reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Hej Maliny!!!!!!!!:-)

Agulek Pajko
dzieki...musze kupic tez ten sok-nektar czy jak to sie zwie ze sliwek, choc mój nie ma problemów z kupką, ale zawsze warto miec w szafce takie piciu-piciu:tak:ja jeszcze nie dawałam ALanowi soków, ale pewnie niedługo zacznę:happy:
Lobelia ja tez nie lubie poniedziałków:no:, chłopaki wyjdą z domu, za oknem buro i ponuro, tylko depreche człowiek łapie:wściekła/y:, niech minie szybko ten luty i marzec, bo w kwietniu to juz wieksze szanse na ciepło:sorry::-) a z tą anteną to nieźle:szok::szok:
Lea no to podawanie sobie dziecka to jest żenujące i wkurwi.ające:wściekła/y::wściekła/y:....a tesciowa to chyba chce Twoje obowiązki przejąć, to niby kiedy masz sie z dzieckiem widziec i je wychowyac? grrrrrrrr:baffled:...pampersy uzywamy "Pampers active baby ":tak:
Misssi a czmu Ty jestes zombi po weekendzie :szok::eek:dzieciatko dało popalic?:baffled:
agulek no to juz pierwsze wpierdy oberwałas w nos;-):-D głos oddaje codziennie:happy:

A co u nas:-)
No pogoda jak zwykle nastraja do płaczu:-:)-:)wściekła/y: za 2 tyg. juz bede siedziała za biurkiem o tej porze:szok::baffled::sorry:.
Wczoraj była siostra z M ale tylko 2 h , bo pojechali do szpitala, bo siostra złamała noge i wsadzili jej gips od 'majtek" do kostki:szok::szok:tak tańcowała na urodzinach u koleżanki, które były na sali z orkiestrą:-p:-D:baffled:

No i dzis mamy pół roczku jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:-):-):-):laugh2:
Pozdrawiam Was serdecznie:-)
 
reklama
Wszyustkiego dobrego dla Alanka z okazji pol roczku. :)

Bosz... jak ten czas leci...

A u nas noc masakra. Pobodka co godzine. do tego pobodka o 5 do 8... :/ i to musialo byc przywlaczonym swietle, bo jak gasilam to ryk...

My tez uzywamy pieluch active baby.
a tu link do wszystkich produktow pampers
http://www.pampers.pl/pl_PL/diapers-wipes-training-pants

a pampersy sie chyba troche zmienily. te zakupione w tesco sa cale w kropki... I nie ma ludzikow z przodu, tylko same zwierzatka. NNo i sa troszke ciensze. Ale tez pojemne.

No i z tego co widze, to u nas baby dry nie ma, ale ich odpowiednikiem sa wlasnie active baby. :)
 
Ostatnia edycja:
witam siie smutno i wyczerpanie :-(

Oliwcia wczoraj usnela o 21 myslalam ze super noc przespana.. obudzila sie po 30min z wielkim placzem i tak do 2:30 bez przerwy ! Wydaje mi sie ze ida zabki na maxa dzis zakupilam w aptece BOBODENT na wyrastajace zabki polecila pani nie wiem zobaczymy posmarowalam jej i usnela teraz..
eh

Lea28- Kochana rozumiem cie doskonale ja tez nie lubie jak biora Oliwcie z rak do rak iw ogole. A co do pampkow to ja uzywam DADA uwazam je za rewelacyjne. Sa w biednronce. Teraz ladniejsze wzorki zrobili:D

Bombusia POL ROCZKU BUZIAKI DLA SLODZIAKA ;-)
 
hej

ja tylko na chwilę. generalnie jedna wielka masakra :/ we wtorek mamy pogrzeb w rodzinie, szkoda gadać. brat mojej mamy, babcia załamana na uspokajaczach, na dodatek kilka lat temu wydarzyła się pewna niefajna sprawa i od tego czasu ze sobą nie rozmawiali. babcia co chwilę ma jakieś pretensje do mamy. nie wiem jak to będzie. atmosfera mnie dobija.

mały dzisiaj od rana stan podgorączkowy, żadnych innych objawów. albo zęby albo 3dniówka :( dostał nurofen i teraz śpi...
 
gsc naprawde daj jakis czopek ,czy syrop , męczycie sie tylko niepotrzebnie oboje

BOMBUSIU wszytskiego co najlepsze dla ALanka na 6 mcy !!!

