reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Bombusiu a moze mu łyżeczka nie podchodzi??? tzn rodzj łyżeczki masz taką mięciutką?? Sebuś wcinał aż piszczął jak mu nie dawąlam, ale potem z powodu tego ulewania zostaje tylko na cycuniu :) no i poczekam jak skończy 5 miesięcy i pogadam z pediatrą nt glutenu :)
Co do śliniaczków mam takie i hmm Sebuś potrafi ubrudzić pod nim ubranie :-D

Łoj to mnie pocieszyłaś:szok: hi hi, łyzeczkę mamy dla dzieci , ale plastikową, a to są mięciutkie????:szok::szok: ja nie wiedzieć o tym:szok::no:
 
reklama
andzia - no jakbym swojego widziała:tak:, a czasem jak ściśnie tymi dziąsełkami moją kostkę to ała, szok skąd taki maluch ma taki ścisk niczym pitbull:-D
cosya - nie znam zwyczaju, ale chyba mój mąż tego nie podłapie tak łatwo:zawstydzona/y:;-) choć spróbować warto:-D
natka - u nas też ostatnio nocki dużo gorsze:-( a już tak fajnie było:eek: ostatnio oboje z mężem jak zombie chodzimy, za to dzisiaj w dzień młody grzeczny jak aniołek:sorry2:, jak zasnął na spacerze to spał jeszcze po powrocie w sumie wyszło że 3 godz:shocked2:
lilijanna - :-D dobre, myślę że z kiecki mąż by się nie ucieszył, ale jak usłyszy o zwyczaju to na pewno coś innego wymyśli;-)
 
andzia - no jakbym swojego widziała:tak:, a czasem jak ściśnie tymi dziąsełkami moją kostkę to ała, szok skąd taki maluch ma taki ścisk niczym pitbull:-D
:-D:-D:-D To się teraz uhahałam :-D:-D:-D
lilijanna - :-D dobre, myślę że z kiecki mąż by się nie ucieszył, ale jak usłyszy o zwyczaju to na pewno coś innego wymyśli;-)
Psss będę siedzieć cicho, dostał spodnie ostatnio - wystarczy :-p


Bombusia - no właśnie dostał ostatnio, więc policzę mu już na poczet ząbka :-p
My mamy podobny śliniak-ubranko tyle, że z Canpola, ja jakoś nie potrafię w tym karmić, pielucha jest najlepsza, robię trójkąt, zawijam, czyściutko Ada wychodzi z jedzenia ;-)

Co do żywienia w obcych krajach, to tak naprawdę potrzeby malca dostosowane są do tego co rynek serwuje. Tak by przynajmniej wychodziło z obserwacji.

Co do łyżeczek, podobno plastikowymi się nie karmi, tylko silikonowymi (my mamy Tupperware) albo porcelanowymi. Plastik szkodzi.
 
Witajcie Dziewczyny,
od 1 stycznia Marcin je gotowane jabłko :-)i muszę Wam powiedzieć, że Mu bardzo smakuje:tak:dzisiaj zjadł prawie całe średniej wielkości. Od 6 będziemy wprowadzać jabłko z marchewką:-)na razie nie planuję za dużych zmian w żywieniu, poza cycem...acha kupiłam też kaszkę manną z glutenem i będę dodawać troszkę do jabłka itp
co do łyżeczek, to czytałam żeby karmić plastikową z okrągłymi brzegami, oby nie metalowymi, chociaż myślę, że silikonowa też jest ok:-)
co do nocek to ja już nie patrzę co ile karmię;-)w miarę się wysypiam i nie jest źle, jakoś się przyzwyczaiłam...w sumie chodzę spać prawie z Marcinem;-)
Bombusiu właśnie taki śliniak mam w planach kupic, fajna sprawa:-)
Przepraszam, że piszę tylko tak ogólnie ale poczytałam sobie kilka stron...oj było gorąco i już muszę zmykać.
Miłego wieczorku!
 
Bombusiu też mam taką rewelacja. Polecam. Mały wpierdziela aż się uszy trzęsą.Tylko kup w sklepie bo na allegro droga przesyłka.
 
my mamy pokazaną wyżej łyżeczkę canpola i mothercare, mothercare zdecydowanie bardziej miękkie, ale troszke większe 5-A-Day Farm Silicone Weaning Spoons - 2pk : mothercare- Nursery Equipment, Maternity Clothes & Baby Shop takie, są w polskich mothercare-ach

co do słoiczków, nie wiem czy w odpowiednim miejscu piszę bo tu i wszystko o karmieniu... dyskusja, ale dzisiaj otworzyłam młoda marchewkę z ziemniakiem babydream i wywaliłam, jakieś kwaśne było, a tak gęste, że zamieszać nie mogłam... dziwny!!

pajkaa melaminę , nie melatoninę, melatonina odpowiada za nasz zdrowy sen:-D
 
reklama
Do góry