluzbe 24h i bede sama z małym no ale trzeba sobie radzic ;)

Liljanna-piotrus ma w miare proste jedyne co to własnie te piętki koślawi ale w nowych kapciuszkach jest ok.Ja juz tez dawno temu zaczelam normalnie myc kubeczki bo maly juz nie uzywa butelekj ze smoczkami bo mleka nie pije za to codziennie przed snem kakao chociaż cos:)
 
reklama
WITAJCIE, PEWNIE CZEŚĆ MNIE PAMIĘTA... MAM NADZIEJE ?? :zawstydzona/y: RZADKO TU TERAZ WPADAM, BO TZW. ŻYCIE MNIE DOPADŁO. FIRMA NAM SIE ROZWIJA I NIEWIELE CZASU NA COKOLWIEK, BO CO ZOSTAJE TO DLA BASI. PRACUJE TERAZ 3-4 DNI W TYGODNIU, ZEBY CHOĆ 1 CAŁY + WEEKEND MIEC DLA MAŁEJ. ALE RÓŻNIE TO BYWA W PRAKTYCE. NAWET NIE MAM CZASU WAS POCZYTAĆ (OJ BRAKUJE MI BB) , ALE TROSZKE PRZEJRZAŁAM I... Z CAŁEGO SERCA GRATULUJE KOLEJNYCH FASOLEK, STRASZNIE FAJNIE :biggrin2:;-):tak::-D

PRZY OKAZJI SKŁADAM WAM I WASZYM RODZINOM GORĄCE ZYCZENIA ZDROWIA, MIŁOŚCI, SZCZĘŚCIA I SPOKOJU Z OKAZJI NADCHODZĄCYCH ŚWIĄT!!!!!!!!!!!!!!
 
witam sie sierpnióweczki

przede wszystkim

Dziś anioły latają po niebie
i ogłaszają Boże Narodzenie.
A gdy gwiazdka betlejemska zabłyśnie,
to życzenia spełni wszystkie.
Życzę wszystkiego co najlepsze,
Zdrowia, szczęścia i miłości,
A to wszystko resztę wynagrodzi.
Wesołych i ciepłych z rodziną spędzonych świąt.
 
Hej kochane!
Zadko tu pisze ale czytam na biezaco:tak:
U nas w domu sajgon bo Olo sie rozchorował:-( ale dajemy rade i mam nadzieje ze te swieta beda jadnek wesołe!
Tak wiec kochane
Gdy pierwsza gwiazdka na niebie zabłyśnie
niech Cię aniołek ode mnie uściśnie
i przekaże serdeczne życzenia
z okazji Świąt Bożego Narodzenia: ZDRROWYCH POGODNYCH SWIAT SPEDZONYCH W GRONIE NAJBLIZSZYCH!!

 
I ja ostatnio tylko czytam a nic nie piszę, mam nadzieję po Nowym Roku już być z Wami na bieżąco :-)

A teraz chciałam Wam wszystkim życzyć:

Spokoju i radości,
tylko miłych gości!
Smacznej Wigilii i całusów moc
- w tę najpiękniejszą w roku noc!
Szczęścia kilogramów,
ze śniegu bałwanów!
Życzliwych ludzi wokół,
żadnej łezki w oku,
Przyjaciół jakich mało.
Przez życie idźcie śmiało!

Niech miłość bez ustanku Was dotyka.
A w Nowym Roku szczęście spotyka ;-):tak:


Pozdrawiam i zdrówka życzę!!!
 
reklama
Z okazji świąt Bożego Narodzenia
życzymy wielu głębokich i radosnych przeżyć,
wewnętrznego spokoju,
wytrwałości i radości
oraz samych sukcesów
i spełnienia marzeń w Nowym 2012 Roku

Magda, Piotrek i Jaś:)

PS napisze co u nas słychać po świętach, czytam Was sobie na bieżąco, tylko ostatnio u mnie w pracy ciężko jest tyle roboty że nawet nie mam kiedy zjeść i iść do łazienki, a jeszcze prace przynoszę do domu, ale nikt nie narzeka, bo mamy terez 3 kontrakty dla inwestorów którzy bardzo dobrze płacą:). Jaśko nadal sam nie chce chodzić, za pachaczem to biega, jak idziemy za jedną rączke to też idzie bardzo szybko, ale sam chyba się boi:)
 
Do góry