reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Dziewczyny, 30 minut temu minal dokladni rok, kiedy uslyszalam pierwszy krzyk swego skarbka. Siedze i wyje i nie moge uwierzyc do tej pory w ten CUD, ktorym zostalam obdarowana!
 
reklama
koralowa buziaki dla Karolka z okazji Jego święta :-*
Lea huśtawkę mamy ale Marcin jakoś za często się nie huśta, wcześniej było częściej, teraz nie ma czasu ;-) jeździk to dobra sprawa ale nie na cały dzień ;-) mamy też klocki, takie duże. Jednak Marcin jeszcze zbytnio się nimi nie interesuje. Ma zbudowany z nich samochód i czasami na niego siada. Mój Mały ogólnie mało się bawi zabawkami :-( najbardziej Go interesuje, to co ja robię np gotowanie, laptop...
Mały już śpi, wykapany. Zazwyczaj kąpiemy Go później ale dziś był zmęczony, bo spał tylko raz. Pewnie się jeszcze obudzi, ale już wykąpany :-)
Miłego wieczorku, spokojnej nocki!
 
Dziewczyny, 30 minut temu minal dokladni rok, kiedy uslyszalam pierwszy krzyk swego skarbka. Siedze i wyje i nie moge uwierzyc do tej pory w ten CUD, ktorym zostalam obdarowana!
ehhh ja miałam tak wczoraj, wszystko się przypomniało... Wszystkiego najlepszego dla Karolka przede wszystkim zdrówka i beztroskiego szczęśliwego dzieciństwa :-):*

mls super, że się odezwałaś. To z Gaji kochana aparatka ;-)
lea28 mój ma mało zabawki i średnio sie nimi bawi, woli jakieś drewniane łyżki, miski itp. Teraz chce mu kupić chodzik pchacz, są tam zabawki noi może odciąży dzięki temu mój kręgosłup, bo tak tylko za ręce by chodził... Więc ja niestety nic nie doradzę...

Mąż usypia młodego, a ja mam czas na bb.

Spokojnej nocki :-)
 
koralowa-wszystkiego najlepszego dla synka! :-)
mls-słodka mała ale miałam banana jak oglądałam filmiki,podobało jej się w basenie a tany tany to no poprostu extra,szczególnie jak ramionkami ruszała :-D
 
Ostatnia edycja:
Witajcie Dziewczyny:)
Koralowa Wszystkiego najlepszego dla Karolka:)
spóżnione STO LAT również dla pozostałych solenizantów:)
Lea co do zabawek Jasio na roczek dostał takie coś STOLIK INTERAKTYWNY EDUKACYJNY uczy MÓWI smily 12+ (1796401939) - Aukcje internetowe Allegro a w żłobku ma troszkę inny INTERAKTYWNY STOLIK EDUKACYJNY SWIATLO DZWIEK 838 (1798243853) - Aukcje internetowe Allegro i lubi się nimi bawić, oprócz tego u nas Jaś lubi wszystkiego rodzaju klocki:) buduje z nich wieże albo jakieś inne "budowle" i potem je rozwala i od jakiegoś czasu lubi też samochodziki ma ich chyba z 10 od mniejszego do większego i na dywanie urządza wyścigi albo się nimi zderza. Tylko Jasio interesuję się zabawkami, jego Pani ze żłobka mówi że jako jedyny z 7 osobowej grupy potrafi bawić się jedna zabawkę nawet ponad godzine:) jak ma jakąś nową rzecz to dokładnie musi wyszystko w niej rozpracować, taki mały myślicel z niego:)

Przepraszam że na resztę postów nie odpisze:(, pewnie do końca września będę tu zaglądać sporadycznie, bo mam aż 3 projekty do zrobienia jeden musze oddać na koniec września, a dwa w połowie października, więc nie ma wyjścia trzeba zakasać rękawki i brać się do pracy, póki jest:) A nasz Jasio w ciągu 2 tygodni zrobił takie postępy ruchowe że w szoku jesteśmy:) dwa tygodnie temu jeszcze nie raczkował a teraz zasuwa po całym mieszkaniu i od wczoraj próbuje sam stawać na nóżki:) chyba odkrył że nogi też są przydatne:)
 
Witam,

dzieki dziewczyny za podpowiedzi zabawkowe:tak:!

Madzia twoj Jasiu to tak jak moj Mlody jesli chodzi o rozwoj ruchowy:tak: dlugo dlugo bylo slabiutko... a teraz szok dzis po drzemce poludniowej zrobil pierwsze kroczki przy sofie :-)

Mls hej hej mamuska!!! nie no tany tany bomba:-D

Koralowa Wszystkiego najlepszego dla Karolka!!!!


Dziewczyny widzialyscie ta dyskusje:-D:-D:-D
[video=youtube;CIbFoB2fbhI]http://www.youtube.com/watch?v=CIbFoB2fbhI[/video]

Pajko jak tam? caly czas kciuki trzymam!!!! mocno!!!!:tak:
 
Ostatnia edycja:
Lea, to widze, ze Sara nie jest jedynym leniuchem na naszym forum ;)
jesli chodzi o zabawki, to wiekszosc poszla w odstawke. furore za to robią:
- łażenie za rączki, najlepiej po schodach :p
- książeczki!!! co Sarze zostalo od zawsze ;)
- dmuchane zabawki, ktore moze pokonywac (basenik, nawet pusty, ponton pusty itp.)
- gary, gary, gary, najlepiej z wodą
- szuflady, torebki, kosmetyczki czyli ogolnie oproznianie wszystkiego i ponowane napelnianie lub tez nie :p
- laptopy, komorki, wieze, piloty itp.
- wszystko, czego dotykamy my i 'nasze otoczenie ludzkie', najchetniej butle i puszki po piwie :D
- zywe zwierzaki
- inne dzieci
- ciuchy i buty wszelkiego typu, ktore mozna przekladac, probowac zalozyc itp.
- rowerek i samochodzik
- jazda autem (prawdziwym), najlepiej za kółkiem, gdzie wystarczy samo stanie przy kierownicy, niekoniecznie w ruchu :D
- jedzenie kiełbasy z metra i probowanie wszystkiego, co je babcia :D
- taplanie sie we wszelkiej wodzie, nawet rozlanej i mycie nią buzi, raczke i reszty ciala po kolei :p
- pokazywanie gdzie co jest, forore robi zwlaszcza pępek
- tanczenie
- próby powtarzania słow po mnie i innych bliskich osobach
- wszelkie bujanie: na rekach, na hustawce, szybka jazda wózkiem
- 'pisanie' po kartce/na ziemi

ojj, duzo tego.. ogolnie rzecz biorac zadne zabawki nie są fajne praktycznie, Sara woli inaczje kombinowac i zdaje sie, ze nie jest w tym osamotniona :D

mls, nic nie mow na temat wody, Sara jako jedyna plywala ostatnio w naszym zimnym Bałtyku z pelnym usmiechem na ustach i nie dala sie wyjac z wody, trzeba bylo siłą o_O
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie,
ja tylko na chwilę. Marcin w nocy dał mi popalić, miał temp. Dawałam Mu syrop i spadła ale wstawał, coś mówił itp. Teraz też jest jakiś marudny :-( i coś mi się wydaje, że temp rośnie :-(
Miłego dnia!
 
Do góry