a u mnie jest siostra z dzieciakami na kilka dni więc czasu na BB mniej ale postaram sie wpadać

pozdrawiam
 
Dzieki dziewczyny za podpowiedz w sprawie pampersow:tak:;-)!!!!!!
u nas dzisiaj bylo 15 stopni i sloneczko pieknie caly dzie :-)i na swetrach mozna bylo chodzic!!
ok podano do stolu wlasnie M przyniosl hmm jak to nazwac obiad ..kolacje to nasza stala pora:baffled:
to se popisalam
pa kochane
 
hej, hej :)
Bombusia, najlepszego dla Małego :-):-D:-)
Lea, smacznego!
andzia1987, buuu, po dołku zawsze górka, trzym sie!

Pozdrawiam Wszystkie Mamuśki w przelocie bo mam jeszce trochi do ogarnięcia przed snem. pa
 
Hej Maliny!!!!!!!!:-)

Agulek Pajko
dzieki...musze kupic tez ten sok-nektar czy jak to sie zwie ze sliwek, choc mój nie ma problemów z kupką, ale zawsze warto miec w szafce takie piciu-piciu:tak:ja jeszcze nie dawałam ALanowi soków, ale pewnie niedługo zacznę:happy:
Lobelia ja tez nie lubie poniedziałków:no:, chłopaki wyjdą z domu, za oknem buro i ponuro, tylko depreche człowiek łapie:wściekła/y:, niech minie szybko ten luty i marzec, bo w kwietniu to juz wieksze szanse na ciepło:sorry::-) a z tą anteną to nieźle:szok::szok:
Lea no to podawanie sobie dziecka to jest żenujące i wkurwi.ające:wściekła/y::wściekła/y:....a tesciowa to chyba chce Twoje obowiązki przejąć, to niby kiedy masz sie z dzieckiem widziec i je wychowyac? grrrrrrrr:baffled:...pampersy uzywamy "Pampers active baby ":tak:
Misssi a czmu Ty jestes zombi po weekendzie :szok::eek:dzieciatko dało popalic?:baffled:
agulek no to juz pierwsze wpierdy oberwałas w nos;-):-D głos oddaje codziennie:happy:

A co u nas:-)
No pogoda jak zwykle nastraja do płaczu:-:)-:)wściekła/y: za 2 tyg. juz bede siedziała za biurkiem o tej porze:szok::baffled::sorry:.
Wczoraj była siostra z M ale tylko 2 h , bo pojechali do szpitala, bo siostra złamała noge i wsadzili jej gips od 'majtek" do kostki:szok::szok:tak tańcowała na urodzinach u koleżanki, które były na sali z orkiestrą:-p:-D:baffled:

No i dzis mamy pół roczku jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:-):-):-):laugh2:
Pozdrawiam Was serdecznie:-)

Bombusiu ja go roźcieńczam z wodą bo jest dość kwaśny i mlody go chce pic tylko rozcieńczony wiec zakup sobie jeden i sprawdź czy Alanek w ogóle bedzie chciał jeść u nas zdecydowanie wygraly śliwki Gerbera:) Wszystkiego naj dla Alanka z okazji 6 miesięcy ;)

witam siie smutno i wyczerpanie :-(

Oliwcia wczoraj usnela o 21 myslalam ze super noc przespana.. obudzila sie po 30min z wielkim placzem i tak do 2:30 bez przerwy ! Wydaje mi sie ze ida zabki na maxa dzis zakupilam w aptece BOBODENT na wyrastajace zabki polecila pani nie wiem zobaczymy posmarowalam jej i usnela teraz..
eh

Lea28- Kochana rozumiem cie doskonale ja tez nie lubie jak biora Oliwcie z rak do rak iw ogole. A co do pampkow to ja uzywam DADA uwazam je za rewelacyjne. Sa w biednronce. Teraz ladniejsze wzorki zrobili:D

Bombusia POL ROCZKU BUZIAKI DLA SLODZIAKA ;-)

bardziej polecam Dentoinox N jest skuteczniejszy :)
 
reklama
Bombusiu wszystkiego najlepszego dla Was:-) weekend miałam szalony, bo "w gościach" mały co prawda byl grzeczny, ale dlugo siedzileiśmy i brak snu zrobił swoje..

Jestem wściekła bo popsułam aparat, a gwarancji już nie mam. Kurna ciekawe czy naprawiają gdzieś aparaty ??
 
Do góry