reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

hej mamusie. jak święta ?

u nas spokojnie. śniadanko u moich rodziców, popołudnie spęziliśmy u teściów, no a dzisiaj dzień leniucha :p

pochwalę się :) w niedziele przejechałam łącznie 160 km, do teściów i z powrotem :) czuję się coraz pewniej za kółkiem.

gaulec jest okrutnie ruchliwy, wszędzie go pełno. mamy zablokowane wszystkie kontakty przy podłodze bo zakumał, że do dziurki można cos wsadzić :p
 
reklama
andzia - ja jestem mega objedzona !!! :-)

urszulka kocha kontakty ;-) a wklada w nie głównie swoje paluszki :-) bez blokad ani rusz :-) i kocha jeszcze buty im brudniejsze tym lepiej :-) i ciućka sznurowadła... moment nieuwagi i juz ma w buzi buta ze sznurowadłem :-) a zadowolona że hej :-) ale jak klasne w dlonie i powiem "Ulcia nie wolno" to zwiewa do pokoju ... mala rozrabiaka z niej :-)
a jutro do roboty :-(
 
Hej Dziewczyny, nie było nas jakiś czas na forum, bo wylądowałyśmy w szpitalu z zapaleniem oskrzeli :wściekła/y: Złapała jakąś bakterię ode mnie i nie poradził sobie Jej maleńki organizm. Po tygodniu leczenia nas wypisali, ale dalsze leczenie w domu, inhalacje i kontrole u lekarza. Plus taki, że Ada przebadana od stóp po głowę i dostaliśmy niestety skierowanie do alergologa, bo ja mam alergię, a u Ady pojawiły się duszności, więc będziemy się badać, dodatkowo na nóżkach jakiś place alergiczne zawitały, a nigdy nic nie było :dry:

Doczytałam co u Was :tak: Ale odpisać nie dam rady :zawstydzona/y:
 
Andzia jestem tak objedzona, ze ledwo się ruszam :D

Liljanna zdrówka dla córeczki :)

Fuksik u nas buciki to do jedzenia :D każda metka wygrywa:d
 
dziś gabulski pierwszy raz jechał na rowerku :p oczywiscie takim 3 kołowym z pałąkiem pchanym przez mamę. rewelacyjna sprawa. myslalam że jest jeszcze za mały ale elegancko siedzi i jest zachwycony. to był pożyczony od kuzynki w opłakanym stanie, więc czaję się na nowy. mniej więcej coś takiego BABY MIX - ROWEREK TRÓJKOŁOWY PANDA (1559309297) - Aukcje internetowe Allegro

poza tym siadam zmykam do roboty. mam straszne plecy po świętach. :* pozdrawiam
 
Cześć Dziewczyny,
Marcin drzemie, więc mam chwilkę na BB:-) Święta minęły różnie. U moich Rodziców ok, u Teściów, za dużo ludzi i nocki były okropne oraz nieco marudne dni praktycznie bez spania :-( na szczęście już po wszystkim, jak wróciliśmy, Marcin bardzo się ucieszył. Na widok psów aż piszczał :-)
W Święta za wiele nie jadłam ale trochę ciasta :-( dlatego nie staję na wagę ;-)
Mnie znowu bierze jakieś choróbsko :-( Marcina jest już wszędzie pełno. Raczkuje, wstaje i głośno sygnalizuje swoje niezadowolenie ;-) Z jedzeniem, nadal jest różnie. Najlepszy jest cyc.
Lilijanno zdrowia dla Ady
fusik u nas Marcin do kontaktów jeszcze nie dostaje ale za to wszelkie kabelki są super :-) no i oczywiście buty i metki też :-) ogólnie wszystko, co nie jest zabawką dla Marcina jest bardzo interesujące ;-)
Miłego dnia!
 
dziewczyny, od wczoraj biorę kwas foliowy :) w przyszłym tyg. idę do gina zrobić przegląd i postanowiliśmy z małżonem nie uważać ;) co będzie to będzie. na razie karmię małego 24 h na dobę więc moje jajniki pewnie śpią, okresu jeszcze nie widziałam...ale może, może... a tak konkretnie będziemy "nie uważać" od sierpnia/września :)
 
Ostatnia edycja:
andzia1987 gratuluję podjęcia decyzji o 2 dzieciątku :-) Ja tak dawniej myślałam, że jedno po drugim, ale teraz ciężko (czasowo przy 1 dziecku i finansowo) więc tą decyzję przesuwam w czasie....

U nas Ok. Młody rośnie, o właśnie się upomina o obiad.
Miłego popołudnia :-)
 
reklama
Witam! U nas 2 zabki,mlody przemieszcza sie skakajac na pupie po calym domu i przyjmuje pozycje raczkowania ale jeszcze nie chodzi na czworakach:-( W swieta w 1 dzien bylismy u moich rodzicow na sniadaniu i obiedzie,popoludnie w domku a w 2 bylismy na 70 mojej babci i musze przyznac,ze mlody byl superrrr grzeczny tzn.impreza rozpoczela sie o 18 wczesniej w Kosciele msza i o 19 misiek zasnal i tak spal do 3 obudzil sie jak wracalismy nie przeszkadzala mu muzyka,a byl grajek ktory niezle dawal czadu:-)
 
Do góry