reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

A my rozchorowani. Mega katar. Na szczescie juz lepiej. We wtorek wylazla druga jedynka. ;) A maly ostatnio strasznie nieznosny jest. Wszedzie go pelno. Nie mam jak go upilnowac. Jego ulubiona zabawka - psia miska z woda, gdzie lubi sobie pochlupac. Wczoraj takim sposobem calutki sie zalal i poplakal, bo mu za mokro bylo. :p

Zycze wszystkim wesolych, spokojnych, zdrowych i rodzinnych swiat. :)
 
reklama
Życze Wam spokojnych, radosnych i rodzinnych swiat :-)

u nas idze już w rutynę,
M daje sobie radę w domku jak ja idę do pracy , mała nadal mu mało je ale nie jest marudna więc nie jest źle, nadrabia jak wracam z pracy
Urszulki jest wszędzie pełno, raczkuje i wstaje przy wszystkim .. ulubiona miejscówka : pod telewizorem :-) no stop wstaje przy szafce pod telewizorem
i rwie się strasznie do chodzenia... braciszkowi wsztystko zabiera i ucieka :-) komedia

a ja się strasznie objadłam !!!
 
reklama
Oczywiście i ja spieszę z życzeniami!!!
(Co prawda w drugiej połowie, wybaczcie...)

Przede wszystkim:

Zdrowych i radosnych Świąt,
przepełnionych miłością i ciepłem!!!


Oczywiście także życzę baaardzo mokrego dyngusa :)
 
Do góry