reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Witajcie Dziewczyny,
Marcin drzemie, ja na chwilę na bb. Czuję się już nieco lepiej ale gardło drapie mnie jak ciort...no i najgorzej się czuję rano :-( Marcina sadzamy co jakiś czas na nocniku, nawet kilka razy było już siku :-) nic na siłę, jak nie chce siedzieć, to nie:-) wiem, że to na razie kwestia wyczucia momentu ale niech się przyzwyczaja ;-)
Pajkaa jak minęła nocka? A co się dzieje? Sebuś płacze, czy po prostu nie śpi? Niech to szybko minie:-)
Miłego, słonecznego dnia!

dziekuje, no własnie nie wiem czy to kwestia alergii czy kwestia zabków :(

Pajkadziękuje , tak u nas problemy z kupami od 3 mca ,a jakie dawki dawalas pamietasz moze ? i czy nie było żadnych innych sensacji ?mnie lekarka kazała dać 3x 2,5 ml

ja dawałam 2x5 ml
 
reklama
Ja jeszcze wpadłam na chwilkę się pochwalić :-) Marcin już sam siada :-) z pozycji "na raczka", z leżenia na plecach jest trudniej ale tak jak siada Mu się bardzo podoba ;-) no i coraz częściej stara się raczkować...choć czołganie się idzie Mu bardzo sprawnie :-)
miłego wieczorku Kobietki i buziaki dla Maluszków!
 
Ja jeszcze wpadłam na chwilkę się pochwalić :-) Marcin już sam siada :-) z pozycji "na raczka", z leżenia na plecach jest trudniej ale tak jak siada Mu się bardzo podoba ;-) no i coraz częściej stara się raczkować...choć czołganie się idzie Mu bardzo sprawnie :-)
miłego wieczorku Kobietki i buziaki dla Maluszków!
gratulacje:)
 
Hej Kobietki :) Ostatnio tylko zaglądam i biernie podczytuje, nie mam czasu ostatnio na nic. Ale moze to sie zmieni bo jutro po raz pierwszy przychodzi opiekunka na tzw. oswajanie. Zobaczymy. Wydaje sie fajna. Na razie bedzie na tzw. dorywczo - kilka, kilkanascie godz/tydz. Zreszta opiekuje sie innym dzieciaczkiem, ale ma tam troche luzu wiec jej pasuje. U mnie maskara-sasiedzi robia remont za sciana wiec koszmar. Dobrze ze pogoda łądna to spimy na dworku. dzis sobie nawet dekold spaliłam jak byłam z Małą :-) Co do Basi to siedzi ale nie siada jeszcze sama. Cały czas gaworzy, a jej ulubiony zwrot to "ba ba ba". Wychodzi nam tez gorna 1, mamy juz 2 zabki na dole. Do raczkowania długa droga... Ostatnio mnie jedna sasiadka wkurzyla, co ma dziecko o miesiac starsze i u niej juz samo stoi. Spotkalam ja na dworze, a ona mowi ze to niemozliwe ze Basia jeszce nie siada sama i nie stoi bo jej to juz od dawna. I takie teksty w tym stylu. W podtekscie cos tam musi byc nie tak u was. Jezu, jak ja takich "matek - dobra rada" nienawidze. Wiadomo, dzieci sa różne i rozwijaja sie w roznym tempie, no co za ludzie.moja Baska to leniuch i do tego niezła kluska, wiec wiadomo, ze mniej ruchliwa. Dobra musze spadac. Buziaczki dla Wszystkich :-D:-):-D
 
dziewczynki
mnie juz moze nie byc na BB więc wszystkim sierpnióweczkom oraz ich rodzinom

Z okazji Świąt Wielkanocnych:
miłości, która jest ważniejsza od wszelkich dóbr,
zdrowia, które pozwala przetrwać najgorsze.
Pracy, która pomaga żyć.
Uśmiechów bliskich i nieznajomych, które pozwalają lżej oddychać
i szczęścia, które niejednokrotnie ocala nam życie.
 
Witajcie Kobietki,
pogoda śliczna, Marcin coraz więcej raczkuje, siada i ogólnie jest już wszędzie ;-) z jedzeniem różnie ale ogólnie nie jest źle. To tak w skrócie co u nas.
andzia super, że masz już prawko i jeździsz...ja nie znoszę być kierowcą, choć czasami jestem...
Jutro wyjeżdżamy do rodzinki...mam nadzieję, że Marcin dobrze zniesie podróż i zmianę miejsca pobytu.
Miłego dnia!
 
reklama
Do góry